Steam - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי בעיה, זה לא מעדכן את L4D לגרסא החדשה ביותר..

מה אני יכול לעשות?

זה כאילו מעודכן עד הסוף אבל אין סרטון פתיחה חדש - זה לא מעודכן .

איך אני עושה שיתעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטון החדש זה מה שמפריע לך?

אם אתה לא מעודכן עד הסוף המשחק לא היה

א.פועל

ב.מתחבר לשרתים (אם כבר פועל)

אתה יכול לעשות לחצן ימני על השם משחק ולהיכנס למאפיינים ושם לעשות check files for integrity או משהו דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטון החדש זה מה שמפריע לך?

אם אתה לא מעודכן עד הסוף המשחק לא היה

א.פועל

ב.מתחבר לשרתים (אם כבר פועל)

אתה יכול לעשות לחצן ימני על השם משחק ולהיכנס למאפיינים ושם לעשות check files for integrity או משהו דומה

הוא לא פועל בכלל זה הבעיה- החלפתי כרטיס מסך בדיוק הרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המשחק לא מעודכן עד הסוף, כשתפעיל אותו הוא יתחיל להוריד את העדכון האחרון.

אם הוא עדיין לא מתעדכן, תפעיל את סטים מחדש ותעשה check files for integrity כמו ש TheReaper כתב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה קצת גדולה אני חושב,התקנתי וינדוס 7 ובקיצור יש לי בכונן D את הסטים והוא לא פועל,עכשיו הורדתי סטים חדש לפני שאני מוחק והוא לא רוצה להתקין את עצמו... והייתי עושה את אותו דבר בויסטה ועכשיו אין לי מושג למה הוא לא רוצה לפעול ההתקנה של הסטים.

מה עושים?

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הייתה לי בעיה כבר שבוע וחצי שחשבתי שפתרתי אותה אך כנראה שלא ממש .

הבעיה היא כשאני מנסה להיתחבר לסטים בבוקר בערך משעה 8 ובמשך כל היום .

רק בלפנות בוקר אין שום בעיה להיתחבר לסטים .

הבעיה היא שהוא נותן לי הודעה כזו :

בהתחלה זה ככה ..

1ftiqt.jpg

ולאחר מכן שלא הצליח לעדכן או פשוט לעלות מגיעה ההודעה הזאת :

23r7k8o.jpg

זה פשוט משגע מה שהולך שם ..אי אפשר להיכנס כל הבוקר כל היום וכל מהלך היום , צריך פשוט להיכנס לפנות בוקר ולהשאיר את הסטים דולק , אם במקרה ואני עושה ריסט אז נדפק לי המצב .. :bash:

ולדף שהוא מפנה אותי ..

אין לי פיירוול - ואם יש אז פתחתי לו את הפורטים שהוא רוצה ועדיין זה לא עולה .

עשיתי סריקה של ווירוסים על כל המחשב + טוריאנים = המחשב נקי ועובד טוב אין שום בעיות .

ראוטר אין לי ..

דבר נוסף הוא שאני מחובר לספק 012 על תשתית כבלים .

ומה שנתקלתי באתר של הוא כזה דבר :

295z3o1.jpg

אז מה עושים עם זה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה - לא מזמן הורדתי את anniversary דרך סטים, וכעל פעם שאני נכנס למשחק אני צריך להתחיל מחדש - כלומר, save לא עוזר. (אני יכול לעשות save אבל פעם הבאה שאני נכנס למשחק האופציה של load לא עובדת). למישוה הייתה בעיה דומה? או יודע למה זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הייתה לי בעיה כבר שבוע וחצי שחשבתי שפתרתי אותה אך כנראה שלא ממש .

הבעיה היא כשאני מנסה להיתחבר לסטים בבוקר בערך משעה 8 ובמשך כל היום .

רק בלפנות בוקר אין שום בעיה להיתחבר לסטים .

הבעיה היא שהוא נותן לי הודעה כזו :

בהתחלה זה ככה ..

1ftiqt.jpg

ולאחר מכן שלא הצליח לעדכן או פשוט לעלות מגיעה ההודעה הזאת :

23r7k8o.jpg

זה פשוט משגע מה שהולך שם ..אי אפשר להיכנס כל הבוקר כל היום וכל מהלך היום , צריך פשוט להיכנס לפנות בוקר ולהשאיר את הסטים דולק , אם במקרה ואני עושה ריסט אז נדפק לי המצב .. :bash:

ולדף שהוא מפנה אותי ..

אין לי פיירוול - ואם יש אז פתחתי לו את הפורטים שהוא רוצה ועדיין זה לא עולה .

עשיתי סריקה של ווירוסים על כל המחשב + טוריאנים = המחשב נקי ועובד טוב אין שום בעיות .

ראוטר אין לי ..

דבר נוסף הוא שאני מחובר לספק 012 על תשתית כבלים .

ומה שנתקלתי באתר של הוא כזה דבר :

295z3o1.jpg

אז מה עושים עם זה ???

אחי גם לי יש את הבעיה הזאת בידיוק וגם אני עם 012 המזורגגים האלו!#!! :pissed:

אני מצטער שקניתי קרייסיס משם אררר

אם אתה יכול תתקשר אליהם אני מתחיל להשתגע מזהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שמצאתי פתרון זמני .. כמו שכתבתי כבר למעלה .. - לפתוח את הסטים רק בלפנות בוקר ולא לעשות שום פונקציה של ריסט במהלך כל השבוע :) - זה מצב עצוב כבר מה שניהיה עם זה .

אני לא הולך להישאר הרבה זמן עם 012 עד שאקבל את הסיבוב שלי עליהם ויעזוב - אבל הבעיה היא שכל החברות אותו זבל ..

למי כדאי לעבור ? ? אורנג' ? מי ?

בזק יכולה לעבוד כ-ספקית על תשתית HOT יש דברים כאלה ? ..

אני באמת לא יודע למי לעבור , קודם צריך לשמוע על דילים ואחכ לנתק את 012 , שלא נידפק גם פה וגם שם ..

ועכשיו בעיה חדשה !

התקנתי סטים ואני מנסה להפעיל וזה מוצא לי ככה :

עושה UPDATE ואחכ בום שגיאה :

2q316dl.jpg

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבת, כולם אותו חרא. אז מה זה משנה לאן תעבור? אני עם נטוויז'ן בכבלים ופחות או יותר מרוצה. אין בעיות...

אם לא הבנת , הבעיה היא ב- 012 שהיא חוסמת כמעט הכל , טורנטים , משחקים , עושה פול לאגים ופינגים גבוהים בשרתים בחול או לפעמים גם בארץ תלוי איזה משחק .

פשוט בזמן האחרון המצב ניהיה גרוע עד מאוד אז ככה שאני כבר לא יודע מה נסגר עם החברה הזאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של 012 הפתרון היחיד הוא לעבור. האינטרנט שלהם טוב לאנשים שרק רוצים לגלוש באינטרנט בלי שום דבר מיוחד. אבל שלא תחשוב שבחברות אחרות יהיה לך משהו יותר טוב בלי לשלם. אני ב NETVISION הייתי צריך לעבור לגיימר בשביל שהאינטרנט יעבוד כמו שצריך (עדין יש בעיות עם UTORRENT אבל לפחות השאר עובד כמו שצריך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של 012 הפתרון היחיד הוא לעבור. האינטרנט שלהם טוב לאנשים שרק רוצים לגלוש באינטרנט בלי שום דבר מיוחד. אבל שלא תחשוב שבחברות אחרות יהיה לך משהו יותר טוב בלי לשלם. אני ב NETVISION הייתי צריך לעבור לגיימר בשביל שהאינטרנט יעבוד כמו שצריך (עדין יש בעיות עם UTORRENT אבל לפחות השאר עובד כמו שצריך).

אני מודע לבעיה הזו גם , כולם אותו דבר , חלק מהחברות יותר טובות במשהו וחלק פחות ...אבל עדיין משהו שעדיף מ-012 מכל הבחינות יש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...