Steam - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

קניתי את Empire Total War בחנות רגילה וכשבאתי להתקין אותו על המחשב הוא דורש סטים

סבבה אם זה מה שצריך כדי לשחק , התחלתי להתקין את התוכנה ואז ב update היא נתקעת ורושמת לי את ההודעה הבאה

מישהו יודע איך פותרים את הבעיה

מה לעזאזל הדבר הזה אי אפשר לשחק נורמלי מבלי להתקין תוכנות צד שלישי מפגרת

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה קרה לי גם

תוריד את ההתקנה מחדש מהאתר של סטים

תעשה uninstall ותתקין מחדש את הסטים

וכשזה בא לעדכן את התוכנה בהתחלה אל תגע בכלום

לתוכנה יש נטיה להפסיק לתפקס ברגע שיוצאת מפוקוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את Empire Total War בחנות רגילה וכשבאתי להתקין אותו על המחשב הוא דורש סטים

סבבה אם זה מה שצריך כדי לשחק , התחלתי להתקין את התוכנה ואז ב update היא נתקעת ורושמת לי את ההודעה הבאה

מישהו יודע איך פותרים את הבעיה

מה לעזאזל הדבר הזה אי אפשר לשחק נורמלי מבלי להתקין תוכנות צד שלישי מפגרת

חחח , זה למה אני הפסקתי לקנות כל דבר שקשור בSTEAM.

חכה אחרי שימאס לך לשחק ואחרי זמן מה תרצה לשחק במשחק באופן ספונטני תראה מה זה...

אם מחקת את המשחק אז יש לך הרבה זמן עד שזה ירד (לא כמו לתקוע דיסק למחשב)

וגם אם לא מחקת אז אתה הולך לחכות קודם עד שירדו כל העדכונים (שאתה בכלל לא צריך)

פשוט סבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא קניתי את המשחק בסטים אבל אני עדיין מחוייב להתקין את התוכנה למרות שיש לי את המשחק על דיסקים

גיליתי דבר מאוד מצער , אני לא יכול להתקין מפני שאני חיי במעונות והאינטרנט של המעונות חסום עלידי firewall לרוב התוכנות שדורשות עדכון שותף דרך האינטרנט

אז הדבר הוא שאני לא יכול להתקין את המשחק למרות שיש לי אותו על דיסקים מפני שהוא דורש התקנה של סטים

אז אתם יודעים מה בזבזתי 200 שקל על משחק שאני אפילו לא יכול להתקין על המחשב בגלל הדבר המזעזע שנקרא :pissed:

אז אני חושב שיש לי את כל הליגיטמציה להוריד את המשחק הזה לא חוקית מהאינטרנט , ואף אחד לא יכול להאשים אותי

ואחרי זה חברות בוכות שיש יותר מדי פירטיות ושהשוק של לא משתלם

אז תפסיקו לדפוק את האנשים שכן משלמים

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו בבעיה אחרת. אני לא זוכר את הסיסמה שלי, ומשום מה הוא לא מצליח לאפס לי אותה (ואני זוכר את התשובה לשאלה הסודית).

ניסיתי את כל האפשרויות השונות ונכנעתי. בסוף שלחתי אימייל לתמיכה שלהם.

את האמת, קשה לי לראות את עצמי קונה עוד משחק בסטים עד שהם עושים כמה שינויים מהותיים, כמו תמיכה אונליין מסביב לשעון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך סידיקי של איזה משחק שקנית אתה יכול לאפס את הססמא לפי זה.. פשוט בתהליך שחזור ססמא תבחר שאתה לא זוכר את הססמא ולא את השם משתמש ויהיה לך אפשרות נוספת של לפי סידיקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא קניתי את המשחק בסטים אבל אני עדיין מחוייב להתקין את התוכנה למרות שיש לי את המשחק על דיסקים

גיליתי דבר מאוד מצער , אני לא יכול להתקין מפני שאני חיי במעונות והאינטרנט של המעונות חסום עלידי firewall לרוב התוכנות שדורשות עדכון שותף דרך האינטרנט

אז הדבר הוא שאני לא יכול להתקין את המשחק למרות שיש לי אותו על דיסקים מפני שהוא דורש התקנה של סטים

אז אתם יודעים מה בזבזתי 200 שקל על משחק שאני אפילו לא יכול להתקין על המחשב בגלל הדבר המזעזע שנקראsteam :pissed:

אז אני חושב שיש לי את כל הליגיטמציה להוריד את המשחק הזה לא חוקית מהאינטרנט , ואף אחד לא יכול להאשים אותי

ואחרי זה חברות בוכות שיש יותר מדי פירטיות ושהשוק של לא משתלם

אז תפסיקו לדפוק את האנשים שכן משלמים

:bash:

אתה צודק לחלוטין זה חרה של דבר אבל בינינו הייתה צריך לבדוק מה אתה קונה לפני שקנית (בדיוק כמו שאתה עושה עם כול מוצר אחר)

בחנות אינטרנט שבדקתי היה רשום שזה והיו מליון תלונות בנושא.

בדרך אגב מה שמצחיק הסיבה שהם עוברים ל זה בגלל הפירטיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך סידיקי של איזה משחק שקנית אתה יכול לאפס את הססמא לפי זה.. פשוט בתהליך שחזור ססמא תבחר שאתה לא זוכר את הססמא ולא את השם משתמש ויהיה לך אפשרות נוספת של לפי סידיקי

אני אנסה, אבל כשסימנתי לו שאני לא זוכר את שם המשתמש, הוא פשט שלח לי אותו לאימייל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* מבצע על משחקי אינדי - משחקים ותיקים ב-33 אחוז הנחה (בקישור למעלה), משחקים חדשים ב-10 עד 20 אחוזי הנחה:

http://store.steampowered.com/promotion/indie

* בנוסף לכך, הנחה של 75 אחוז על משחקים מסדרת Oddworld:

http://store.steampowered.com/news/2365

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ubisoft 24-Hour Sales Week on Steam

March 23, 2009, 9:12 am - Valve - General Announcement

Each day this week a select title will be available for a special price, beginning today with Assassin's Creed being offered at 50% off its regular price. Check the Publisher Page throughout the week for savings on additional titles.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יוזמה מבורכת, בתקווה שבאחד מהימים יהיה על WIC או על המשחקים החדשים(בספק) שעולים $50 הייתי קונה.

ואם כבר אני פה, האם למישהו יש מושג אם עותקי Retail של GRAW2 ו- COH יעבדו בסטים?(הוספה למשתמש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...