Windows XP מריץ לי בדיקת דיסק בכל אתחול - למה ? (נפתר) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP מריץ לי בדיקת דיסק בכל אתחול - למה ? (נפתר)

Quellious

Recommended Posts

יש לי דיסק 100 ג'יגה מחולק ל-5 מחיצות (partitions)

התקנתי xp pro לא מזמן (התקנה נקייה כולל פירמוט והכל)

משום מה מאתמול הוא מבקש להריץ בדיקה למחיצה האחרונה בדיסק בכל פעם שה- עולה.

נתתי לו לעשות בדיקה מלאה כמה פעמים (כולל בדיקה פיזית), ולא היתה שום בעייה. והשתמשתי גם ב-norton disk doctor, שלא מצא כלום.

למיטב ידיעתי אין לי שום תוכנה שכותבת או קוראת משהו מהמחיצה הזו.... (המחיצה כוללת בעיקר קבצי התקנות וגיבויים)

יש למישהו מושג מה יכול לגרום לתופעה המרגיזה הזו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני מכבה את המחשב בסדר, אחרת לא הייתי מתפלא :P

ומה זה משנה מספר המחיצות ? לי נוח ככה שלכל מחיצה יש את הייעוד שלה... וזה יותר חשוב לי מלהרוויח עוד כמה עשרות מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך תוכנה מעפנה שפועלת לך במחשב וכשאתה מכבה את המחשב היא לא מצליחה להיסגר

ואז זה יוצר "טעות" והוא צריך לעשות סורק הדיסק

ו5 מחיצות זה טוב מאוד יוצא לו 20 GB לכל מחיצה אז נניח ש מחיצה אחת לשירים(יותר מידי) מחיצה אחת להתקנות של תוכנות (יותר מידי)

מחיצה אחת להורדת (לא יותר מידי אבל סביר) מחיצה אחת להתקנות של התוכנות (אחרי שהתוכנות מותקנות) ועוד מחיצה אתה יכול להביא לי (אם אפשר ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מסדר זה לא עושה שום דבר בכול מקרה זה לא יעיל במיוחד יותר מדי מחיצות מקטין את הזיכרון הוורטואלי כך יוצא ש'בכונן הראשי' אתה צריך להתקין מינימום תוכנות כדי לאפשר מקסימום וורטואלי... עדין אין hd בנפחים גרנדיולים שזה לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מסדר זה לא עושה שום דבר בכול מקרה זה לא יעיל במיוחד יותר מדי מחיצות מקטין את הזיכרון הוורטואלי כך יוצא ש'בכונן הראשי' אתה צריך להתקין מינימום תוכנות כדי לאפשר מקסימום וורטואלי... עדין אין hd בנפחים גרנדיולים שזה לא משנה

אז ככה, אחת המחיצות היא מיוחדת עבור הזכרון הוירטואלי ;D, והיא כולה 2 ג'יגה... זה אחד ה-tweak-ים הידועים ל-, אבל לא משנה...

וקשה לי להאמין שיש לי תוכנה מעפנה על המחשב כי התקנתי אותו ממש לא מזמן, כמעט בלי תוכנות (חוץ מקצת תוכנות עזר וכמה משחקים), ואני משתמש קבוע באנטיוירוס, פיירוול ו-adaware

בכל מקרה מצאתי איזה אזכור לבעייה שלי - משום מה ה-dirty flag של chkdsk לא מתנקה בסיום הסריקה - יש איזה ערך ברג'יסטרי שאפשר לשנות בשביל לתקן את זה. אם זה יעבוד אשמח לספק פרטים נוספים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://groups.google.com/groups?hl=en&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&threadm=e0OTXQVDDHA.2100%40TK2MSFTNGP12.phx.gbl&rnum=1&prev=/groups%3Fq%3Dchkntfs%26hl%3Den%26lr%3D%26ie%3DUTF-8%26oe%3DUTF-8%26sa%3DG%26scoring%3Dd

האמת שראיתי את הבעייה הזו ביותר מעשרה פורומים שונים כשחיפשתי בגוגל... טוב לדעת שאני לא היחיד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...