Steam - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

A guest pass allows the user to temporarily share a game license with a friend who does not own the game. Guest passes are allocated to users when they purchase certain products. The friend can then play the game for a limited time. Once the guest pass expires, they will be prompted to purchase the game in order to continue playing. A guest pass is an easy way to let your friends try out your favorite games with no commitment or expense on their part.

או בתרגום זריז , אתה יכול לחלוק את הרישיון שיש לך באופן זמני עם מישהו שאין לו את המשחק והוא יכול לשחק בו באופן מוגבל וזמני , ברגע שזה יגמר , הוא ישאל אם הוא מעוניין לקנות את המשחק כדי להמשיך לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צריך שיהיה לו סטים (אני חושב שזה רצוי) , נכנס לgames בתפריט , manage gift & guest passes ,מסמן את המשחק בחלון שנפתח לך ולוחץ SEND , שולח לו למייל את ההזמנה , הוא מאשר , מוריד בסטים את הקבצים ומתחיל לשחק.

כמה זמן הוא יכול לשחק? אין לי מושג , זה לא יהיה הרבה , זה סוג של טיזר בשבילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו סטים אבל אין לו את המשחק .

אם אתה זוכר מלפני מלא זמן הסטים הביא את המשחק מתנה לסוף שבוע אז הוא הוריד את זה .

אני פשוט קניתי חבילה של CSS והיה שם את המשחק הזה ואני לא משחק בו .

אוקיי תודה לך על העזרה .

היום אני ישלח לו את המשחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך פספסתי את המבצע המטורף לTF2... לא ראיתי שום איזכור אליו באף מקום באתר של סטים...

אבל על כל מקרה, יש עוד מבצע נחמד. לא כזה מטורף, אבל בכל זאת משהו טוב...

מבצע לסופ"ש, Call Of Duty 4: Modern Warfare ב-40% הנחה

Buy Call of Duty® 4: Modern Warfare

$39.99 $23.99

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשחק במצב OFF LINE (כמובן שלא ב MP).

החסרון הוא שמידי פעם לא נפתח בגלל הספקיות הדפוקות בארץ. יתרונות יש הרבה, כל המשחקים במקום מרוכז, אין דיסקים (שלא מחזיקים הרבה זמן), אפשר לגשת מכל מחשב (כמובן שצריך להתקין על כל מחשב), המידע שלך נשמר באתר שלהם ולא על המחשב ולכן בכל מחשב שתיכנס עם המשתמש שלך המידע ישמר ויש עוד הרבה.

את משתמש ה לא יסגרו לך אבל אם תשתמש בצ'יטים במשחק שתומך ב VAC אז יש סיכוי גדול שלא תוכל יותר לשחק באותו משחק עם המשתמש שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קליק ימיני על המשחק -> backup game files

תבחר את המשחק מהרשימה, תבחר מקום גיבוי, ואז תצרוב את הקבצים שהוא שמר לך על דיסק...

הוא מחלק לך את המשחק יפה לדיסקים (אתה בוחר גודל, או CD רגיל או DVD), ואז כדי לשחזר אתה מפעיל קובץ בשם steambackup.exe

דרך אחרת היא פשוט לצרוב את כל תיקית steamapps. ואז כשאתה מתקין את סטים מחדש להחזיר את התיקיה.

ואני מסכים עם Xtazy-Mike שלא צריך לצרוב גיבוי, הכל זמין להורדה מחדש בקליק אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...