לוח XFX X58I או גיגהבייט X58-UD4? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח XFX X58I או גיגהבייט X58-UD4?

stas12

Recommended Posts

שלום..

עשיתי הזמנה למפרט הכולל לוח UD4 של גיגהבייט (למעבד I7).

ראיתי שהגיע לארץ הלוח של דגם X58I.

רציתי לדעת אם כדאי להחליף את הגיגהבייט ל או להשאר עם הגיגהבייט? (המחיר דומה לשניהם)

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדלים וגדולים.

ההבדל הגדול ביורת הוא, זאת סדרה חדשה של , אשר משתמשת ב ULTRA DURABLE 3 שזה אומר שימוש בכמות כפולה של נחושת, דבר המפחית התחממות, מעבר של זרם חלק יותר, אפשרויות OC גבוהות יותר ויציבות יותר.

ללוח אם של GB יש מערכת של 8 שלבי ייצוב מתח למעבד, לעומת שיש לה 6.

בכללי, הסדרה החדשה של GB מעולה.

רק לידע כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הידע הכללי, אבל ההבדלים הללו אינם גדולים. זה שלג'יגהבייט יש "טכנולוגיה" שנקראת UD2/3 לא אומר שאין לחברות אחרות דברים כאלו, זהו בסה"כ מבנה לוח אם משופר, לא יותר מזה. ובפועל למי שחשוב האוברקלוק כ"כ אז הוא יבדוק מי מהלוחות בפועל מציע יתרון גדול יותר, ולא יסתמך על פאזות וקשקושים שכאלו. ואכן, פותח הת'רד מצביע על לוחות ה-X58 הזולים ביותר והוא לא ציין שהוא מעוניין באוברקלוק.

ובהשוואה למה בידיוק הסדרה הזו מעולה? גם ל- יש לוחות מעולים. אני לא פאנבוי של חברה כזו או אחרת, למעשה לי יש לוח של ג'יגהבייט אבל לא צריך להסחף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל לוחות ה-X58 הם חרטא אחד גדול. יש לוח אחד בלבד בשוק שבאמת משתלם: ה-EX58-DS4. הוא מגיע עם די הרבה פיצ'רים שאין בלוחות בסיסיים יותר והוא הזול ביותר מבין כל חבריו על ספסל ה-X58.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל לוחות ה-X58 הם חרטא אחד גדול. יש לוח אחד בלבד בשוק שבאמת משתלם: ה-EX58-DS4. הוא מגיע עם די הרבה פיצ'רים שאין בלוחות בסיסיים יותר והוא הזול ביותר מבין כל חבריו על ספסל ה-X58.

אני מניח שאתה מתכוון לזה ? http://www.giga-byte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=2957

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות...

הלוח שהזמנתי הוא UD4 (הבנתי הוא עם קבלים יפנים). ההפרש בינו לבין ה DS4 ממש מזערי.

כנראה שאני אשאר עם הגיגהבייט כי אין עדין שום תגובות באינטרנט על הלוח של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול הלוחות שהם עם UD הם עם קבלים יפנים בלי יוצא מן הכלל . רוצה לשאול מנהל ? פותח הטופיק טרח לברר לפני שאמרתי את זה . בפעם הבא תברר DS4 מול UD4 הפרשי מחירים. והמושג שרשמת אומר שהלוחות מעושרים האקסרה נחושת מלוחות רגילים וב X58 זה דור 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...