הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 70 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

יש לי את ה-296.10. מהיום שבו הורדתי את הדרייבר אני לא יכול לבדוק עדכונים דרכו והוא לא מופיעה לי בהודעות של שורת המשימות. ושהוא כן אני לוחץ עליו הוא כותב שגיאה (לא התעמקתי) והוא נעלם עודם פעם. חזרתי לדרייברים קודמים וזה לא קורה, אלא רק בנוכחי. יש למישהו מידע על זה?

האם מומלץ לעבור לבטא החדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממה שראיתי אנשים שנתקלו בבעיה עם האיקון דיברו בעיקר על process תקוע (ComUpdateus.exe) עם 50% ניצול CPU.

ישנם כל מני דרכים להפתר מזה (הסרה, עצירת ה-service, התקנה מחדש בלעדיו וכו'...) אבל אני מניח שאתה רוצה את האיקון הזה,

אני יכול להציע הסרה של כל הדריבר + ניקוי שאריות (driver sweeper) והתקנה מחדש.

במקומך היתי פשוט עובר לדריבר בטא אחרון, שכולל שיפורי ביצועים ופיצ'רים חדשים.

אם זה גם פותר לך את הבעיה - אז החותמת של (WHQL) זה הדבר האחרון שצריך לעניין אותך. לדעתי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אומר שהסרתי, אז הסרתי את הדרייבר לגמרי (כולל Driver Sweeper) וזה עדיין לא עוזר. לי יש ניסיון רע עם בגרסת הבטא בגלל זה שאלתי אם ניסו אותו ולא נתקלו בבעיות (או לפחות לא משהו רציני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך גישה ל- Control Panel כן ?

אם אתה רוצה את ה- update (האיקון בשורת המשימות) והוא עושה בעיות למרות שסימנת אותו בהתקנת הדריבר, תתקין דריבר בטא -

לדעתי אין סיבה לחשוש - לא ידוע לי על בעיות קריטיות שדווחו. סביר שהיינו שומעים על זה. בעיות תמיד יכולות להיות אם זה דריבר בטא או רשמי, ובעיה של אדם אחד לא בהכרח בעיה של אחר. אם תחשוב על זה, דריבר בטא בא גם לתקן בעיות של דריבר רשמי... להסיר תמיד אפשר. אני משתמש בדריבר הזה ואין תלונות, אם זה משנה לך.

אם אתה לא צריך את ה- update, פשוט תעשה לו הסרה ב win7, כאמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים טובים יש בדרייבר הזה. הוא פתר לי את הבעיה וקבלתי ציון טוב ב-3DMark.

http://3dmark.com/3dm11/3326141;jsessionid=1we5f8fw35eg01n11tfi6e4bkl

עכשיו הדברים הרעים הם בעיות ב-BF3 (מלא תקיעות) הוא זז בלי שאני לוחץ על משהו, פתאום הוא מקפיץ אותי ממקום למקום (אני לא יכול להיכנס לטנקים). איך זה קשור לדרייבר? חזרתי לקודם ועדיין יש את הבעיה של העדכונים, אך לפחות לא את הבעיה הזאת. עכשיו חזרתי ועדיין יש את הבעיה (לבטא)... מה עשיתי שזה מגיעה לי? נראה לי אני חוזר ל-295.59 (זה היה השם שלו נכון?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הדברים הרעים הם בעיות ב-BF3 (מלא תקיעות) הוא זז בלי שאני לוחץ על משהו, פתאום הוא מקפיץ אותי ממקום למקום (אני לא יכול להיכנס לטנקים). איך זה קשור לדרייבר?

זה לא. נשמע כמו לאג (שרת או חיבור אינטרנט). גם לי זה קרה מתישהו ואני לא מאמין שלאחר התקנת דריבר זה נשאר לך ככה תמיד ::) בטח צירוף מקרים.

(הדריבר הקודם היה 295.73)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי היום את ה-301.34 בטא שיצא (השתמשתי ב-modified inf כי הדריבר תומך רק gtx690 ו-gtx670 "באופן רשמי").

שמתי לב שהוא מעדכן את הגרסא של update (מבטא 301.24), ולאחר האתחול הראשון, איך שלחצתי על האיקון הוא נעלם לי, כמו שקרה לך בעצם.

הרצתי את "nvtray.exe" שנמצא בתקייה: "C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Display" האיקון חזר, ולא נעלם שוב, גם לאחר אתחול.

אז אתה יכול לשים קיצור דרך ל-nvtray למקרה שהוא נעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שקראתי את זה התקנתי עוד פעם, ושחקתי קצת עם ההגדרות של הבטא. מחר אני יבדוק אם זה עובד טוב (BF3).

מה שאמרת על האייקון עבד לי, אבל בכל זאת רציתי לעבור כבר לבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הדריבר "מבוסס" על בטא 301.24 ששוחרר לפני חודש וחצי. הוא אומנם מכיל כמה תיקונים\שיפורים לעומת הבטא (זה רשום בלינק ששמתי פה ^ )

אבל עיקר שיפורי הביצועים (לעומת הרשמי הקודם) כבר היו קיימים בבטא. אתה לא משתמש בדריברים בטא ל-reviews ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...