פיירפוקס או מקסטון - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיירפוקס או מקסטון

וינצי

Recommended Posts

שלוהם

יש לי עם האקספלורר ואני רוצה להוריד אחד משני הדפדפנים.בתור משתמש בסיסי ,שלא רוצה להתעסק הרבה בפונקציות,אני רוצה לדעת איזה מהירה וקלה יותר לשימוש ואיזה מהן בעברית? הflash player של אדובי לא עובד בגוגל .האם הוא יעבוד ישירות באלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפלאש עובד גם עובד בכרום. ממליץ על עבודה בכרום. (שלא תואם ל 7 לצערי)

הסרטונים שמוצגים באתר של וואלה הם לא פלאש?היה שם סרטון על פולורואיד שלא ניתן היה לראות בכרום ובאקספלורר כן.ועוד משהו כשרוצים להוריד את הפלאש מהאתר של cnet יש אפשרות רק לאקספלורר או לפיירפוקס.איך אתה מסביר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר שפלאש לא עובד איתו.

בהמשך להודעה של multicore, בגלל שאלו לא סירטוני פלאש ו WMV הם יפעלו רק ב IE (או עם פלאגין מתאים ומסובך בדפדפן אחר).

מקסטון מבוסס IE לכן כל מה שעובד ב IE יעבוד גם במקסטון, אבל אתה מאבד את כל הקטע של אחר.. מקסטון - same ie shit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי FF כמה פעמים, יש כמה דברים שהFF לא יכול לעשות שיש בMAXTHON ואני לא מוכן לוותר עליהם.

אומנם הMAXTHON מבוסס על IE, ולמרות שיש מה לשפר במנוע של IE, לפחות הוא משתפר עם הזמן.

שלעצמו הMAXTHON הוא חבילה מאוד גדולה וותיקה ומלוטשת של כלים ואפשרויות שנוספו ונאספו במשך דורות רבים של דפדפנים.

קשה לי לראות איך אני משיג את כל זה עם הFF, אולי אפשר חלק מהדברים בעזרת תוספות אבל בטח לא את הכל, ומי בכלל רוצה להתעסק עם התקנה של מיליון תוספות בשרשרת.

ואחרי כל זה חשוב לציין שלFF יש יתרונות מסוימים על הIE כמנוע ובהחלט יש שם פוטנציאל.

אבל פוטנציאל צריך לממש וזה תלוי כנראה בקהילה עצמה ולא במפתחי המנוע, כמו שאפשר לראות במקרה של IE ו MAXTHON.

לא בנו את רומא ביום והFF הוא תינוק בהשוואה לMAXTHON הוותיק מאוד!

הFF לא הוכיח את עצמו כתחליף ראוי לMAXTHON וכשיגיע היום בו הFF יהיה כל מה שטוב בMAXTHON ועוד, אני יהיה הראשון (או השני ליתר דיוק ;D) שיקפוץ על המציאה.

ואם אתם בכל זאת חושבים שאני לא יודע על מה אני מדבר ורוצים לחבוט בי עם מקל גדול, בבקשה... תגדילו לעשות ותרדו קצת לפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תציין בבקשה מהם הדברים שיש במקסת'ון וחסרים לך בפיירפוקס.

אמנם את המקסת'ון אתה משיג בחבילת ALL IN ONE עם כמה אפשרויות נחמדות ושימושיות, אבל את הפיירפוקס אתה יכול להתאים אישית לעצמך ולהפוך אותו לרב עוצמה הרבה יותר מהמקסת'ון.

לפי מה שהבנתי, אתה טוען שהמנוע של IE משתפר ושל פיירפוקס לא...

מה בדיוק השתפר במנוע של IE בזמן האחרון? שה IE8 טוען אתרים שניה יותר מהר מהפיירפוקס?

ביג דיל.

מה עם תאימות? נהוג לחשוב שהרבה יותר אתרים תואמים ל IE, אבל עם שבוע של עבודה עם IE7 גיליתי המון אתרים שפשוט מסרבים לעבוד עליו טוב. (ועל פיירפוקס פועלים מעולה)

לגבי הוותק- תעשה לי טובה...

בדיוק כמו שמקסת'ון השתפר עם הזמן כך גם פיירפוקס (שהיה הרבה יותר טוב מהמתחרים גם בהתחלה)

וזה שמקסת'ון קיים שנה או שתיים יותר מפיירפוקס לא הופך אותו לטוב יותר..

אני פשוט שונא את התירוץ הזה.

ולגבי התקנה של תוספות בשרשרת-לוקח לי בדיוק 5 דקות אחרי התקנה נקיה להתקין את כל התוספים הנחוצים לי בפיירפוקס.

וגם אם זה היה לוקח חצי שעה..

אלו 30 דקות ששוות את ההנאה שבשימוש בדפדפן מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי שמנוע הIE משתפר והFF לא, התכוונתי לומר שגם אם יש למנוע הIE קטעים מסוימות זה רק עניין של זמן עד שהמנוע ישופר, כי על תמיד אפשר לסמוך שגם אם זה קצת באיחור הם לא ישארו פראיירים.

לגבי הוותק זה לא שנה שנתיים יותר מFF, הMAXTHON התחיל את חייו כMYIE ואחר כך הפיתוח עבר ידיים ושמו הפך ל MYIE2.

סך הכל אפשר לומר שMAXTHON על כל גילגוליו מפותח איזה 10-15 שנים.

אני זוכר שהשתמשתי בMYIE עם הגרסאות הראשונות של IE שזה ממש פרהיסטורי.

הנה חלק קטן מהדברים שאני אוהב בMAXTHON:

שילוב ה FILE VIEW FAVOURITE etc.. etc.. עם מסגרת החלון כדי לחסוך מקום.

שמירה/פתיחה ועריכה של קבוצות אתרים (GROUPS).

סינון פרסומות, חסימת POPUPS, חסימת תכנים נוספים.

זוכר לי את כל הדפים שהיו פתוחים בפעם הקודמת גם אם הדפדפן קרס.

אופציות למחיקת היסטורות וקבצים זמניים אוטומטית בזמן סגירה.

אפשר לעשות פעולות בעזרת תנועות עם העכבר בלבד.

DOUBLE CLICK על שטח ריק בשורת הTABS פותח TAB ריק חדש, DOUBLE CLICK על TAB סוגר אותו (בנוסף לX כמובן).

SPLIT VIEW: אפשרות פיצול הדפדפן לשני דפים נפרדים בשביל גלישה מקבילה בשני דפים שונים.

אפשרות להכריח את הדפדפן לא לעבור אף פעם לTAB חדש שנפתח, כמו גם להגדיר באיזה מצב הוא כן יעבור אוטומטי. (מה לעשות אני POWER SURFER :lol:)

אפשרות להגדיר שלעולם לא יפתח דפים בחלון חדש (רק TABS) כך שתמיד יהיה רק MAXTHON אחד פתוח לא משנה מה ואיך.

יש עוד המון אפשרויות שאני לא יכנס אליהם בגלל שזה יקח שעה רק לרשום אותם.

אני די בטוח שחלק מהדברים אפשר לכוון/להשיג לFF אבל קשה לי להאמין שאפשר את כולם.

סך הכול הFF די באפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...