הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 45 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

אני לא מבין את הקטע של הפרופילי SLI, כאילו מה אם יצא משחק חדש ועדיין לא הוציאו פרופיל מעודכן אז הSLI יעבוד חרא או לא יעבוד בכלל?

זה תלוי, אם המשחק עצמו מספק תמיכה בטכנולוגית SLI אז נראה לי שלא תמיד צריך פרופיל.

הפרופילים בדריבר מתעדכנים עם שחרורי דריבר ועדכוני ביניים של פרופילי SLI (אנוידיה שחררו 4 כאלה עד כה, גם מספקים עדכונים)

מבחינת ה- הפרופילים מגדירים את שיטת הרנדור ולפעמים עוד כמה compatibility flags. ישנם מס' שיטות רינדור כאשר כל אחת יכולה להיות אפקטיבית יותר במשחקים שונים. יחסית זריזים בעדכונים האלה כך שהרבה פעמים הפרופילים מתווספים עוד לפני שהמשחקים שוחררו,

או תוך זמן קצר לאחר מכן. בעקרון אתה יכול ליצור פרופיל ידנית ולבחור את שיטת הרנדור היעילה יותר למשחק הספציפי ולשחק עם דגלי תאימות

במידת הצורך (אפשר למצוא הגדרות למשחקים שחסר להם פרופיל בפורומים, בעיקר של nhancer) אולם כבר היו מצבים שפרופיל לא עוזר וחייבים

עדכון דריבר או פאץ' למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת איכפת לך מה רשום בהערכה של 7?? :screwy:

העיקר שיש שיפורים/יציבות במשחקים ותוכנות...

לא כזה אכפת לי אבל זה כבר התחלה מאכזבת באשר לשיפורים\יציבות זה כבר אני יצטרך לראות בהמשך =ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהסקר ב-guru3d שמבצעים לכל דריבר חדש:

rw2vdg.png

יש הרבה דיווחים על פוטנציאל גבוה יותר, יציבות, IQ וביצועים טובים עם הדריבר הזה...

אתם חושבים שכדאי לשים סקרים כאלה פה על כל דריבר חדש ? הקטע הוא שצריך הרבה הצבעות ע"מ שיהיה אינפורמטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שהתקנתי את הדרייבר החדש המסך השני לא עובד (multiple display)

המחשב בכלל לא מזהה אותו באופן מוזר.

אני אנסה להסיר את הדרייבר לחלוטין ולהתקין שוב אולי זה יסדר איזה משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שוחרר בטא 197.57 (לסדרה 400 שוחרר בטא 197.75). עדכון מומלץ למשחק APB אך מעבר לזה זהים לדריבר רשמי קודם.

עודכן עמוד ראשי, הוספתי גם section של סדרה 400, אך בינתיים לא כולל מידע נוסף (שאפשר לקרוא בדף של NV)

כנראה שבכל מקרה הולך להיות איחוד דריברים בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...