הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 54 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אני לא טועה

תדרים במנוחה ובאפליקציות 3D/2D אמורים להיות כתובים בביוס של הכרטיס זה לא משוה שכתוב בלוח הבקרה

את הטמפרוטורות אני רואה בתוכנה כמו GPUZ או INSPECTOR. אני לא רוצה לראות את הטמפ' בלוח בקרה, אני רוצה לדעת מה האופציה ששולטת על הורדת התדרים במנוחה כדי לגרום לכרטיס להתחמם קצת פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכרטיס ביוס כמו ללוח האם ,אפשר לשנות את זה רק על ידי שינוי הביוס ,שזה אומר לגבות את הביוס של הכרטיס שלך או למצוא אחד מכרטיס זהה כמו שלך ולערוך את התדרים ואז לצרוב את הביוס מחדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

davidz85, בדוק את האופציה Power Management mode תחת Manage 3D Settings בפרופיל הגלובלי.

בכל מקרה אפשר ליצור פרופילים לבחירת תדרים אוטומטית לפי 2D/3D בעזרת תוכנות כמו AfterBurner למשל. אין חובה לערוך ביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על עזרתכם.

לבסוף חיברתי את הטלביזיה מחדש ועכשיו המהירויות שעון יורדות כשאני בעבודה רגילה במחשב, וככה זה צריך להיות, הכרטיס לא אמור להיות בפול גז כל הזמן, סתם גורם לו להתחמם בלי סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היה לי 5850, פה ושם מסתדרים אתה יודע איך זה :)

טוב רק צרות עושה לי הדרייבר הזה, התחיל מזה שזה בכלל לא WHQL ונגמר בBSOD ועכשיו אחרי ריסט זה מודיע לי שזה לא מתאים לוינדוס שלי

שילכו לחפש את עצמם מי שפרסם את זה. חוזר ל260 ביטא עד הWHQL האמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב מדיה סנטר שמחובר לטלוויזיה ולמערכת ביתית ואחרי שהתקנתי את הדרייבר החדש פתאום שומעים רק דרך הרמקולים של הטלוויזיה ולא דרך הרמקולים של המערכת ביתית וגם כשנכנסים ללוח בקרה לאיפה שהסאונד הוא מזהה רק את הרמקולים של הטלוויזיה ולא את המערכת. מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...