Steam - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

^^^ יותר זול בחנות ?

עכשיו קניתי CSS בחנות ב150 שקל .

כי ויזה תיהיה לי רק בסוף השבוע , ובנתיים רציתי לשחק עם חברים .

כשתיהיה לי ויזה אני רוצה לקנות את הOB דרך .

כמה זה עולה בחנות בערך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

בעקבות נצחון של גורדון פרימן בתחרות All Time Greatest Game Hero של גיימספוט ברוב של 55.8%,

וואלב החליטו לחגוג את הנצחון עם הנחה של 55.8% על כל משחקי half life...

Half-Life's Dr. Gordon Freeman Wins Gamespot's "All Time Greatest Game Hero" Contest

October 16, 2009, 1:39 pm - Valve - Press Release

To celebrate Gamespot's "All Time Greatest Game Hero" award to Half-Life's Dr. Gordon Freeman we are offering all Half-Life games at 55.8% off!

There are other great game heroes, and we're gonna let you play with them, but Gordon Freeman is THE BEST GAME HERO OF ALL TIME at least according to 55.8% of the gaming public - thank you to all who voted.

http://store.steampowered.com/search/?adv=0&term=half-life&category1=998&developer=Valve&publisher=&category2=&genre=&priceLow=&priceHigh=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, החל ממחר סופ"ש חינם של Killing Floor, והנחה משמעותית על המשחק, לכבוד DLC חינם שמוסיף ימבה עדכונים: 7 נשקים חדשים, 3 מפות, אויב חדש, רמה נוספת לקלאסים השונים ואם אני לא טועה אפילו קלאס חדש של Demolition Man.

למי שלא מכיר את קילינג פלור: בעקרון, הרג זומבים (או ספסימנס בעגה של המשחק) בקו-אופ של 6 אנשים. אפשר להגיד סוג של לפט פור דד על אף שהמשחק, שמפתחיו אחראים גם על רד אורצ'סטרה, התחיל כמו האחרון כמוד פופולרי והפך למשחק עצמאי, הרבה זמן לפני לפט פור דד.

משחק כיף מאוד עם חברים וממכר, ממליץ לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

סיימון , אני לא יודע מה איתך אבל כשנכנסים ללינק שיש בוי גיימס לחנות של סטים מקבלים את הדף הזה:

http://store.steampowered.com/app/440/

ואין שם את המבצע של TF2 ב2$ ככה שזה נראה כרגע שאילן לא זייף.. :lol:

ואני מתבייש להודות שיש לי את TF2 בסטים ואפילו לא שמתי לב , כנראה שקיבלתי אותו באחת הקניות שלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יש לי שאלה .

יש לי בסטים ליד שני משחקים בלשונית של הGIFT רשום 1 GUEST PASS .

היה לי את זה בהתחלה שרק קניתי את המשחקים אחרי זה זה נעלם ועכשיו זה הופיע שוב .

מישהו יכולה להסביר לי מה זה אומר ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...