כדאי לקנות אקסבוקס ליום הולדת? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לקנות אקסבוקס ליום הולדת?

חן מ

Recommended Posts

אבל הבעייה שאם אני אקנה בוקס ולא אעשה את הדבר הלא חוקי,אני אצטרך לשלם על משחקים המון כסף,מה שלא נראה לי כל כך הגיוני לעשות

זה מצדיק את המחיר המשחקים?

ודבר נוסף:אין לי טלוויזית LCD,ככה שאני לא יודע איך תיראה הגראפיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי לא זה לא מצדיק במיוחד אם יש לך כבר מחשב חזק

אבל זה דעתי האישית ומתיחסת לתחום בארץ

לי יש וWII ככה שאין לי את הבעיה של המחיר ....

אבל כמו שאמרתי ממליץ לך לקנות גימפאד 360

ואם לא הבנתה גימפאד זה דבר כזה -

xbox-360-wired-controller.jpg

זה לא הקונסולה עצמה שאותה אני לא ממליץ לך לקנות

הגימפאד האלחוטי מתאים למחשב והאלחוטי מתאים אם אתה קונה ביחד אם מתאם (יש וחוטי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי קנה XBOX360 אתה ממש תהנה ממנו ובקשר לפריצה אסור לדבר פה על זה.

אני רק יגיד דבר קטן אפשר לפרוץ את המכשיר ויש שיטות איך לא לקבל באן אף פעם.

אל תשקיע על מחשב למשחקים זה לא שווה שתבזבז כסף כדיי לשחק בפורטים מסריחים שעובדים כמו חתול דרוס (אמה אמה GTA)...

נכון להיום חוויית הGAMING הטובה ביותר היא בקונסולות ולא משנה מה יגידו לך (קרירין ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשקיע על מחשב למשחקים זה לא שווה שתבזבז כסף כדיי לשחק בפורטים מסריחים שעובדים כמו חתול דרוס (אמה אמה GTA)...

נכון להיום חוויית הGAMING הטובה ביותר היא בקונסולות ולא משנה מה יגידו לך (קרירין Grin)

אתה נותן את GTA4 בתור דוגמה ?

GTA4 רץ בהגדרות הרבה הרבה יותר גבוהות על המחשב ובנוסף תומך מצוין בגימפאד 360

ועכשיו בכלל הוציאו תיקון חדש שפתר את רוב הבעיות שאנשים נתקלו בהם

וחוץ מזה אם לא הבנתה יש לו מחשב חזק וה8800GT שלו נותן לו גרפיקה הרבה מעבר למה שה360 מסוגל

ובכלל כרגע שMS נפתרת מחלק מהמפתחות צד ראשון ושני שלה יש סימן שאלה כמה זמן הם יתמכו ב360 כי החטיבה הזאת לא יותר מדי ריווחית ולא ידוע אם הם יצרו להוציא קונסולה נוספת בעתיד במיוחד שההצלחה שלהם היא רק בארצות הברית וגם זה בגלל דימום כסף למכור את המכשיר בהפסד הרבה זמן ולמשוך חברות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח קרירין נגד העולם אולי הפעם קרירין ינצח :silly:

בכל מקרה אני מסכים עם זה שברוב המשחקים יהיה יותר כיף ונוח לשחק בקונסולה..

ההיתרון הגדול של המחשב זה בעיקר במשחקי-אסטרטגיה ופעולה.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יכול להיות יותר נוח וכיף אם אתה יכול לחבר את אותו הגימפאד בדיוק למחשב ולחבר אותו לאותו המסך ?

תפסיקו אם הבולשיט בגלל שרכשתם 360

פותח הדיון לא צריך את זה במיוחד בגלל שהוא "זונת גרפיקה" ויש לו רק מסך CRT גנרי

אם הוא יקנה את הקונסולה בטח זה יתמלא אבק מהר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ניראה לך שהבחור חושב על קונסולה בזמן שיש לו כבר מחשב חזק?

נמאס לחכות חצי שנה-שנה למשחקים שיצאו לקונסולות מזמן,נמאס לחפש פאצ'ים לפורטים גרועים,נמאס לשדרג את המחשב ואחריי שנה להתעצבן שזה לא מספיק,נמאס לראות שוב ושוב איך המשחקים הכי טובים לא יוצאים למחשב ונמאס לראות איך שאנשים כמוך שאין להם XBOX360/PS3 חושבים שהם יודעים איך זה ואיך המשחקים רצים עלייהם.

GTA 4 רץ על הXBOX360 ברזולוציה 720P,הכל על HIGH חוץ מטקסטורות ויש SMOOTH EDGES וDETPH OF FIELD מה שאין במחשב.

והיי שמעת על אחד הסימולטורים למרוצים הכי טובים שהולך לצאת? האא אופס..זה לא למחשב.

אבל רגע יש את ה....הא גם זה לא למחשב.....לא.........לא........לא.......לא........לא........וכן אבל רק בשנה הבאה.

וידעת שמלא משחקים שהם תומכים בDX10 למחשב ומציגים שיפור גראפי כשאתה משתמש באופציה הזאת בקונסולות זה ככה בא באופן רגיל? עובדים עליכם בעניים!

ופעם אפילו הוחכתי לכם את זה עם תמונות.

אז יאללה אם אתה רוצה להמשיך לחשוב שמחשב זאת חוויית הכי טובה אז אתה יכול להמשיך לשקר לעצמך,רק אתה מפסיד מזה.

ופותח הדיון אם יש לך מסך LCD אתה יכול לחבר את הקונסולה אליו. אם לא אז תסתכל באתר של KSP יש להם עודפים של מסכים ויש להם שמה מסך 20 אינש' של SAMSUNG דגם 206BW ב615 שקל בלבד.

ככה גם יש לך סוף סוף מסך נורמלי למחשב (במידה ויש לך עכשיו איזה CRT) וגם מסך לקונסולה. ככה אני עשיתי זה מאוד משתלם ורואים מעולה.

עכשיו אחי,שמעת את קרירין ושמעת אותי. אתה תחלית

רק אני רוצה להבהיר שלי יש את שניי הדברים. גם מחשב שמסוגל להריץ כל משחק על הגדרות הכי גבוהות חוץ מCRYSIS וGTA4 שאותו אני בכלל לא ינסה כי סיימתי אותו גם ככה לפניי כמעט שנה. וגם יש לי את הXBOX360 אז תאמין לי אני יודע יפה מאוד מה יותר טוב.

עד 2007 הייתי GAMER של . מאז שקניתי את הקונסולה,הבנתי שמחשב למשחקים זה בור ללא תחתית עם משחקים שעושים טובה שהם יוצאים ועושים טובה שהם עובדים באופן תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ניראה לך שהבחור חושב על קונסולה בזמן שיש לו כבר מחשב חזק?

נמאס לחכות חצי שנה-שנה למשחקים שיצאו לקונסולות מזמן,נמאס לחפש פאצ'ים לפורטים גרועים,נמאס לשדרג את המחשב ואחריי שנה להתעצבן שזה לא מספיק,נמאס לראות שוב ושוב איך המשחקים הכי טובים לא יוצאים למחשב ונמאס לראות איך שאנשים כמוך שאין להם XBOX360/PS3 חושבים שהם יודעים איך זה ואיך המשחקים רצים עלייהם.

GTA 4 רץ על הXBOX360 ברזולוציה 720P,הכל על HIGH חוץ מטקסטורות ויש SMOOTH EDGES וDETPH OF FIELD מה שאין במחשב.

והיי שמעת על אחד הסימולטורים למרוצים הכי טובים שהולך לצאת? האא אופס..זה לא למחשב.

אבל רגע יש את ה....הא גם זה לא למחשב.....לא.........לא........לא.......לא........לא........וכן אבל רק בשנה הבאה.

וידעת שמלא משחקים שהם תומכים בDX10 למחשב ומציגים שיפור גראפי כשאתה משתמש באופציה הזאת בקונסולות זה ככה בא באופן רגיל? עובדים עליכם בעניים!

ופעם אפילו הוחכתי לכם את זה עם תמונות.

אז יאללה אם אתה רוצה להמשיך לחשוב שמחשב זאת חוויית הכי טובה אז אתה יכול להמשיך לשקר לעצמך,רק אתה מפסיד מזה.

ופותח הדיון אם יש לך מסך LCD אתה יכול לחבר את הקונסולה אליו. אם לא אז תסתכל באתר של KSP יש להם עודפים של מסכים ויש להם שמה מסך 20 אינש' של SAMSUNG דגם 206BW ב615 שקל בלבד.

ככה גם יש לך סוף סוף מסך נורמלי למחשב (במידה ויש לך עכשיו איזה CRT) וגם מסך לקונסולה. ככה אני עשיתי זה מאוד משתלם ורואים מעולה.

עכשיו אחי,שמעת את קרירין ושמעת אותי. אתה תחלית

רק אני רוצה להבהיר שלי יש את שניי הדברים. גם מחשב שמסוגל להריץ כל משחק על הגדרות הכי גבוהות חוץ מCRYSIS וGTA4 שאותו אני בכלל לא ינסה כי סיימתי אותו גם ככה לפניי כמעט שנה. וגם יש לי את הXBOX360 אז תאמין לי אני יודע יפה מאוד מה יותר טוב.

עד 2007 הייתי GAMER של . מאז שקניתי את הקונסולה,הבנתי שמחשב למשחקים זה בור ללא תחתית עם משחקים שעושים טובה שהם יוצאים ועושים טובה שהם עובדים באופן תקין.

קודם כל אתה מזיין את המוח בלי הוכחות שאין לך

גימספוט עשו כבר בדיקה מי מציג גרפיקה יותר טובה במאמר מורחב

מה יש לך ?

GTA4 ניראה טוב יותר במחשב -נקודה -בדוק -אפילו רוקסטר אמרה את זה

בעניין שדרוגים מחשב חדש היום מול 360 היום הם בטח ישרדו את אותו טווח זמן כי ה360 כבר בין 3 ולא כל כך מצליח

ומחשבים מתפתחים כל הזמן

DX10 בקונסולות ?

אתה מבין שאתה מדבר שטויות ? קודם כל הPS3 עובד על תוכנה אחרת ולא DX

והכרטיס הגרפי של ה360 זה DX9+ לא DX10

תעשה טובה זה שקניתה את הקונסולה לא אומר שהיא מתאימה לכל אחד ובטח לא ל"זונות גרפיקה "

ואולי היו הרבה משחקים שיצאו באיחור למחשב אבל רוב הנחשבים כבר יצאו ושנה הבא לא נראת משהו ל360 מבחינת משחקים

הדבר הכי גדול זה RE5 ויש סיכוי שגם הוא יצא למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לפותח הדיון לקנות gamepad ולנסות משחק אחד או שניים. השליטה הזוועתית תגרום לו להשאר במחשב. אם יתרגל, רק אז אולי כדאי לו לשקול לקנות XBOX360. זה מה שאני עשיתי, ומאז המחשבה לקנות קונסולה לא עלתה לי בראש יותר.

היתרון של הקונסולה הוא המשחק מול הטלוויזיה, אבל אם תקנו מחשב לסלון ותחברו לו גיימפד תקבלו את אותו אפקט.אני יודע שיש כאלה שקנו PS3 וחיברו לו מקלדת ועכבר, ואז זה כבר דבילי.

היתרון השני הוא המשחקים שלפעמים לא יוצאים או שיוצאים באיחור. כנגד זה אני רק אגיד שמי שאין לו סבלנות נדפק. רוב המשחקים שיוצאים למחשב הם בגרפיקה יותר טובה ולפעמים מוסיפים להם עוד תוכן.

היתרון השלישי הוא הלייב, וזה יתרון גדול למי שלא קיבל באן על פריצה וגם מוכן לשלם. בישראל אין הרבה אנשים כאלה...אם הבן אדם לא נוהג לקנות משחקים, גם אז הרבה יותר נוח להישאר במחשב, ואני לא ארחיב על זה יותר מדי.

היתרונות של המחשב הוא ברמת הגראפיקה והרזולוציה שאוכלת את הקונסולות ורק משתפרת עוד ועוד. פעם מחשב היה עולה הרבה יותר מקונסולה, אבל היום באותו מחיר אפשר לקנות מכונת משחקים רצינית.

שאר היתרונות הן באיכות של השליטה המדויקת של עכבר ומקלדת, ובזה שלא צריך להכניס דיסקים. והמחשב הוא כמובן מכונה שיכולה לעשות הרבה דברים בנוסף, אלא אם כן אתה אוהב לגלוש בדפדפן ב-ps3 שלך... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין התקנות ?

בטח שיש היום התקנות אם אתה רוצה שהמשחק יטען מהר יותר ולא ישחוק לך את הDVD

נכון שזה אופציה אבל אופציה שהרבה בוחרים בה היום

ובנוגע לplug and play מחשב היום הוא גם plug and play אולי צריך 2 שניות יותר להריץ משחק אחרי שהמשחק כבר מותקן

אבל זה לא ביג דיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...