בעיה חמורה בהתקנת דריורים של NVIDIA - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה בהתקנת דריורים של NVIDIA

Sifo Jen

Recommended Posts

היי,

ניסיתי להתקין דריורים ישנים יותר של הכרטיס שלי (ראה מפרט), באמצע ההתקנה המחשב ציפצף צפצוף קצר ואחיד, אתחל ואז הסקן דיסק של התחיל, גילה המון תקלות של UNALLOCATED UNITS התחיל את וכל הניסיונות שלי להתקין מחדש (דריורים אחרים, ניקיון הקבצים ידנית, להוריד את הכרטיס מהDEVICE MANAGER...) , ניסיתי להשתמש במסיר קבצים של נויודיה אבל הוא לא מזהה שהם מותקנים ואומר שזה לא מותקן.

בקיצור, מה עושים???

תודה רבה!!!,

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי אני מאוד שונא בעיות עם הכרטיס מסך זה מאוד מתסקל...

תסיר אותו ממנהל ההתקנים עד פעם ואז תתקין אותו מדיסק ההתקנה ותתקין את הרייברים החדשים וכל זה...

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שפירמטתי ליפני שלושה ימים ואצלי זה סיפור לפרמט, זה לא שאני צריך לגבה כי הכל על הכונן השני, זה פשוט סיפור להתקין את כל התוכנות ואת כל ההעדפות שלי בחלונות....

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש לפעמים בעיות להתקין את הכרטיס מסך יש לי בדיוק אותו הדבר עד שהורדתי דריבר מתאים רק הבעיה אני לא זוכר איפה הורדתי אותו

ועצה קטנה אחרי פורמט (מה לעשות זה החיים) תעשה קובץ IMAGE שמגבה את הארד דיסק ואת כול מה שבטוחו אז לפני שאתה מתקין משחקים או מלא תוכנות קטנות תעשה את זה מציל חיים!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה ב-SAFE MODE , תעשה איזה כמה ריסטרטים טובים למחשב ואז תעלה אותו רגיל ככה שהוא לא יזהה שום התקן , כלומר שהוא יבקש להתקין VGA ADAPTER ולא את שם הכרטיס שלך , זה יקרה רק אם באמת הסרת את הדרייברים כמו שצריך.

אם כן , תנסה עכשיו להתקין הכל מחדש. (דרייברים..) :) בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...