בעיה בספק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בספק

Bang

Recommended Posts

אני משתמש בתוכנה MBProbe והתוכנה מראה שיש לי בעיה בחשמל לפי מה שראיתי החלפתי אתמול ספק מ 300WATT ל 400WATT

מה בדיוק הבעיה ואיך לפתור אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי מה שאמרו לי והתקמתי את התוכנה אבל עכשיו היא מראה שאין לי מאורר נוסף ודווקא יש לי מאולתר ממדריך מהאתר

בלי כול קשר אני קונה 2 מאוררים נוספים האם התוכנה תכיר בהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא יכולה להכיר רק מאווררים שמחוברים לחיבור 3 פינים על הלוח.

המאוורר שנעלם לך, אתה זוכר מה היתה המהירות שלו? יש תוכנות שסתם לא קוראות מתחת למהירות מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.8 במקום 3.3 זה ממש לא תקין

רצוי להחליף ספק

התוכנה תראה לך רק מאורר שמחובר בחיבור 3 פינים ללוח אם כולל כבל צהוב של ניתור מהירות

מאורר מאולתר מתחבר ללוח אם רק ל-2 פינים של מתח (אדום ושחור) ולא לניתור מהירות (צהוב)

לגבי מאוררים חדשים - איזה אתה מתכוון לקנות?

ציפסט על 47, נחמד מאד האלה הגזימו לגמרי. לדעתי גם זה צריך להדאוג אותך.

הלוח שלך 7VA/7VAX/7VAXP לפי הטמפרטורה של הציפסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הלוח שלי אני לא יכול להגיד לך איזה דגם אבל אני אכתוב את מה שכתוב בחוברת של הלוח GA-8S8T00 לדעתי זה הדגם

וכתוב לי 645DX Chipset

דבר שני אני לא רוצה משהו רציני ואמרו לי שני מאוררים של 80 מ"מ אחד שפולט אוויר על המחשב והשני בצד המחשב

התוכנה לא מודיעה על בעיות בטמפ' אבל אם זה גבוה אז תוכל להגיד לי כמה חמור זה.

יש לי 1700

ועוד דבר אחד קטן איפה אני יכול לקנות מאורר שמתחבר ישירות ללוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר שמתחבר ללוח זה רק מאוורר מחברה רצינית, כמו SF2 של , זה עולה יותר מסתם מאוורר ג'נרי.

זה לא ממש קריטי לעקוב אחרי המהירות של מאווררים של המארז.

ה 3.3 שלך באמת גבוה מדי, או שתמדוד עם מד מתח מה הוא באמת או שתחליף את הספק, אבל כמו שזה עכשיו זה נראה מסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בספק 400W החדש הבעיה לא חוזרת נכון? אם כן, ממש לא הייתי ממליץ לך להמשיך להתמש בספק הזה, גם ככה מתח

העבודה הרגילה שלו הוא 3.8 וגבוהה יחסית... אז אם תיהיה קפיצת מתח קטנה יכול להיגרם נזק ממשי לחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...