Steam - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

מה הבעיה להשתמש ב CRACK/MINI-IMAGE אם קנית את ה SERIAL (שזה בתאכלס מה שבאמת מעניין)?... צריך להכחיד חברות שממשיכות לאלץ את אלה שרכשו את המשחק שלהן להשתמש בדיסק (e.g - E.A).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים...

אורנג בוקס ב 9 יורו!

http://g2play.pl/p/en/61/half-life+2+the+orange+box+steam+key.html

רק אזהרה אחת!

הסידיקי הוא מגרמניה מה שאומר "צנזורה" אבל אחרי הבדיקה שלי רק המשחק TF2 מצונזר! (מורידים פאטש קטן והוא כבר לא מצונזר)

מאוד שווה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה להשתמש ב CRACK/MINI-IMAGE אם קנית את ה SERIAL (שזה בתאכלס מה שבאמת מעניין)?... צריך להכחיד חברות שממשיכות לאלץ את אלה שרכשו את המשחק שלהן להשתמש בדיסק (e.g - E.A).

ניסיתי להשתמש במה שאמרת וקראק לא מצאתי :nixweiss:

אני ממש לא אוהב את סטים האלה :pissed:

אין מצב שאני יוכל להפריד את המשחק מהסטים הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מכונית של טויטה ואנסו אותי להשתמש בדלק בשביל לסוע :nixweiss:

ההשוואה הנכונה היא שקנית מכונית של טיוטה והכריחו רק אותך להשתמש בה, אתה לא יכול למכור אותה או להעביר אותה למישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? אתה יכול להעביר את DISK לחבר או להעביר את המשחק לחשבון של חבר ...

לאומת זאת זה יותר בסגנון של מוסך חברה שנמצא בקצה השני של המדינה

שמחיבים אותך לעשות בדיקה רק אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. קניתי Empire Total War בחנות ונאלצתי להתקין . אנסו אותי עם התוכנה המחורבנת הזאת.

גם אני, ועד עכשיו אין לי תלונות.

אם אתה כ"כ סובל, תלחץ על FILE->GO OFFLINE

פעם הבאה תוכל להפעיל את המשחק מהר בלי ובלי המתנות עד שהסטים יוטען. עולה בשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Weekend Deal - Ubisoft Classic Pack

March 27, 2009, 1:06 pm - Valve - General Announcement

This weekend only, pick up the Ubisoft Classic Pack, including four classic hits, for just $10/£9/10. The pack includes , Beyond Good & Evil, IL-2 Sturmovik: 1946, and Dark Messiah Might and Magic.

As the Ubisoft Week wraps up, the 50% off sale on 2 has been extended through this weekend.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? אתה יכול להעביר את DISK לחבר או להעביר את המשחק לחשבון של חבר ...

לאומת זאת זה יותר בסגנון של מוסך חברה שנמצא בקצה השני של המדינה

שמחיבים אותך לעשות בדיקה רק אצלם.

ברגע שרכשת משחק ועשית לו אקטיבציה דרך , המשחק שייך לך בלבד ואין לא אפשרות להעביר או למכור אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שרכשת משחק ועשית לו אקטיבציה דרך , המשחק שייך לך בלבד ואין לא אפשרות להעביר או למכור אותו.

נראה לי שאפשר להעביר משחק כמו שהיה עם הSOURCE לא?

בכל מקרה מה זה משנה, היא פלטפורמה למכירת משחקים ומספק שרותים נוספים.

אני לא מעוניין בשרותים הנוספים הללו מבחינתי זה BLOAT WARE אחד ענק שהיה אונס את המחשב הישן שלי

(ואני בכלל לא מתחיל לדבר על הפן הטכני שהייתה לי הזכות להתרשם ממנו :bash: )

לשם השוואה אם נדבר על אותו הדבר רק במקום STEAM נגיד מיקרוספוט (ניצול לרעה של הפלפורמה, , כפיה של הלקוחות, דרישה לביצוע אוטנטיקציה ו....) אז כולם פה היו מרימים קול זעקה ותרוצים מפגרים של "לא רוצה אל תקנה" לא היו נשמעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה כל העניין, קניתה את המשחק למחשב, ואחד מהתנאים כדי לשחק בו זה להתקין סטים (שלדעתי תוכנה נהדרת ונוחה), אם זה לא מתאים לך אתה יכול להפסיק לשחק או לעבור לקונסולות למשל.

אין מה לעשות, היום הרבה משחקים לPC דורשים .

ההשוואה הנכונה היא שקנית מכונית של טיוטה והכריחו רק אותך להשתמש בה' date=' אתה לא יכול למכור אותה או להעביר אותה למישהו אחר.

[/quote']

אבל רוב האנשים מתלוננים על זה שצריך להשתמש במשהו נוסף ולא על זה שאי אפשר למכור את המשחק.

בכל מקרה זה לא העניין :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...