כדאי לקנות אקסבוקס ליום הולדת? - עמוד 8 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לקנות אקסבוקס ליום הולדת?

חן מ

Recommended Posts

אני מקווה שאתה מודע לזה שמספר הקונים לא הופך מוצר לאיכותי במיוחד מ2 סיבות:

א. זה המשחק מכות היחידי בערך לWII כרגע

ב. כמות = איכות? --> בריטני ספירס והספייס גירלס הם מוסיקה איכותית וטיטאניק הוא הסרט הטוב ביותר בכל הזמנים (והאיכותי ביותר).

מה גם שנחכה ונראה כמה TEKKEN ימכור.

בקשר ל400 ש"ח למשחק - צאו מהקונספט הזה , לפי זה גם כל משחק לXBOX עולה 400 ש"ח.

תקנו בחנויות נורמאליות (כבר יורד ב50-100 ש"ח לפחות) או תזמינו באינטרנט (יורד ב150-200 ש"ח)

ליביו

SSBB מכר יותר מכל משחק מכות בדור הזה

SSBB קיבל ביקורות טובות יותר מכל משחק מכות בדור הזה

SSBB מצוין מניסיון והבעיה הגדולה שלו זה שהוא לא קפיצת דרך גדולה מSSBM אבל גם SSBM היה מאוד טוב

ככה שאיך שלא תבדוק את זה SSBB מצוין זה שאתה לא משחק בו מולטי זה כבר סיפור אחר

בנוגע לWII יש עוד משחקי מכות טובים

נארוטו האחרון קיבל ציונים טובים

Mortal Kombat: Armageddon

Guilty Gear XX Accent Core

נכון לא הרבה משחקים אבל יש גם משחקי מכות לVC

ומבחינת חדשים השנה צריך לצאת Guilty Gear חדש וTatsunoko vs. שהאחרון הוא מהצוות שפיתח את MVC

אם אותה משחקיות

אני מקווה שיוציאו אותו למערב ובמקום Tatsunoko יהיה את מרוויל ואז זה יהיה MVC3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

STREANGTH - זה ליביו ולא עיוותים אחרים.

בקשר לקונסולות - זה מופיע במפרט מחשב בצד , אבל אני אתן לך את הגירסא הקצרה - הכל חוץ מXBOX.

למה? כי אני העדפתי את הבלעדיים של הPS3 (ועדיין מעדיף , משחקי FPS זה לא ממש הכוס תה שלי במילים מעטות, ב5 שנים האחרונות אהבתי בערך רק את HL2 ואת BIOSHOCK) , הבעיות חומרה שהיו קימות כשקניתי (עכשיו פחות קריטי) , תמיכה רשמית (שהתבררה כאוסף חירטוטים של ישפאר) , בלו ריי, משחקים שאפשר לשחק מכל איזור בעולם ורשת אלחוטית.

המשחקים (הבלעדיים והיותם REGION FREE - יתרון עצום בשבילי) והרשת אלחוטית היו השיקולים העיקריים.

אכן המצב השתנה קצת עם הזמן , בעיות חומרה תוקנו כמעט לגמרי , משחקים הפסיקו ליהיות בלעדיים בחלקם וכו , אבל עדיין הייתי מעדיף את השילוב שיש לי בבית משמעותית (PS3+WII+מחשב סביר כדי להריץ משחקים מסוימים) ולא הייתי משנה אותו בשום דרך.

החלקים החשובים בXBOX (משחקי FPS , לפחות בהתחלה , ומשחק מפותח יותר בהתחלה) לא ממש קסמו לי או קוסמים לי היום.

לגבי תקן - עדיין אחד ממשחקי המכות עם גיימפלי הכי טוב שהיו אי פעם, והוא ישב לי יפה על המדף ליד הWWEים והMK VS DC (ז'אנר שלא קיים כבר במחשב , נו טוב חוץ מSTREET FIGHTER החדש , שעדיין יאבד את הנקודה במחשב לעומת - 2 שחקנים על 42" - יאמי...)

מה שכן , הייתי קונה קונסולה רק אם יש תכנון לקנות בעתיד LCD גדול.

חלק גדול מהכיף והחוויה זה מסך גדול ולפעמים עם עוד 2,3 חברים.

ולא , לשים מחשב ליד מבחינתי זה לא תחליף טוב לקונסולה.

ליביו

ליביו הפעם עשיתי עתק הדבק ככה זה חייב להיות זה

אבל למה היית חייב לחזיר לי ב-STREANGTH זה לא היה בכוונה :'( :'( :'( :'( :'(

ובקשר למה שאמרת גם אני מעדיף PS3 לדעתי זה כמו מחשב רק בקונסולה אני לא צריך לשחק FPS בקונסולה שיש מחשב שזה גם הרבה יותר כיף ו הרבה יותר נוח וגם יותר קל לכוון.

שזה מגיע לאסטרטגיה ופעולה מגוף ראשון\שלישי מחשב הכי טוב ונוח ניסיתי לשחק קונסולה משחקי יריות כמו MAX PAYNE\DEADTO RIGHTS ועוד איזה משחק אחד שאני לא זוכר את השם שלו ולא רק שזה לא היה נוח אפילו קצת כאבה לי היד בגלל שהיה קשה לשנות את הזוויות של הקרב כל הזמן.

הבנתי שיש לך איך הקונסולה אתה ממליץ עליה? חשבתי על לקנות אחת אז ראיתי את המשחקים של הילדים הקטנים וכבר ירדתי מזה אני לא יכול כבר לשחק בסופר מריו :-\

בכללי הקונסולה שלדעתי הכי כדאי לקנות זה PS3 יש לה מלא משחקים טובים שאין אפילו ב- כל הפלטפורמות כמו GOD OF WAR ומשחקי המכות והמירוצים באמת כדאי לקנות PS3 היום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שיש לך איך הקונסולה אתה ממליץ עליה? חשבתי על לקנות אחת אז ראיתי את המשחקים של הילדים הקטנים וכבר ירדתי מזה אני לא יכול כבר לשחק בסופר מריו Undecided

אני לא ליביו אבל אני יגיד לך ככה המיתוס שיש לWII רק משחקים לילדים קטנים זה מיתוס

לWII יש משחקים כמו COD5 \NMH\דקונדולט ועוד משחקים אלימים

לצד המשחקים האלו יש משחקים כמו מאריו \זלדה \מטרואיד

ולצידם משחקי קזואל ומסיבה

בקיצור יש הרבה משחקים מהרבה סוגים

מה שכן הגרפיקה חלשה משמעותית ככה ככל שהטלוויזיה שלך גדולה יותר תראה גרפיקה מכוערת יותר

וגם מצבי הרשת לרוב פשוטים יותר

אבל למרות זאת אני אישית מאוד אוהב את הקונסולה בגלל הדברים השונים שהיא נותנת

ומאריו למרות הגרפיקה הוא אחד מהמשחקים הטובים שיצאו לדור הזה

אולי ראיתה את סופר מאריו נייר ולא את אבל גם סופר מאריו נייר משחק טוב מאוד

פשוט צריך לשחק ואז להבין ולא לשפוט לפי סרטונים או כאלו -

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=8480&g2_serialNumber=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאפילו לגיימר הגרפיקה לא תיהיה חשובה אם יש גיימפלי טוב.

לי הרבה יותר חשוב גיימפלי אני לא יקנה קונסולה רק בגלל שיש לה גרפיקה טובה יותר.ברור שאני מעדיף גרפיקה יותר טובה אבל אם זה מוריד מהמשחקיות זה לא שווה כלום

שיחקתי במלא משחקים עם גרפיקה גרועה כמו :STARCRAFT FF7 זה לא ממש הפריע לי כי המשחקים האלה היו באמת טובים אז לא התיחסתי לגרפיקה.

וקשה לי להאמין שאני יאהב לשחק בסופר מריו אבל מי יודע... :-[

עשיתי חיפוש של משחקי והרוב היו 2D ברמה נמוכה ועוד מלא משחקים כמו MEGAMAN לא יודע למה עדיין עושים משחקים כאלה

אה ועוד דבר ששמתי לב ב- יש שלט נורא מוזר זה כמו שלט של וגם עם פחות כפתורים זה בכלל נוח להחזיק בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חן - חנות נורמאלית - לדוגמא , פריק בהרצליה , משיג לי כל משחק שאני רוצה סמוך או ביום ההשקה במחירים שבקביעות זולים בהרבה מבאג / דיפו.

כולל משחקים שהם מיבאים בעצמם.

היחס והשירות - הכי טוב בארץ.

קרירין - SSBB הוא המשחק מכות הכי טוב לWII כשכל השאר מחווירים לידו ולא ממש שווים איזכור (הנארוטו? ראית את הנארוטויים ל2 הקונסולות האחרות?)

אני משחק בו גם כמה שחקנים אצלי בבית , ולא - אני לא רואה טעם לשחק כמה שחקנים באינטרנט במשחק כזה (או בכלל האמת , לא חסיד גדול של אונליין)

לבחור שאת הכינוי שלו אני לא אזכיר אבל ציטט הודעה שלי :) (פשוט תכתוב איך קוראים לך ואני אקרא לך ככה):

הWII קונסולה מאוד נחמדה שאני מאוד נהנה ממנה אבל בו זמנית סובל מ2 דברים:

א. נעילה איזורית שמכריחה אותי לקנות בארץ לרוב (למרות ששערי המטבע האירופאים ירדו והפכו את זה לפחות חשוב , אבל חלק גדול מהמשחקים יוצא קודם בארה"ב)

ב. מיעוט המשחקים הטובים בה, אפשר למחזר את הרשימות שקרירין כותב יומם ולילה ולדסקס עד מחרתיים כמה הם מכרו , אבל בפועל יש יחסית מעט משחקים.

אלו שיש וטובים - הם כוכבים אחד אחד:

SSBB - אכן משחק מכות לא רע בכלל

ZELDA - אחד הACTION RPGים הכי טובים שנכתבו אי פעם

MARIO - אחד הפלטפורמות הכי טובים שנכתבו אי פעם (שכח ממה שאתה יודע על מריו וגם אם אתה לא סובל את הדמות, אם אתה אוהב פלטפורמות אתה תאהב את המשחק הזה)

ויש עוד כמה דוגמאות של משחקים מדהימים.

עם אתה מוכן לוותר על קצת גרפיקה לטובת גיימפליי - בהחלט יש לך פה כמה כוכבים , ושהמראה הילדותי של חלקם לא יטעה אותך - המשחקים הטובים לקונסולה הזאת - ממש טובים.

השלטים נוחים מאוד לשימוש אז שלא ידאיג אותך.

עם כל זאת - עדיין הPS3 גם במשחקים וגם בתור מכשיר בכלליות עם היכולות הנלוות שלו - משמש אותי הרבה יותר טוב , ואם הייתי צריך לקנות אחד - זה היה זה.

בקשר למשחקים ששיחקת - FF7 בזמנו היה פורץ גבולות - החלפתי מחשב בגללו והוא אחד המשחקים הטובים ביותר ששיחקתי אי פעם (את התואר המשחק הטוב ביותר ד"א לוקח בן דוד שלו - FF12 לPS2 , משחק קשה כמו המוות , ארוך כמו החיים עצמם ומהנה כמו יום בגן עדן :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלט הזה זה השלט החדשני ביותר שיש

תיכנס ללינק בחתימה שלי ותבין מה זה למרות שזה סרטון עתיק

בנוגע למאגמן כרגע יש רק מגאמן 1 חדש לWII שזה מגאמן 9 שיצא גם ל360 ולPS3 וזה עולה 10$

האחרים זה משחקי הורדה ישנים בתשלום כמו מגאמן 2 אבל מגאמן 2 עולה 5$ בערך בWII

משחקים גדולים טובים זה מאריו \SSBB\NMH\זלדהTP\מטרואיד 3 וכו

בעניין המשחקיות תלוי איזה משחק למאריו מישחקיות מצוינת ומגוונת

טראומה סנטר מציג מישחקיות חדשנית

בכל מקרה תיכנס ללינק ותבין קצת על מה מדובר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו אתה יכול לתת דוגמא למשחק שהם עשו לך במחיר טוב?מה זה בשבילך מחיר טוב?

ואפשר בפעם שקונים את המכשיר לקנות כמה משחקים במכה ביחד איתו ואז לא צריך לקנות כל פעם,לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר טוב בשבילי לקנייה בארץ ביום שיוצא משחק הוא בן 300 ל350 וכמובן הם טורחים לעדכן ברגע שיורדים המחירים למוזלים גם כן בזמן.

כמובן שאין בעיה לקנות כמה משחקים כשקונים את הקונסולה.

וWORST CASE בהתחלה תנסה את המוני הדמוים של משחקים שאפשר להוריד און ליין - ככה גם תוכל להחליט בצורה מושכלת יותר מה לקנות (הממשק חנות נוח מאוד)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השליטה בPS3 סטנדרטית כמו בPS1-PS2 אין הבדלים גדולים בשליטה בPS3 למרות שהכניסו זיהוי תנועה מוגבל אבל לא כמו הWII

בעניין משחקים וכמה אתה קונה זה כבר עניין שלך

אבל יש לPS3 הרבה משחקים אם מצב מולטי מקוון מצוין ובPS3 המולטי המקוון הוא בחינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהוא בחינם נכון

,אבל בזה הוא פחות טוב מהבוקס, עד היום לא הצלחתי להבין מה יותר טוב באונליין של ה360, חוץ מזה שלרוב יש אוזניה אז זה נחמד.

מה גם שבגלל שהוא חינמי יש מלא לאגים שטויות במיץ, אני משחק בPS3 באונליין, וחוץ מLBP שזה משחק שהאונליין שלו לא מתבסס על שרתים אלא עובד על P2P אז היו לאגים עם משתמשים שהיו להם תוכנות פתוחות ברקע / סתם חיבור גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהבחור מעלי כתב (בערך).

פחות טוב? כבר בצורה מינורית אם בכלל.

מלא לאגים? כבר כמעט ולא.

עדיין רק בחיבור לשרת PSN עצמו יש לפעמים האטות קלות בשעות עומס (מה שמשפיע על הורדות מהחנות) - אבל משחקים - כבר כמעט ולא קיים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בPS3 אין שום אופציה להוריד תוכנות צד 3 שלא חתומות ע"י סוני (כלומר מה שיש בPSN STORE), כאשר התקנת מערכת הפעלה נוספת כמו יעודי אני לא מחשיב כי זה נתמך רשמית.

כמדומני זה גם המצב בXBOX.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...