Steam - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

אתם רוצים לקנות דרך שיהיה לכם לבריאות. אבל אני לא מבין למה אני, לקוח שרכש עותק פיזי של Empire Total War בחנות, חייב להיות משועבד לתוכנה האיומה הזאת. אני מצטער שלא הורדתי עותק פיראטי דרך האינטרט. מתקינים, Crack ונגמר הסיפור. אבל ללללאאאא.... הייתי צריך לקנות מקורי. עכשיו אני מחכה חצי שעה כדי שכבודו יואיל בטובו להיכנס למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מה איתכם אין לי שום בעיות, רכשתי מספר לא קטן של משחקים דרך ולא היו לי בעיות מעולם.

תבדקו מה הולך עם הספקית שלכם, הרבה ספקיות משחקות עם התעבורה של התוכנה הזאתי בשביל לדחוף אנשים לחבילות מונפצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אין לי שום בעיות' date=' רכשתי מספר לא קטן של משחקים דרך ולא היו לי בעיות מעולם.

תבדקו מה הולך עם הספקית שלכם, הרבה ספקיות משחקות עם התעבורה של התוכנה הזאתי בשביל לדחוף אנשים לחבילות מונפצות.

[/quote']

+1

אצלי כרגע מוגדר בהורדה מMiddle East כי אני נימצא בישראל, אבל כשאני מתחבר מNJ אני מגדיר US - East Coast, והכל תמיד עבד נהדר.

בנוסף אני חייב לציין שבישראל אני מוריד מהסטים במהירות המקסימלית שלי בארץ והיא 500KBPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר...

עקבת אחרי ההוראות אחד לאחד?

מה זאת אומרת החזרת את הקובץ הקודם? לא היית אמור למחוק שום קובץ. רק לשנות את השם של הקובץ Clientregistry.blob לClientregistryOld.blob

שיניתי את השם וזה יצר קובץ CLIENTREGISTRY חדש

ומאז זה הקריס את המשחק

אז החלפתי את החדש בישן [שהיה מתוייג בOLD] ועכשיו זה גם לא עובד. קולה זין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיניתי את השם של הקובץ לClientRegistryOld.blob כמו שהיה כתוב אבל הדבר היחידי שהוא עשה זה לגרום לסטים להראות שהוא מתחבר, להתעדכן, וזהו (שזה מאוד יפה מצידו). עכשיו הוא תקוע על CONNECTING כבר 10 דקות.

עכשיו אני משוכנע לגמרי למה לא לקנות שום משחק מסטים. אף פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להוריד UT3 מסטים (חינם בספ"ש) ושקלתי גם לקנות, אבל זה יורד ממש לאט!

עכשיו זה משום מה תקוע על Pre-load starting בלי ממש להוריד כלום. איך החוויה של לקנות שם משחק, זה בדרך כלל יורד מהר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ המהירויות בסדר גמור, אבל כשיש סופי שבוע חינם ומבצעים כל מיני, וכל העולם מוריד באותו הזמן, אז בגלל זה ההורדות זוחלות...

נסה לעצור את ההורדה ולהפעיל אותה שוב, בד"כ זה עוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...