כדאי לקנות אקסבוקס ליום הולדת? - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לקנות אקסבוקס ליום הולדת?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון שיש את הקטע שאתה מכנסי את הדיסק ומשחק והכל סבבה,זה אני מסכים

לזה שרשם תגובה ממש אבל ממש ארוכה:

דבר ראשון,יש לי מסך LCD

דבר שני,אני לא רוצה להרחיב על זה כאן את העיניין יותר מידי,אבל אני לא רוצה לקנות משחקים מקוריים כי זה יוצא סכומים גדולים מידי,ואני מבין שאם אני עושה את הקונסולה לא חוקית ומתחבר לרשת,אני מקבל באן לתמיד מהאופציה הזו של הרשת,והבוקס הוא בעיקר לרשת

זו הבעייה

עכשיו שאלה נוספת:אתה יושב כל הזמן מול הקונסולה ומשחק וגם נהנה מיזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם משחקים שעובדים על קונסולה יותר טוב בגלל שעושים התאמה ומשנים את כל המשחק אני זוכר שעשו את זה לאיזה משחק של ספיידרמן אחד..

ויש מלא משחקים טובים שיוצאים רק לקונסולה.בקיצור קונסולה יותר מיועדת למשחקים אם זה לא היה יותר טוב אז כנראה לא היו יוצרים אותם (אחרי הכל המטרה של קונסולה זה רק למשחקים לא כמו מחשב שיש לו הרבה שימושים)

לדעתי כדאי לקנות XBOX360

וממתי מחברים מחשב לסלון???? :silly:

איפה יש מקום וזה גם לא נוח איפה אפשר לשים את המקלדת והעכבר זה יותר מדי רחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין התקנות ?

בטח שיש היום התקנות אם אתה רוצה שהמשחק יטען מהר יותר ולא ישחוק לך את הDVD

נכון שזה אופציה אבל אופציה שהרבה בוחרים בה היום

ובנוגע לplug and play מחשב היום הוא גם plug and play אולי צריך 2 שניות יותר להריץ משחק אחרי שהמשחק כבר מותקן

אבל זה לא ביג דיל

1) בדיוק לא חייבים להתקין

2)כנראה שאתה לא מבין את העניין של plug and play

בקונסולה אתה יודע שהמשחק יעבוד לך אתה לא תצטרך לוותר על משחק בגלל שאתה לא יכול להריץ אותו,אתה לא צריך התקנה זאת אומרת שאתה פשוט מכניס תדיסק לכונן ומתחיל לשחק את ההתקנה אתה יכול לעשות מתי שאתה רוצה מתי שנוח לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לקנות,אבל הבעייה שלי היא שאני רוצה לעשות את המכשיר שיוכל לקרוא משחקים צרובים,ואז כל העיניין שלו יורד.אין אפשרות לשחק ברשת,ואין אפשרות לקבל עידכונים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) בדיוק לא חייבים להתקין

2)כנראה שאתה לא מבין את העניין של plug and play

בקונסולה אתה יודע שהמשחק יעבוד לך אתה לא תצטרך לוותר על משחק בגלל שאתה לא יכול להריץ אותו,אתה לא צריך התקנה זאת אומרת שאתה פשוט מכניס תדיסק לכונן ומתחיל לשחק את ההתקנה אתה יכול לעשות מתי שאתה רוצה מתי שנוח לך

עשו את זה בהילו 2 למחשב שאתה משחק והמשחק בינתיים מותקן

אבל בגלל שלהחליף בקונסולה הרבה יותר מסובך ויקר מלהחליף כונן למחשב אני מעריך שכל בן אדם שפוי יתקין את המשחק בהתחלה

אם הייתה אפשרות כזאת בWII תאמין לי הייתי מתקין הכל לפני

ככה שתכלס אין פה יתרון על המחשב אם כבר לאפך כי הכונן ארד דיסק של ה360 הוא כונן של נידים ובגלל זה איטי יותר

כדאי לקנות,אבל הבעייה שלי היא שאני רוצה לעשות את המכשיר שיוכל לקרוא משחקים צרובים,ואז כל העיניין שלו יורד.אין אפשרות לשחק ברשת,ואין אפשרות לקבל עידכונים וכו'

תראה למרות מה שחלק יגידו לך שיש אפשרות כזאת בעבר אנשים חשבו אותו הדבר וקיבלו באן שהיו גלים של באנים

MS אחת לתקופה עושה גלים כאלו ואתה לא יכול להיות בטוח שזה לא יקרה בעתיד

אבל כמו שאמרתי תקנה גימפאד 360 בזול ותחבר למחשב במקום לקנות את הקונסולה עצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולה גים פאד כזה?זה גים פאד נכון?

קרירין,אם בכל זאת אני אבחר כן לקנות את המכשיר,מה אני יכול לעשות כדי לצמצם את עלויות מחירי המשחקים?

הבנתי שבכל זאת יש אפשרות לעשות את זה ככה שMS לא ידעו שעשיתי ואז זה בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גימפאד חוטי עולה בבאג 200 שקל ואלחוטי 300 שקל

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=4871&perur=2&t=9&c=432

בנוגע למחירי משחקים אתה יכול להזמין מחול ואפילו לקנות משומשים מחול במחיר הרבה יותר זול מהארץ

בנוגע למה שאסור לדבר אליו אני לא הייתי לוקח סיכון אתה לא יכול לדעת מה MS תעשה בעתיד ומה היא כן או לא יכולה לגלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשו את זה בהילו 2 למחשב שאתה משחק והמשחק בינתיים מותקן

אבל בגלל שלהחליף בקונסולה הרבה יותר מסובך ויקר מלהחליף כונן למחשב אני מעריך שכל בן אדם שפוי יתקין את המשחק בהתחלה

אם הייתה אפשרות כזאת בWII תאמין לי הייתי מתקין הכל לפני

ככה שתכלס אין פה יתרון על המחשב אם כבר לאפך כי הכונן ארד דיסק של ה360 הוא כונן של נידים ובגלל זה איטי יותר

קרירין, אם המשחק עובד טוב כשהוא על דיסק - זה סתם טרדה להתקין אותו.

לגבי הטיעון המגוכך של המהירות של הדיסקים הקשיחים - אתה מודע לזה שמדיה אופטית היא אם כבר האיטית יותר , ככה שלא משנה גם אם תעתיק מDVD למערך רייד היברידי של + דיסקים סקאזי במהירות 15K RPM או לכונן 1.8" של מחשבים סופר (מקבוק אייר , ואיוים מסוימים , X40) במהירות 4200RPM - זה יעתיק אותו הדבר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולה גים פאד כזה?זה גים פאד נכון?

קרירין,אם בכל זאת אני אבחר כן לקנות את המכשיר,מה אני יכול לעשות כדי לצמצם את עלויות מחירי המשחקים?

הבנתי שבכל זאת יש אפשרות לעשות את זה ככה שMS לא ידעו שעשיתי ואז זה בסדר

חחח מה אתה גנוב יש שיטות חכמות איך תוכל לשחק עם משחקים צרובים ולא לקבל BAN

פשוט אסור לדבר על זה פה אז אני לא יכול לפרט.

דבר איתי בפרטי אני יסביר לך הכל אם תרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MassiveAmmo אתה לא יכול להבטיח לו מה שאפילו המפתחים של ה... לא הבטיחו

זה שמשפרים את ה... מידי פעם לא אומר שזה חסין

חחח מי אמר שזה קשור לזה? זה קשור להרבה דברים. ואם אתה פועל לפי השיטות האלה לא יעלו עליך גם אם יש לך "ביפ" מלפניי שנתיים - שלוש. חחחחח.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אם המשחק עובד טוב כשהוא על דיסק - זה סתם טרדה להתקין אותו.

זו לא טרדה להתקין אותו, במיוחד אם אתה נפטר משימוש בדיסקים כמו במחשב. דיסקים זה הדבר הכי מעצבן שיש היום. תראה לי מישהו שמעדיף להשתמש ב-cd player ולא בנגן . אין כאלה אנשים וזה ברור למה.

חוץ מזה שאם הדיסק נדפק, אכלת אותה...

לגבי הדיון - כבר כתבתי לפותח הדיון: תקנה gamepad ותראה אם אתה יכול לשחק FPS איתו. אני לא הצלחתי...

אם לעומת זאת הוא אוהב משחקי מכות ומירוצים, רק אז לקונסולה יש יתרון משמעותי לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...