הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 41 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:xyxthumbs: תודה SyndromE

נכנסתי לאתר והורדתי את גרסה 1.50 והתקנתי.

נכנסתי ל FORM של Fan Speed ביטלתי את ה Auto וכוונתי ל 90%.

אישרתי ע"י Apply והמדיד זז ל 91%.

הטמפרטורה כעת השתנתה הצורה דרמתית:

GPU1 מ 72 מעלות ל 62 מעלות.

GPU2 מ 74 מעלות ל 64 מעלות.

מצורף צילום המסך...

אגב, מה תפקידו של הלחצן הימני ב FORM של Fan Speed הצובע את המסגרת בצבע ירוק ??

עריכה

שמתי לב שיש לי גם את Precision - הורדתי את הגרסה המעודכנת 1.91 וגם משם ניתן לשנות.

צירפתי גם את צילום המסך שלו...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לכם מ-Everest ? סתם bloatware. תתקין Afterburner...

מה שאתה קורה BLOATWARE זה בדיוק מה שאני צריך.

אני משתמש גם בSIDEBAR SENSOR GADGET גם ב TASKBAR SENSOR ICONS וגם בLOGITECH LCD SUPPORT ולפעמים גם בOSD.

וכל זה ניתן להתאמה אישית עד הפרט הקטן.

לא מכיר עוד תוכנה שיודעת לעשות את כל זה.

זיכרון לא חסר לי, מקום בהרדיסק לא חסר לי ויש לי 4 ליבות.

אז במקרה של הBLOATWARES הזה אני מקבל המון פונקציות שאני רוצה, ולא מקריב שום דבר מורגש בשביל זה.

וזה לא ממש לוקח הרבה משאבים כמו שאפשר להבין מההגדרה שלך.

סך הכל כמה MB וחלקיק מיקרוסקופ של המעבד כל כמה שניות.

ולגופו של עניין איפה מאוורר ה GPU ב EVEREST ??

זה לא מופיע אצלך משום מה, חשבתי שתבין כבר בשלב הזה... כמו שאמרתי קודם, אולי עדכון יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מופיע אצלך משום מה, חשבתי שתבין כבר בשלב הזה... כמו שאמרתי קודם, אולי עדכון יעזור.

* כפי שציינתי קודם, אני משתמש בגרסה 5.30.1900 האחרונה והכי מעודכנת.

זה כנראה באג בתוכנה עם כפולי [או ספיציפית עם 9800GX2].

בכל מקרה, כפי שניתן לראות ש MSI AfterBurner ו Precision יותר נוחים לתחזוקת .

יש מידע ספיציפי רק על נפרמטרים של כרטיסי המסך, יש תצוגה וגישה לבקרה/שליטה על המאוורר.

עכשיו כשכיוונתי מאוורר על 70% הטמפ' של כרטיס המסך היא באיזור 66 מעלות חום :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל סביר להניח שאבק קצת הצטבר עליו מאז... שווה לך לפתוח את המארז ולהרביץ לו ניקוי חביב בלחץ אוויר.

ה 285 שלי מגיע ל 90-95 מעלות במאמץ מלא (וגם שומעים את זה). ברגיעה הוא יושב על 42-45 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum כשאמרתי bloatware התכוונתי שזה יותר ממה שהוא צריך מבחינת פונקציונאליות וניטור לכרטיס מסך ובכל זאת

חסרה התמקדות בניטור הכרטיס. everest תוכנה טובה כשלעצמה, לא נופלת מהמתחרות בתחומה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה קורה BLOATWARE זה בדיוק מה שאני צריך.

אני משתמש גם בSIDEBAR SENSOR GADGET גם ב TASKBAR SENSOR ICONS וגם בLOGITECH LCD SUPPORT ולפעמים גם בOSD.

וכל זה ניתן להתאמה אישית עד הפרט הקטן.

לא מכיר עוד תוכנה שיודעת לעשות את כל זה.

זיכרון לא חסר לי, מקום בהרדיסק לא חסר לי ויש לי 4 ליבות.

אז במקרה של הBLOATWARES הזה אני מקבל המון פונקציות שאני רוצה, ולא מקריב שום דבר מורגש בשביל זה.

וזה לא ממש לוקח הרבה משאבים כמו שאפשר להבין מההגדרה שלך.

סך הכל כמה MB וחלקיק מיקרוסקופ של המעבד כל כמה שניות.

למה לא מופיע? יש לו שתי שורות GPU.. זה 9800GX2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל סביר להניח שאבק קצת הצטבר עליו מאז... שווה לך לפתוח את המארז ולהרביץ לו ניקוי חביב בלחץ אוויר.

ה 285 שלי מגיע ל 90-95 מעלות במאמץ מלא (וגם שומעים את זה). ברגיעה הוא יושב על 42-45 מעלות.

נכון, הרעיון לנקות קצת בפנים הוא לא רע, מזמן לא עשיתי זאת...

יש לי מארז Kandalf ובבדיקה שלי יש מעט אבק על המאוורר של המעבד D820 ומעט על ה 9800GX2,

לכרטיס יש מבנה של קופסה סגורה עם אוורור טוב, כך שאף פעם לא הצטבר שם אבק בכמות גדולה.

מאז שיש לי 9800GX2 - הטמפ' שלו מעולם לא הייתה מתחת ל 70 מעלות [עד שאתמול שיניתי לבקרת אוורור ידנית]

והיא הייתה בהתאם לביקורות ובדיקות שעשו בזמנו אתרים כמו Tom's Hardware ו GURU3D וכדומה...

זה מעולם לא הפריע לי כמו שציינתי קודם כי הכרטיס מתפקד היטב.

אין כמעט שינוי בעוצמת הרעש/רחש של הכרטיס בזמן מנוחה ובזמן מאמץ [הוא בעצם מעולם לא הרעיש ממש].

אני מניח שזה בגלל השילוב של הקירור/ההשתקה של מארז כרטיס 9800GX2 יחד עם מארז המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול לכוון גראף מותאם אישית למהירות מאוורר ביחס לטמפ' דרך ההגדרות של MSI AB (וגם Percision).

לפי מה שהבנתי זה יעבוד טוב עם 196.75 כי התוכנה עצמה אחראית לטפל בזה לפי הניטור שלה, ולא הדריבר עצמו או system tools.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...