Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 24 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

לא מדויק.

יש כוננים עם FW CC1G שיש בהם את בעית הFREEZE וSEAGATE הוציאו עדכון לCC1H (שאפשר להשיג מהם דרך EMAIL) ויש הרדיסקים חדשים יותר שמגיעים עם CC1J שאליה לא ניתן לעדכן בשלב זה.

LC כנראה לגמרי מחוץ לכל הסיפור הזה.

בכל מקרה שאלתי לגבי הדגם וFW בשביל הסקרנות, וכדי לדעת איזה גרסאות חדשות (אם בכלל) הגיעו ומסתובבות בארץ.

* Note: If your drive has CC or LC firmware, your drive is not affected and no further action is required. Attempting to flash the firmware of a drive with CC or LC firmware will result in rendering your drive inoperable.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

+1! אלוהים אדירים. בהתחלה הכל עבד יופי עם העדכון (בדיוק אותו הדגם), אבל עכשיו המחשב שלי מושבת.

ניסיתי להתקין Vista מחדש אחרי שהמסכים הכחולים התחילו... והוא לא נותן לי לעשות זאת (נכשל בשלב שהוא מפרמט את הדיסק).

ה- עצמו כן רואה את הדיסק הקשיח, כך שכנראה אצטרך לחכות שסיגייט ישחררו עידכון Firmware נוסף.

אגב, ניסיתי גם לעשות Flash מחדש ל-Firmware. זה לא עזר. הגירסה האחרונה לדגם הזה היא SD1A.

לעזאזל. (הדיסק הקשיח השני שלי עושה בעיות בלי שום קשר, כך שאיני יכול לעבוד איתו)

אם כבר פירמטת את הדיסק או שאתה לא יכול לגשת לנתונים ולא מעוניין בשחזור, למה לא פשוט תחזיר את הדיסק לחנות ותבקש חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקבתי אחר הנושא מספיק זמן, והחלטתי שאחרי שני פירמוורים ששוחררו הגיע הזמן שגם אני אעדכן.

יש לי 1TB מדגם ST31000340AS, ולקח לי 3 דקות לפתוח את המחשב, לנתק כוננים לא רצויים, לעדכן, לחבר הכל ולהדליק את המחשב.

עד עכשיו עובד טוב, נקווה שזה ימשך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציק

יש לי 1TB 333AS

הורדתי קושחה

בא לעדכן וזה רושם לי שהקשיח לא תואם Oם

גם לי יש את ה 1TB 333AS אבל לא מצליח לעדכן את הקושחה..

וגם השתגעתי מהפריזים האלה

משהו כמו 10 פריזים בסרט של שעה וחצי.. כל פריז כמה דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקבתי אחר הנושא מספיק זמן, והחלטתי שאחרי שני פירמוורים ששוחררו הגיע הזמן שגם אני אעדכן.

יש לי 1TB מדגם ST31000340AS, ולקח לי 3 דקות לפתוח את המחשב, לנתק כוננים לא רצויים, לעדכן, לחבר הכל ולהדליק את המחשב.

עד עכשיו עובד טוב, נקווה שזה ימשך :)

התוכנה שלהם יודעת לזהות לבד איזה כונן לעדכן,ככה שסתם ניתקת אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר פירמטת את הדיסק או שאתה לא יכול לגשת לנתונים ולא מעוניין בשחזור, למה לא פשוט תחזיר את הדיסק לחנות ותבקש חדש?

נקנה בחו"ל... לא רוצה להתחיל להתעסק עם דואר בינ"ל...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

הקושחה שהוא נותן לי בשביל ה 1000333AS היא רק אם יש לי SD15

אבל כרגע יש לי SD47

אז למה המפגרים האלה מפנים אותי לעדכון הלא נכון?

לפי מה שהבנתי אמור לצאת בימים הקרובים עדכון לדיסק הזה, גם לי יש את הדגם הזה עם הקושחה SD47

והשתגעתי מהפריזים, מחכה ל FW שאמור לצאת..

עריכה:

SD3B is not yet approved for public distribution. We will post this firmware when it has been officially approved. We apoligize for any confusion
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי אמור לצאת בימים הקרובים עדכון לדיסק הזה, גם לי יש את הדגם הזה עם הקושחה SD47

והשתגעתי מהפריזים, מחכה ל FW שאמור לצאת..

עריכה:

מאז שנודע לי לראשונה על הבעייה עם הדיסקים הקשיחים של ,נקטתי בגישה זהירה ונימנעתי מלעדכן FW מפני שעלה אצלי החשד

שיתכן מאוד שהקושחה החדשה היא סתם בלוף שנועד להרגיע את בעלי המניות על מנת להרוויח זמן ובסופו של דבר היא לא תפתור את הבעייה

מפני שמדובר בבעיית חומרה ששום עידכון קושחה לא באמת יכול לפתור אותה.

יחד עם זאת נקטתי מיידית בצעדים כמו :

ביטול כיבוי הכוננים בהגדרות האנרגיה וגם השארתי את המחשב עובד רצוף .

ברור גם שנימנעתי מכל פעולה מיותרת כמו העתקה אליו או ממנו קבצים.

למיטב ידיעתי אחרי 300 פעולות boot הדיסק הקשיח מפסיק להיות מזוהה בביוס והיות ואין לי דרך לדעת כמה פעמים

עשיתי boot אני נימנע לחלוטין מכיבוי\הדלקה.

העניין הוא שהדיסק העיקרי שלי -raptor מתחיל להתמלאות ואני מחפש מתאם שיאפשר לקחת דיסק sata קשיח אחר בנפח של 2tb

ולחבר אותו באמצעות - 2 וכך להעביר אליו את כל הקבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר ל-boot או ל-power up. נרשם לוג בקושחה בכל פעם שאירועים מסוימים קורים, אירועים שאינם חיוביים אך לא מדובר באירועים שפוגעים בכונן הקשיח. בכל פעם שמספר האירועים מגיע ל-320 אז יהיו שגיאות בעת אתחול והכונן לא ידווח מידע אל ה- (כלומר לא יזוהה בהפעלה הבאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...