ATI 4850 מריץ היום כל משחק על HIGH על מסך 22 אינץ' ? האמנם ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATI 4850 מריץ היום כל משחק על HIGH על מסך 22 אינץ' ? האמנם ?

Bug2000

Recommended Posts

אהלן,

מאז יציאתו של ה 4850 הדיעה הרווחת בקרב חובבי המחשבים ומשחקים בפורום היא - "אם יש לך מסך 22 אינץ' כל משחק יעבוד אצלך על HIGH בלי שום בעיה אם זה לא IV אין שום צורך בכרטיס חזק יותר" ....

מאחר ואני לא כזה גיימר מהולל , אבל כשאני מוצא איזה משחק שמעניין אותי, אני אוהב לשחק בו אך ורק בגרפיקה הכי טובה שהמנוע הגרפי שלו יכול לספק.

למה אני אומר אתתכל זה ? לאחרונה שיחקתי בGTA IV והוא משחק שאני מאוד אוהב. דיי התבעסתי שאני רחוק מלהפעיל אותו על גרפיקה סבירה שמספקת את הדרישות שלי ....

לשם מבחן בדקתי עוד כמה משחקים חדשים שלטענת חברי הפורום צריכים לטוס על מחשב כמו שלי (מפרט בצד) בכדי לבדוק את הטענה שאכן המנוע של כל כך דפוק.

הופתעתי לדעת שהמציאות רחוקה מהדיעות ... בבדיקה השתתפו משחקים הבאים :COD5, CRYSIS WATHEAD, FAR CRY2 לכל הדיעות משחקים עם מנוע גרפי מתקדם.... ומה גיליתי ?! המחשב שלי לא מסוגל להפעיל בצורה חלקה אף אחד מהמשחקים האלה על הגדרות הכי גבוהות + פילטרים ברזולוציה הטבעית של מסך 22" (1680X1050)

אז נשאלת השאלה -משהו לא בסדר אצלי או שהדיעה המקובלת על רוב חברי הפורום לא כל כך מדוייקת ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

COD5 עובד לי על הגדרות גבוהות (1280X1024 בלי פילטרים או שזה היה עם AA לא זוכר בדיוק) ו HD4670 שחלש בהרבה מהכרטיס שלך מה שאומר שהמשחק אמור לעבוד לך על גבוה עם ההגדרות שאתה רוצה.

CRYSIS לא יותר טוב מ GTA4 מבחינת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסיס זה משחק שיש מערכות מחשב שיכולות להריץ אותו עם פילטרים אבל השאלה בדיוק כמה

אני אישית מריץ את שני המשחקים האחרים שאמרת(חוץ מקרייסיס-הגדרות הכי גבוהות בלי פילטרים) על הגדרות הכי גבוהות פלוס פילטרים (בFC על AAx8) וזה עוד בלי מצב האו.סי של הכרטיס שלי

אבל ת'אמת שזה לא ממש מדד לגבי הכרטיס שלך

מה שכן הכרטיס שלך כן צריך להפעיל את FC ו COD על הגדרות הכי גבוהות (לא בטוח עם פילטרים) ברזולוציה המדוברת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני לא מבין

אבל מה ההגזמה עם ...עשיתם ממנו הרבה יותר ממה שהוא

אומנם כן משחק בעייתי והכל אבל אני מכיר מספיק אנשים כולל אני שמשחקים בו בהגדרות טובות(עד כמה שהזכרון של הכרטיס מספק)

בלי שום תקיעות..ועוד עם המעבד המסריח שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני לא מבין

אבל מה ההגזמה עם ...עשיתם ממנו הרבה יותר ממה שהוא

אומנם כן משחק בעייתי והכל אבל אני מכיר מספיק אנשים כולל אני שמשחקים בו בהגדרות טובות(עד כמה שהזכרון של הכרטיס מספק)

בלי שום תקיעות..ועוד עם המעבד המסריח שלי

זו לא הגזמה, המשחק באמת מסריח מבחינת קוד ל . בלי קשר להגדרות שאני בוחר שם הוא פשוט זז בצורה זוועתית. גם כשהוא זז חלק (וזה קורה) יש טקסטורות שקופצות בכל מיני מקומות וכל מיני לאגים בטעינה של העולם.. לדוגמא קורה לי הרבה פעמים שהכבישים והמדרכות מאבדים פתאום את הטקסטורה שלהם לכמה שניות ופתאום זה חוזר, כנ"ל לגבי עצים ועצמים שונים בסביבה וגם בניינים שיש באופק. הוא פשוט גרוע. לא זוכר איפה (אני חושב שב GAME TRAILERS) עשו השוואה בין גרסאת ה לגרסאת ה X360 והריצו אותו על חתיכת מחשב מפלצת - וגם שם ראו בבירור שיש לאגים ובאגים לא מעטים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסיס זה משחק שיש מערכות מחשב שיכולות להריץ אותו עם פילטרים אבל השאלה בדיוק כמה

אני אישית מריץ את שני המשחקים האחרים שאמרת(חוץ מקרייסיס-הגדרות הכי גבוהות בלי פילטרים) על הגדרות הכי גבוהות פלוס פילטרים (בFC על AAx8) וזה עוד בלי מצב האו.סי של הכרטיס שלי

אבל ת'אמת שזה לא ממש מדד לגבי הכרטיס שלך

מה שכן הכרטיס שלך כן צריך להפעיל את FC ו COD על הגדרות הכי גבוהות (לא בטוח עם פילטרים) ברזולוציה המדוברת

אז מה בדיוק המדד ? הביאתי דוגמה ל 3 משחקים מאוד פופולארים בקרב השחקנים והכרטיס רחוק מלעמוד בדרישות של רזולוציה על מקסימום ופילטרים (מאוד מאוד רחוק)...

מאחר ואני לא משחק יותר מידי במשחקים אין לי זמן לבדיקות נוספות, אבל יש לי תחושה שאם אבדוק עוד משחקים חדשים המצב לא יהיה שונה בהרבה ...

4 דפוק, תתעלם ממנו.

לגבי COD 5, משהו שם מאוד מוזר, אני מריץ אותו על כמעט מקסימום ב 1280*1024, טקס' על HIGH ובלי SPECULAR MAP וזה רץ יפה על 50 ומעלה.

אין לך HD4850 לכן אין איזו נקודת השוואה ... אבל הכרטיס שלך הוא 2 דורות לפני הכרטיס שלי ואתה מריץ אותו על "כמעט על מקסימום" על רזולוציה הרבה יותר נמוכה וכנראה גם בלי פילטרים אז מה אתה מנסה להגיד פה ?

ושוב אתם אומרים ש הוא משחק מסריח והוא לא מדד, אבל מצד שני אני מביא עוד 3 משחקים שעדיין הכרטיס רחוק מלהפעיל אותם הכל על מקסימום...

אז אני מבין שכנראה עשו יותר מידי "הנחות" ל HD4850 והוא לא כרטיס שאוכל את כל המשחקים למסכי 22" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש HD4850 וכבר יצא לי לנסות אותו בכל משחק חדש.

יש לי מסך ברזולוציה של 1600X1200, רזולוציה שגבוהה ב4% מהרזולוציה 1680X1050.

כל משחק אני משחק ב1600X1200.

קרייסיס? ללא AA, בשאר אני כן שם

GTAIV? לא דוגמא לכלום.

חשוב שיהיה מעבד חזק שמגבה את הHD4850, כל עוד יש לך את זה? אתה מסודר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקבל רשימה של "כל" המשחקים האלה ? באמת מעניין אותי .

מעבד מספיק חזק יש לי . במשחקים מרגישים כי הכרטיס הוא זה שלא סוחב לא המעבד (המעבד לא יקפיץ את המשחק מ 10FPS ל 40 או 30 גם לא ל 20)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRYSIS, CRYSIS WARHEAD, ASSASSINS CREED, UNREAL TOURNAMENT 3, MIRRORS EDGE, FALLOUT3, CALL OF DUTY4, CALL OF DUTY WAW, PRINCE OF PERSIA, FRONTLINES FUEL OF WAR, S.T.A.L.K.E.R CLEAR SKY, WORLD IN CONFLICT, HALF LIFE 2 EP2, MASS EFFECT, FAR CRY 2, , RED ALERT 3, DEVIL MAY CRY 4, DEAD SPACE

מספיק לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...