הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 51 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי

אני לא מבין למה הדרייבר החדש משפר ביצועים במישחקים רק על רזולוציות של 1920 על 1200 או 2500 , רזולוציות כאלו גבוהות מאוד, ומה עם 1680 על 1050, בזה אין שיפור? לא לכל אחד יש כזה מסך עם כאלו רזולוציות.

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד מוריד את הדרייברים מהאתר של נבידיה USA\canada זה בסדר או שעדיף מארץ אחרת?

זה בסדר.

היי

אני לא מבין למה הדרייבר החדש משפר ביצועים במישחקים רק על רזולוציות של 1920 על 1200 או 2500 , רזולוציות כאלו גבוהות מאוד, ומה עם 1680 על 1050, בזה אין שיפור? לא לכל אחד יש כזה מסך עם כאלו רזולוציות.

רוני

קודם כל הביקורות הראשונות של פרמי הראו שהיו בעיות ביצועים ברזולוציות גבוהות, אז הגיוני שיעבדו לשפר את זה.

חוץ מזה מדובר בדוגמאות לשיפורי הביצועים שנמדדו ע"י . זה לא אומר בהכרח שאין הבדל ביצועים עם הרזולוציה שלך.

אי אפשר לצפות מהם שימדדו את כל הרזולוציות או את כל המשחקים או את כל ההגדרות. אתה מוזמן לערוך בדיקות ולעדכן אותנו...

ואני לא מבין למה לא מוצאים NHANCER או כלי אחר עם הגדרות מתקדמות שמתאים לדרייברים האחרונים

כמה זמן צריך לעבור?! :bash:

nhancer עדיין בפיתוח להתאמה לגרסאות החדשות של הדריבר.

בינתיים אתה יכול להעזר בכלים הבאים (כאשר הראשון דומה ל-nhancer מבחינת פונקציונליות, אבל לא ידידותי כמוהו):

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=323963

http://www.geeks3d.com/20100528/manage-your-sli-profiles-with-nvidia-geforce-sli-profile-tool/

http://nvidia.custhelp.com/cgi-bin/nvidia.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=2624

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להסיר את הדריבר של האודיו לבדו ?

אם לא, תפרוס את קובץ ההתקנה לתקייה כלשהיא (אם התקנת את הדריבר פעם אחת הוא כבר פרוס ב-c:\nvidia )

ותמחק משם את הקובץ hdaudio... כשתתקין את הדריבר אני מניח שהוא ידלג על התקנת האודיו (הקובץ לא קיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה! :xyxthumbs:

הבנתי לגבי המחיקה של הקובץ רק שלא הבנתי על מה שאלת בשורה הראשונה...

הדרייבר שיש לי מותקן (זה של REALTEK ) הוא לא זה שעושה לי בעיות , זה הדרייבר של אנווידיה לHD AUDIO שעושה את הבעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מוריד את הדרייבר מהאתר של , זה קובץ EXE שמחולץ לC:\NVIDIA בדר"כ.

לאחר שליחצת את הקבצים ההתקנה תחל אוטומטית. סגור את ההתקנה, תמחק מהתיקייה שחילצת אליה את הקובץ HD AUDIO.EXE או משהו כזה ואז תפעיל את הקובץ התקנה מאותה תיקייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון כבר התקנת את האודיו של , אז אמרתי שאולי אפשר להסיר את הדריבר אודיו של מתפריט ה-uninstall של win.

בצע הסרה של ה- drivers ואז תבחר remove only the following ותראה אם יש ברשימה את ה-hd audio שלהם.

לי הוא לא מתקין את הדריבר אז אני רק יכול לשער שאפשר להסיר אותו משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהשאלה שלי הייתה לפעמים הבאות שיצאו כי אחרי שהתקנתי את הנוכחי וזה גרם לי לקריסה של BC2 , התקנתי מחדש את הדרייבר של REALTEK שיש לי וזה פתר את זה.

פשוט רציתי לדעת אם יש אפשרות להתקין את הדרייבר של אנווידיה בלי זה של הHD AUDIO אבל לזה כבר ענית לי... :xyxthumbs:

כרגע אני לא רואה ברשימת התוכנות התקנה/הסרה רק של הHD AUDIO - אני אבדוק את זה בדרייבר הבא שיצא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם הדרייבר האחרון..

בקריסיס וורהד התמונה כאילו מוסתרת אחרי חלון בצבע חום כזה..

יש פס למטה שמראה שהמשחק כן רץ וגם שאני מזיז את העכבר רואים ארטיפקטים על הצבע ושומעים קול

התקנתי את הדרייבר הקודם וזה עובד רגיל

טוב אני לא יודע מזה אבל היו לי גם בעיות בלוח בקרה שלא הצלחתי לשנות דברים (הצלחתי לשנות אבל הם לא נשמרו זה התאפס מחדש)

וגם שמתי לב שאין הבדל כשאני מפעיל AA..

ניסיתי עם דרייבר ספוויפר והכל

נראלי אני אחזור בסוף ל 197 :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא מצורף לדריבר ומותקן אוטומטית. אולם לא תמיד הגרסא המצורפת תואמת את הגרסא האחרונה של פיזיקס, לכן אני מעדכן קישורים בנפרד.[br]פורסם בתאריך: 9.08.2010 בשעה 18:55:45

באותו הקשר, שוחרר PhysX חדש 9.10.0513. עודכן עמ' ראשי ;)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...