פיירפוקס או מקסטון - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיירפוקס או מקסטון

וינצי

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התרגלתי לכל כך הרבה אופציות קטנות בMAXTHON שזה לא יהיה עבודה קלה לשחזר את הכל בFF.

לא, זה לא פשוט וזה לוקח זמן להגיע לרמת הגימור הרצוייה, אבל אני נהנתי מהתהליך

ועכשיו בכלל למצוא איזה תוסף קטן שאתה משאיר אותו כי הוא נוח לך זה כמו למצוא שטר של 100 ש"ח בכיס האחורי של הג'ינס שלא לבשת כבר שנה - אושר צרוף :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

זה בדיוק מה שמסביר את זה הכי טוב לדעתי.

גם לי מאוד קשה לגלוש בפיירפוקסים של אחרים.

או בפיירפוקס במחשבים של האוניברסיטה (שאי אפשר לעשות להם התאמה אישית כי אין הרשאות אדמיניסטרטיביות).

ההתאמה האישית עושה את זה כ"כ הרבה יותר טוב.

מחזק, וזו הסיבה שחבל שעדיין לא מצאו דרך לשים את הפרופיל ברשת כך שתוכל לעבוד מכל מקום בפיירפוקס שלך (אני יודע שיש איזה פרוייקט

בשלבי בטא אבל כבר המון זמן לא שמעו ממנו).

חוץ מזה בקשר לרוב הטענות שלך - זו בדיוק הגדולה של הפיירפוקס, להגיע ערום וכל אחד מתאים אותו בדיוק לצרכיו. זו אחת הסיבות ששפת

C לדוגמא כ"כ פופולרית - כלי בסיסי ועוצמתי שמאפשר להוסיף איזה ספריות שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבותיי המלומדים

מכל הויכוחים האלה אף אחד לא טרח להסביר איך ניתן לשנות את המקסטון לעברית !!מישהו מוכן להתייחס

דרך VIEW <> LANGUAGES

אם אין לך שם אופציה תוריד את הגרסה החדשה.

עריכה:

יש אפשרות להוריד חבילת שפות גם לCLASSIC וגם ל2.0

למטה בדף: http://www.maxthon.com/download.htm

לא יודע למה אצלי כולם כבר נמצאים.

אולי היו כמה חבילות הורדה פעם ואני הורדתי את הFULL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך VIEW <> LANGUAGES

אם אין לך שם אופציה תוריד את הגרסה החדשה.

עריכה:

יש אפשרות להוריד חבילת שפות גם לCLASSIC וגם ל2.0

למטה בדף: http://www.maxthon.com/download.htm

לא יודע למה אצלי כולם כבר נמצאים.

אולי היו כמה חבילות הורדה פעם ואני הורדתי את הFULL.

לא התאפשר בישנה אז הורדתי את החדשה וזה זיהה את האיזור ובא בעברית.אני אנסה .תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לart tatum ואלה שיש להם מקסטון:כאשר אני נכנס למייל שלי בוואלה או בכלל לאתרים שדורשים סיסמא הוא פותח לי חלון שמירת טופס.מה זה אומר ?האם זה מיועד לשמירת סיסמה או כתובת?מה צריך לסמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMAXTHON כמו כל דפדפן אחר (והרבה יותר) יכול לזכור שמות וסיסמאות וכל דבר אחר שאפשר למלא בטפסים.

אני לא זוכר בדיוק את החלון שקופץ ומה האפשרויות, זה אמור להיות די אינטואיטיבי.

אם תהיה יותר ספציפי או אפילו עדיף אם תוכל להעלות תמונה, אני יוכל לתת תשובות יותר מדויקות.

דרך אגב השקעתי יום שלם בגלישה עם וחיפוש ADDONS ו PLUGINS.

יום שלם!!!!

אין סיכוי שבעולם שאפשר לעשות עם הFF כל מה שהמקסטון נותן.

אפילו להזיז TOOLBARS אי אפשר איתו, ושעתיים (אני לא מגזים) של חיפושים באתר התוספים של FF מצא רק גרסאות ישנות ונסיוניות של תוספים שאנשים ניסו לעשות והפסיקו.

גם המעט ADDONS שמוסיפים דברים כמו SPLITTING נוצרו ע"י אנשים מוגבלים וחסרים בהם דברים, או במקרה של תוסף אחד שדווקא בנוי טוב התוסף לגמרי מפספס את העיקרון של גלישה בSPLIT, מוסיף המון אופציות לא נחוצות, והאופציות הבסיסיות של כל הרעיון בכלל לא קימות.

ואפילו התוסף של הTABS שהוא לא רע בכלל חסרה בו אופציה פשוטה לפתוח בTAB חדש כשלוחצים על HOMEPAGE ולא לפתוח באותו חלון.

סך הכול אין כל הרבה תוספים שווים לFF וצריך לבזבז שעות בסינון תוספי זבל ורוגלות למניהם שנוצרו ע"י בעלי אינטרס ומתכנתים חסרי כישרון.

פוטנציאל יש.... אולי עוד שנה שנתיים זה יהיה בשל.

עד אז אני שוב חוזר לMAXTHON, עוד 10 שעות מבוזבזות על הFF ללא הצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להזיז הכל ולהתאים הכל, וזה בשל כבר יותר משנתיים...

אולי אם (כמו שהצענו כמה פעמים) תפתח דיון ותפרט בדיוק מה חסר לך, אז תקבל את כל התשובות שלך.

דרך אגב, בשביל לפתוח טאב חדש בלחיצה על כפתור ה homepage (כפתור מיותר לדעתי האישית)

פשוט לחץ עליו עם הקליק האמצעי של העכבר.

כל לינק - לא משנה אם הוא בדף כלשהו, המועדפים שלך או מה שלא יהיה - לחיצה אמצעית תפתח אותו בדף חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההתנסות שלי עם מקסטון הוא נראה מבולגן להחריד, עם עשרות פונקציות שדחפו אליו שרובינו לא צריכים + (או יותר נכון מינוס אחד גדול) הוא משתמש במנוע המחורבן של האקספלורר.

פיירפוקס לעומת זאת הרבה יותר מהיר, הממשק שלו נקי ולעומת זאת נוח וגמיש, מנוע מאובטח בקוד פתוח והרבה תוספים יעילים.

לא הייתי רוצה את פיירפוקס מגיע ישר לאחר ההתקנה עם כל התוספים שקיימים בשבילו כי זה היה זוועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודאי שלא הייתה רוצה את FF מגיע עם מלא תוספים שבנו אנשים וכל הצרות שיכולות לנבוע מזה.

לעומת זאת MAXTHON מגיע עם הרבה אופציות שנוצרו ושולבו ע"י מפתחי MAXTHON ואין את סוג הבעיות שנובעות משילוב קודים שונים על ידי אנשים לא מקצועיים.

בFF גם כל פעם שמשנים גרסה תוספים עלולים להפסיק לעבוד או לגרום בעיות ואתה תלוי באנשים לא קשורים שיתאימו את כל התוספים לFF החדש.

בMAXTHON זה לא קורה כי המפתחים הראשיים עצמם עושים את השדרוג כולל כל הכלים המובנים והתוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הכל כרגיל ובסדר.

לא נתקלתי בבעיות מסויומות. מטעמי נוחות אני גולש במקסטון והכל חלק בנוסף.

:xyxthumbs:

ניסיתי את כולם ואני תמיד מוצא את עצמי חוזר בסוף למקסון.

יש לי גם FF מותקן על המחשב. הFF מותאם 99% לצרכים שלי (עד כמה שהצלחתי) אבל הוא לא 100%. יש כמה דברים שאי אפשר לעשות אותם או שאפשר לעשות אותם רק בצורה X כשאני רוצה בצורה Y ככה שהFF עדיין יותר נח לי.

יש לFF כמה בגים (ידועים, שעדיין לא נפתרו) שבגללם אחי למשל החליט להפסיק להשתמש בFF.לדוגמא - יום אחד החליטו המועדפים להמחק להם ללא סיבה. חיפושים של שעות ארוכות ברשת העלו שזה תופע ידועה והפתרונות היו מגוונים מוזרים ולא נוחים (שמירת הפרופיל ברשת ועוד כל מיני שטויות).

שורה תחתונה - למישהו שהוא לא POWER USER בעצמו אבל רוצה את הנוחות של הPOWER USER אין מה לחפש בתוכנה הזאת. הדבר היחיד שאחי יודע לעשות עם המחשב זה לגלוש, אבל הוא עדיין רוצה נוחות. אין לו ידע או רצון לנסות לפתור בעיות שעולות ולכן הוא בסוף מחק את הFF והתקין חזרה מקסון.

לא מצאתי עדיין אופציה שרציתי בדפדפן אחר שלא היה אותה כבר במקסון מלכתחילה ולפעמים במקסון זה היה יותר נח. לדעתי הדגש העקרי שעומד מאחורי הפיתוח של המקסון הוא נוחות, ואילו הדגש העיקרי שעומד מאחורי הפיתוח של הFF הוא customization

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הדגש העקרי שעומד מאחורי הפיתוח של המקסון הוא נוחות, ואילו הדגש העיקרי שעומד מאחורי הפיתוח של הFF הוא customization

אני חושב שהדגש בFF הוא קודם כל PORTABILITY ובגלל זה הוא די סובל מחוסר אפשרויות.

מתכנני הFF רוצים שהוא יעבוד גם על הPC גם בMAC גם בLINUX וגם במכשירים קטנים עם פחות כוח/זיכרון/גודל מסך. (ועוד...)

ואז יוצאים כל מיני תוספים שאנשים עושים שחלקם מתאימים רק למערכת הפעלה מסוימת.

התוצאה היא לא ממש "custimization "כמו "they left us to build it all ourself from scratch".

זה שצריך לעבוד קשה בשביל כל אופציה קטנה זה לא יתרון.

לעומת זאת MAXTHON לא מפתחים את המנוע עצמו, ולא נאלצים לעשות פשרות בגלל תאימות למערכות הפעלה אחרות.

המטרה הראשית שלהם היא לשפר את חווית הגלישה, בעזרת כלים ואופציות שאינם קיימים בIE.

אם אני לא טועה MYIE (הגלגול הראשון שממנו צמח הMAXTHON) היה הדפדפן הראשון שהכניס גלישה עם TABS וכולם ראו כי טוב והוסיפו את זה לתוכנות שלהם בהמשך הדרך, כמו גם אופציות אחרות שאולי התחילו עם MYIE.

אני גם לא מסכים שהדגש בMAXTHON הוא על נוחות ולא על customization.

הדגש בMAXTHON הוא על הרחבת האפשרויות כולל התאמות אישיות, רק ששם לא מאלצים את הגולשים עצמם לבנות את הכל מ0.

מדי פעם מפתחי MAXTHON לוקחים את כל מה שטוב ומוסיפים אל תוך הגרסה החדשה, כמו שכל מפתח טוב אמור לעשות.

התוצאה היא כמובן שזה נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...