כדאי לקנות אקסבוקס ליום הולדת? - עמוד 6 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לקנות אקסבוקס ליום הולדת?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרפתקאות אני מדבר על משחקים בסגנון R&C רק שיהיה ל360 ולא לPS3

הדבר היחיד שמצאתי בקיצור הזה זה Ratchet and Clank תקן אותי אם אני טועה

ומשחקים בסגנון הזה זה פלטפורמה ולא הרפתקאה מקסימום תקרא לזה פלטפורמה אקשן

וה360 בכלל לא מקבל הרבה משחקים בסגנון הזה ובכלל לא מומלץ לפלטפורמות

קרירין תעזוב תבנאדם בשקט הוא רוצה לקנות קונסולה ושואל שאלות אז תעזור לו תפסיק לנסות לקדם את הנקמה האישית שלך נגד כי ביל גייטס מונע ממך לצאת מהבית של ההורים.

כן אבל לפי מה שהוא כותב קונסולה תעשה לו חור בערנק אבל לא תעזור לו הרבה

FPS יש לו טונות בPC לא צריך קונסולה לזה \פלטפורמה אין הרבה ב360 ובטח לא משחקים גדולים בתחום

וגם מה שיש רובם מולטיפלטפורם

וגרפיקה המחשב שלו מציג הרבה יותר טוב

בקיצור במקום לקנות גימפאד ב200 שקל שישפר לו את החוויה במשחקים כמו POP\PES וכו הוא הולך להוציא 2000 שקל

על מכשיר שהוא לא באמת צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין אפילו אם מה שאתה אומר זה נכון ושגיימפאד יביא את אותה חוויה היום לקונסולות עושים משחקים הרבה יותר טובים.

יש מלא משחקים טובים של PS3\XBOX 360 שאין בכלל למחשב!

אני חושב שזה ההיתרון הגדול שלהם על המחשב שלמחשב אתה תוכל למצוא מלא משחקים שהמשחקיות שלהם ''זבל'' ואתה אפילו לא תרצה להכנס למשחק ולשחק בו.

בקונסולה זה שונה כל משחק שניסיתי היה טוב יש מלא משחקים טובים שעושים רק לקונסולה וזה סיבה טובה לקנות אותה מה שווה לשחק במחשב אם אין משחקים טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STRENGTH

עכשיו אתה מדבר על דבר אמיתי ולא הנפצה

אני לדוגמה קניתי את הWII כי אני אוהב את המשחקים שלו ושל הגימקיוב אם היה אמולטור איכותי לא הייתי קונה

וגם ל360\PS3 יש את הבלעדיים שלו

אבל תסכים איתי שמי שאוהב פלטפורמות ובמיוחד את ראצאט ואוהב גרפיקה חזקה צריך לקנות PS3 ולא 360 ?

וגם אם הוא רוצה "לקנות" משחקים ... אז שיספוג את הגרפיקה הנחותה ויקנה

360 לא מתאים לחובבי פלטפורמות אם זה אתה מסכים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שXBOX לא מתאים...

אם זה היה תלוי בי הייתי קונה PS3 כי אני אוהב יותר את המשחקים שלו כמו משחקי מכות טובים וגם FINAL FANTASY שאני מאד אוהב

אבל גם ל- יוצאים הרבה משחקים טובים שאין אותם למחשב וגם לא ל-PS3

HALO 3 אמור להיות משחק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיתמכות הגדולה ביותר של ה360 זה בגדול משחקי מולטיפליר מקוונים

ממשחק הדגל שלו שזה הילו 3 למשחקים אחרים כמו COD4 \COD5\למשחקי ספורט ומשחקי אקשן אחרים

יש לו את תשתית הרשת הנחשבת הטובה ביותר

אחד מהדברים הטובים זה משתמש שהולך איתך ממשחק למשחק כולל רשימת חברים כולל הכל

ויש אם מיקרופון וכל הבלגן שצריך

אומנם יש גם משחקי סינגל נחשבים אבל זה לא העיקר במכשיר הזה

בנוגע לפלטפורמות זה קיים אבל במינון קטן וחוץ מקאמו שיצא בהשקה שזה לפני 3 שנים בארץ לא יצא אף משחק בסדר גודל של מאריו או ראצאט החדש

יצא אומנם באנגו 3 אבל הוא חרג מתחום הפלטפורמות וגם נימכר מוזל

משחקים אחרים שיצאו כמו סוניק\קראש\ספירו יצאו גם לקונסולות אחרות וגרוע מזה לא יצאו טובים גם ככה

תראה חן לפי הדברים שאמרתה הכי מתאים לך זה הPS3 לWII אומנם יש יותר פלטפורמות טובים אבל אין לו את הגרפיקה שאתה מחפש

ככה שמהדברים שאמרתה אני ממליץ לך על הPS3 ובו כבר יש ראצאט אחד חדש ועוד אחד בהורדה בתשלום

זה שתיהיה חייב לקנות משחקים אין מה לעשות אבל תוכל לקנות משומש מחול כמו שחלק מהאנשים עושים ואז יצא לי מחיר נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שXBOX לא מתאים...

אם זה היה תלוי בי הייתי קונה PS3 כי אני אוהב יותר את המשחקים שלו כמו משחקי מכות טובים וגם FINAL FANTASY שאני מאד אוהב

אבל גם ל- יוצאים הרבה משחקים טובים שאין אותם למחשב וגם לא ל-PS3

HALO 3 אמור להיות משחק טוב

חחח מצחיק כי גם FINAL FANTASY XIII ייצא לXBOX360 וגם TEKKEN 6 ייצא לXBOX360 וגם המשחקים שיצאו כבר שהיו בלעדיים לסוני יצאו באותו תאריך גם ל360XBOX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...