פיירפוקס או מקסטון - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיירפוקס או מקסטון

וינצי

Recommended Posts

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שמתי לב שהזכירו פה את הנושא של "MOUSE CONTROL " שזהו פטנט של מקסתון לכן אני מזכיר אותו עכשיו

שמי שלא יודע זה בעצם שליטה על פעולות בסיסיות בזמן הגלישה כמו לדוגמא forward ,backward ועוד... וכל זה בעזרת הזזת העכבר לכיוון מסויים

מה שהופך את הגלישה לנוחה ומהירה וברגע שמתרגלים לזה קשה לחזור ולגלוש בדפדפנים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא יודע מה הטעם בלהקפיץ דיון בן מספר חודשים בשביל זה.

2.

mouse gestures זה ממש ממש לא "פטנט" של מקסת'ון

זה קיים גם באופרה, ויש כמה וכמה (וכמה) תוספים שונים שמאפשרים את זה בפיירפוקס.

אישית אני משתמש בזה בפיירפוקס שלי, אני מתקין את all in one gestures בכל פיירפוקס שאני עובד עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמאז נוספו לי עוד כמה דברים חשובים שהFF לא מסוגל לעשות שיש בMAXTHON.

אבל אני כבר הגעתי למסקנה המוכחת (שוב ושוב) שהFF לא יכול לעשות הכל.

בכל זאת הFF מאוד נחמד ויש לו איכויות מסוימות שהופכות אותו לתחליף ראוי לרוב האנשים.

אני גם משתמש בFF מדי פעם, אבל אין על הMAXTHON!!!!!!! :hat:

מי שרוצה להתעקש שהFF יכול לעשות כל מה שהמקסטון יכול, ורוצה לחטוף בראש... שרק יבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא mouse gestures ואם אני לא טועה מישהו כבר כתב משהו דומה לזה לFF. ::) מישהו הקדים אותי. :bash:

עדיין, לא חסרים דברים שאי אפשר לעשות בFF ואין להם תוספים.

ואפילו תוסף כמו TAB MIX PLUS שהוא מעולה ללא ספק, יש בו חוסרים מעצבנים ביותר.

למשל אי אפשר להגדיר מצב של INSTANCE אחד לדפדפן (שלא יהיה יותר מחלון אחד, ודפים חדשים יפתחו תמיד בטאבים) ובאותו הזמן להגדיר שתהיה האפשרות לעשות DETACH TAB לאחר מהטאבים.

בMAXTHON כמובן אין את המצב האבסורדי הזה.

ONE INSTANCE זה ONE INSTANCE וDETACH TAB זה DETACH TAB, אין שום קשר בין השניים.

אם אני פותח סרט ביו-טוב ואני רוצה לראות אותו תוך כדי גלישה אז או שאני מפצל את הדפדפן וזורק את הטאב של היוטוב לחלון המפוצל (מה שאי אפשר לעשות בFF דרך אגב) או שאני עושה DETACH TAB וזורק אותו למסך השני. :lol:

אתה יכול לעשות את זה בקלות

ב TMP תחת links , את שלושת האפשרויות העליונות תסמן על מצב "new tab"

(השלישית על open all popups in tabs , אישית אני מעדיף דווקא לאפשר מצב של חלון מוקטן, אבל תבחר אתה)

לא צריך להגדיר מצב של enable single window mode כי כל מה שהוא עושה זה לנעול את האפשרויות שכבר בחרת.

(וכן, כשהוא מסומן אז אי אפשר לעשות move to new window, כי הוא פשוט נועל את זה, זה עניין של סמנטיקה ולא של תפקוד)

עכשיו, אם אין לך את האפשרות בקליק ימני על טאב כלשהו, לעשות duplicate to new window או move to new window

אז אתה יכול להוסיף אותן ב TMP תחת menu -- tab context menu, אתה מוסיף ונותן OK.

עכשיו אתה יכול להעיף טאבים מהחלון הראשי שלך לחלון חדש כמו שרצית.

מי שרוצה להתעקש שהFF יכול לעשות כל מה שהמקסטון יכול, ורוצה לחטוף בראש... שרק יבקש.

שמע, הכל אף תוכנה לא יכולה לעשות - לכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה.

התקנתי היום מקסת'ון (אחרי ששנים לא נגעתי בו) והוא הרבה יותר איטי מהפיירפוקס שלי.

(הוא נראה מאוד נחמד אגב, מבחינת GUI)

אז לא, FF לא יכול לעשות הכל - אבל לדעתי (וזו לא מלחמה, לכל אחד יש את הדעה שלו ואת מה שנוח לו)

הוא הרבה יותר נוח ומהיר וכן, הרבה יותר ניתן להתאמה אישית (התאמה אישית זה לא רק GUI) מאשר מקסת'ון.

אגב, את אופרה יצא לך לנסות? אם אתה fool for GUI אז נראה לי שתאהב מאוד גם את הדפדפן הזה (הוא באמת מצויין).

אתה עדיין מוזמן לכתוב כאן דברים שחסרים לך ב FF ואני אשתדל לענות על מה שאני יודע מהנסיון שלי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לתוספות ופטנטים למינהם אפשר לדסקס עד מחר פשוט כל אחד יבחר במה שנוח לו ,

וטוב לדעת שהתוספת של "mouse control " יש אותו גם ב FF אני אנסה אותו

אבל לא על זה אני רוצה לדבר,

עכשיו ניסיתי את הדפדפן SAFARI 4.0 ואין ספק שהגלישה/הצגת דפים(תקינה) יותר מהירה מכל שאר הדפדפנים זה כולל בדיקה מעשית +בדיקת Benchmark החדשה של הדפדפנים.

אני אתן לזה עוד כמה ימים של גלישה כדי להכתיר אותו כדפדפן המהיר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אתה יכול להעיף טאבים מהחלון הראשי שלך לחלון חדש כמו שרצית.

תודה, עכשיו הTMP הוא כמעט מושלם.

אתה עדיין מוזמן לכתוב כאן דברים שחסרים לך ב FF ואני אשתדל לענות על מה שאני יודע מהנסיון שלי לפחות.

אצלי במחשב כמעט כל התוכנות יודעות לעשות Minimize לTray ולהישאר שם גם כשהם פתוחות.

כמובן שחיפשתי תוסף לFF ואכן מצאתי אחד כזה, אבל הוא לא בנוי טוב.

בעוד שMaxthon, utorrent, , Orbit, Everest, AV, DTools, Net-limiter, ועוד כמה תוכנות וישומים של ציוד הקפי, נמצאים כל הזמן בTRAY ומאפשרים לי לקרוא להם משם, התוסף של הFF מאפשר לי רק להעביר אותו לTRAY במקום סגירה אבל כשאני לוחץ על הIcon שלו בTRAY הוא נעלם משם וחוזר לTASKBAR.

במקסטון לא רק שזה יושב בTRAY כל הזמן (על פי הגדרה באופציות) זה גם בא ונעלם לפי לחיצה על אותו ICON בTRAY (תענוג).

הFF זאת התוכנה היחידה שיש לי (מהתוכנות שפתוחות הרבה/וברקע) שלא יודעת לשבת בTRAY כמו שצריך. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...