הרכבת פנטיום 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבת פנטיום 4

mrraz

Recommended Posts

בשעה טובה אחרי כמעט 3 שבועות של המתנה אני עומד לקבל חדש במקום זה שנשרף לי

כשפרקתי את ההיט סינק ראיתי שהוא שחור מהמדבקה שנמסה

ניקיתי אותו עם אלכוהול ועכשיו הוא מבריק וכסוף

מחר אני עומד אי"ה לקבל את הלוח ויש לי שאלה בנוגע ההרכבה

אין לי מדבקה או משחה.

אפשר להרכיב מחדש את המעבד וההיט סינק בלי מדבקה או משחה ?

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצוי שתסים משחה בקש מבעל החנות שישיג לך גריז כזה עם לא אתה יכול לקנות ב 50 שקל גוף חדש שבא יחד עם הגריז טרמי.

אני אצלי היה לי גוף מקורי שעבד חרא המאוורר בקושי הסתובב אז החלפתי לחדש ב 50 שקל שבא יחד עם גריז טרמי כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

..המדבקה השחורה שנמסה לך, היא הדבר הכי טוב לחיבור ההיטסינק למעבד.

נדמה לי שאיסטרוניקס מוכרים היטסינקים בלבד (ביחוד לאור מה שקרה לך).

קח בחשבון שבכתב האחריות של מצויין במפורש שאסור לשים גריז על המעבד (מבטל האחריות)

ההגיון שמאחורי אומר שאם הגריז ינזל על הבורד/חיבורי המעבד = סמטוחה יותר גדולה ממה שהיתה לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שבכתב האחריות של אינטל מצויין במפורש שאסור לשים גריז על המעבד (מבטל האחריות)

ההגיון שמאחורי אומר שאם הגריז ינזל על הבורד/חיבורי המעבד = סמטוחה יותר גדולה ממה שהיתה לך...

אוסף של שטויות

אין שום דבר טוב במדבקה הטרמית שיש על ההיטסינקים של מעבדי אינטל/AMD. כל משחה טרמית איכותית כמו AS3 תעשה את העבודה הרבה יותר טוב. הבעיה של האחריות היא עם משחות מוליכות בלבד כמו ה AS שמכילה כסף ואם לא מורחים אותה נכון היא יכולה לגרום לקצר. זה נכון רק למעבדי .

בכל מקרה אין בעיה להשיג משחה לא מוליכה ואני רוצה לראות את היבואן שיבטל אחריות בגלל דבר כזה שרק עושה טוב למעבד ועוזר לקירור יעיל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שבכתב האחריות של מצויין במפורש שאסור לשים גריז על המעבד (מבטל האחריות)

המדבקה השחורה היא מה שמגיע עם ההיטסינק המקורי של ואין בו שום דבר יוצא דופן.

אף פעם לא אמרו שאסור לשים משחה טרמית, הפ אפילו היו מספקים אותה בעצמם לפני המדבקה הזו, רק עדיף להשתמש במשחה לא מוליכה.

את השאריות של המדבקה צריך לנקות מהמעבד וגם מההיטסינק אם מתכוונים להשתמש בו שוב, ולשים משחה טרמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...