ATI 4850 מריץ היום כל משחק על HIGH על מסך 22 אינץ' ? האמנם ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATI 4850 מריץ היום כל משחק על HIGH על מסך 22 אינץ' ? האמנם ?

Bug2000

Recommended Posts

katkato היקר, לא הבנתי למה ציטטת כל כך הרבה אבל בקטנה,

לגבי זה.

ציטוט

ו CRYSIS שאת קרייסיס וורהד למש אני מפעיל על 1680*1050 V.HIGH בלי פילטרים

אין רמת V HIGH בקרייסיס הזה ...בקרייסיס הראשון יש לא ?

אל תהיה קטנוני, אני לא יודע לאיית את המילה הזאת ,אני מאמין שכולם "הגדילו" ראש לעומתך, והבינו את הכוונה שלי.

תודה!

Enthusiast !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

katkato היקר, לא הבנתי למה ציטטת כל כך הרבה אבל בקטנה,

LL@SS היקר אין לי מושג מה הבעיה שלך אבל בכל זאת אני אסביר בשבילך,ולאט...

אנשים רשמו דברים..

לי היה מה לומר עליהם

אז ציטטתי ועניתי.

יש מבין ?

חוץ מזה לגבי ה V HIGH לא ניסיתי להיות קטנוני מה אתה קשור ? חשבתי שהתבלבלת בין הראשון לשני זה הכל

אתה לא צריך לכתוב ב"נימה" הזאת שמשתקפת אפילו דרך המסך אלא פשוט לברר לפני זה ..סיידר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש ATI Radeon HD 4850

אבל אני מעוד מרוצה מימנו מריץ לי משחקים חלק ובצורה יפה כמו : CoD WaW,Crysis Warhead, 2

אבל בקשר ל IV זה משהו אחר עשו את המשחב הזה כל כך גרוע שאין לי מילים. אני לא מדבר על העלילה אני מדבר על זה שצריך מחשב ממש סוס בשביל להריץ את המשחק טוב אני לא מבין למה הם עשו את זה כך...

בקיצור מה שאני מנסה לומר זה שעל תקח את IV בחשבון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על הנושא מהתחלה.

ומשום מה רק אני שם לב שיש לבן אדם מעבד "על הגבול" E4400 זה מעבד אמנם 2 Duo, אבל חלש.

לכל השאר פה יש חזקים יותר... לדעתי זה משפיע ושום OC לא יעזור (E4400@3.0Ghz זה לא E8400@3.0Ghz, מצטער).

הכרטיס מסך אמור לסחוב, פשוט דחקת אותו עד הגבול שלו. בכל אופן אם רוצים לשחק בכל ה-Eye candy שהמשחק יכול להציע, תשתמש במחשב שמסוגל לבצע את העבודה - מחשב ב-3000 לא אמור לספק ביצועים הכי גבוהים במשחקים. יש לך כרטיס מסך חזק אבל בגלל שהמחשב תקציבי, יש לך צווארי בקבוק.

תכבה פילטרים כמו שכתבו, לא תמות מזה... כמה דקות במשחק ולא תשים לב (בטוח גם שאם הכל היה דולק, לא היית כל 5 דקות נעצר ליד כל שלולית ומסתכל בהתפעלות איך ההשתקפות שלך נראית בה), הרי איכשהו אנשים שיחקו פעם עם 16 צבעים :smile1:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על הנושא מהתחלה.

ומשום מה רק אני שם לב שיש לבן אדם מעבד "על הגבול" E4400 זה מעבד אמנם 2 Duo, אבל חלש.

לכל השאר פה יש חזקים יותר... לדעתי זה משפיע ושום OC לא יעזור (E4400@3.0Ghz זה לא E8400@3.0Ghz, מצטער).

הכרטיס מסך אמור לסחוב, פשוט דחקת אותו עד הגבול שלו. בכל אופן אם רוצים לשחק בכל ה-Eye candy שהמשחק יכול להציע, תשתמש במחשב שמסוגל לבצע את העבודה - מחשב ב-3000 לא אמור לספק ביצועים הכי גבוהים במשחקים. יש לך כרטיס מסך חזק אבל בגלל שהמחשב תקציבי, יש לך צווארי בקבוק.

תכבה פילטרים כמו שכתבו, לא תמות מזה... כמה דקות במשחק ולא תשים לב (בטוח גם שאם הכל היה דולק, לא היית כל 5 דקות נעצר ליד כל שלולית ומסתכל בהתפעלות איך ההשתקפות שלך נראית בה), הרי איכשהו אנשים שיחקו פעם עם 16 צבעים :smile1:.

מה הקשר?.... מה שאתה אומר פה בעצם זה ש-E8400 הוא המינימום ופחות ממנו הביצועים ירדו. E4400@3.1GHZ מספיק+!! שום גבול ושום בטיח!

נ.ב-אתה מוזמן ללכת לשחק מריו...

פותח התר'ד, תעשה בדיקה ב- 2006!!! לא נוכל לעזור לך אם לא תעשה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עצמי חקרתי קצת את עניין צוואר הבקבוק עם HD4850, ראיתי איפה בדיוק עובר הקו שממנו ואילך השינוי לא יהיה גדול, זאת אומרת שכבר אין צוואר בקבוק גדול.

אז מה גיליתי לגביי HD4850?

המהירות עיבוד שממנה ביצועי התלת מימד אינם מורגשים ביצורה משמעותית

היא:

למשל E4500 על 2.75GHZ

או, E7200 בסטוק

או, E6750 בסטוק

או, E8200 בסטוק

או, E5200 בסטוק

כל המקרים האלה זה מספיק כח^

מעבד כמו E8400 הוא מעל לצוואר הבקבוק, כך גם יהיה E4XXX על 3GHZ.

לדוגמא ניקח את 06, מעבד E4500 בסטוק על 2.2GHZ עם HD4850

יביא תוצאה טיפוסית של בערך 9500, בעוד OC לא גדול במיוחד ל2.75GHZ נתן ציון של 11500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

פועל יוצא מכך הוא להפעיל את זה יחד ולבדוק ביצועים, באנצ'ים לא נותנים כלום, לא משקפים שום דבר וסתם שורפים זמן, אני מכיר את זה מניסיון, יש לי מעבד חלש יחסית 4200 ואני בסטוק 2300 בערך ,כשבדקתי באנצ'ים למינהם קיבלתי תוצאות מחרידות להפליא אבל לעומת זאת כשאני מפעיל מישחק הוא פשוט רץ חלק, אז לא נראה לי שיש מקום לבאנצ'ים ,כי אם המעבד שלך חלש אתה תקבל תוצאה ממש נמוכה לעומת מחשב הרבה פחות טוב משלך מבחינת ביצועים בשטח אבל עם מעבד טיפה יותר טוב, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על הנושא מהתחלה.

תכבה פילטרים כמו שכתבו, לא תמות מזה... כמה דקות במשחק ולא תשים לב (בטוח גם שאם הכל היה דולק, לא היית כל 5 דקות נעצר ליד כל שלולית ומסתכל בהתפעלות איך ההשתקפות שלך נראית בה), הרי איכשהו אנשים שיחקו פעם עם 16 צבעים .

לא נראה לי שזה צוואר בקבוק ... אין לי בעיה לבדוק לאח שלי יש 8400 ...

חוץ מזה בדקתי טיפה לעומק את העיניין עם FC2 והמשחק רץ בסדר על 1680X1050 @ ULTRA HIGH עד שנכנסים לעסק הפילטרים. אפילו X2 גורם למשחק להפוך לבלתי שחיק בעליל.

ת'אמת יש לי בעיה בלהפעיל 3d2006 (ואין לי זמן לצערי להתעמק בבעיה)

יש את השגיאה הבאה (מי שיכול לעזור בפתרון אודה) :

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.futuremark.com/support/3dmark06/

Q: When running 3DMark06 version 1.1.0 in Vista 64bit, I get an "OpenAL.dll" error message. What is wrong and how can this be corrected?

A: Since 3DMark06 is primarily supported only for 32bit versions of Windows XP and Windows Vista, this is a known issue under Vista 64bit. You can correct this problem by downloading the latest OpenAL installer and installing it manually. You can download the installer from here: http://developer.creative.com/articles/article.asp?cat=1&sbcat=31&top=38&aid=46

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה אנשים שמדברים על מערכות מעל 3000 ומעבדים ב 1000 שקל ... אני מטבעי אוהב לקחת מערכות זולות (חלשות ) למצוא את המקסימום שהם יכולות להציע ע"י OC

לי יש מערכת שבניתי ב 1600 ש"ח

לוח P5B (יד שניה)

מעבד E5200 (יד שניה)

קירור Freezer (חדש)

כ.מסך 4830 512mb (חדש)

ספק Seasonic 400 W (חדש)

זיכרון 2X2GB 800MHZ (יד שניה)

דיסק קשיח + צורב

OC למעבד ל 3.8 + OC לכ.מסך------> 13K ב 3DMAR06

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה אנשים שמדברים על מערכות מעל 3000 ומעבדים ב 1000 שקל ... אני מטבעי אוהב לקחת מערכות זולות (חלשות ) למצוא את המקסימום שהם יכולות להציע ע"י OC

לי יש מערכת שבניתי ב 1600 ש"ח

לוח P5B (יד שניה)

מעבד E5200 (יד שניה)

קירור Freezer (חדש)

כ.מסך 4830 512mb (חדש)

ספק Seasonic 400 W (חדש)

זיכרון 2X2GB 800MHZ (יד שניה)

דיסק קשיח + צורב

OC למעבד ל 3.8 + OC לכ.מסך------> 13K ב 3DMAR06

הלוואי וכולם היו ככה, יש אנשים שחושבים שבלי Q9550 המחשב שלהם לא יוכל לזוז.

זה לא דיון אז לדברים שקשורים לזה, בבקשה בדיון המרוכז

בקשר לנושא הדיון הזה, רק אתמול רכשתי לעצמי מסך חדש, מסך בעל רזולוציה של 1920X1200.

אני מודה שמעט חששתי וגם יש לי סיבה לזה, אבל כשראיתי איך המערכת שלי תפקדה במשחק כמו קרייסיס למשל שהיא דוגמא קלאסית

אני משתמש , שמתי 1920X1200 HIGH וקיוויתי לטוב ביותר...

איך שהמשחק התחיל ככה נראה הפרצוף שלי: :eek2:

לא האמנתי שזה יכול לרוץ בצורה כה חלקה ויפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...