תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית! - עמוד 9 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית!

idanm19

Recommended Posts

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסכים איתך בהכל. עשיתי את העדכון כי המכשיר החליט להדלק רק בלחיצה על ריסט ולא על ה ON\PLAY BUTTON, בתקוה שעדכון לאותה גרסה יפתור את הבעיה (-לפני זה שחזרתי הגדרות יצרן והטענתי במלואה). כמובן שעשיתי את העדכון מחובר לחשמל... ונתתי לו מספיק זמן להיות סגור על זה שהבעיה היא לא זמן. :(

מה עדיף יותר, לשלם 200 ש"ח לבחור בארץ שיתמודד עם המשלוח והכל, או לשלוח לבד? ואגב, אם אני שולח לבד אז הם מן הסתם לא ישלחו לי בחזרה. איך אני משלם מראש ככה שהם יחזירו לי אותו לארץ? (שאלתי גם אותם, אבל לוקח להם 5 ימים באי-מייל, ובטלפון לא ענו ממש.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עומרי, זה חשוב, אתה בטוח?

ז"א, התקנת והעברת לעברית, וזה לא מציג?

עידן, יש סיכוי שתשלח להם מייל על הנושא? אתה מכיר את הטכנאי הזה ולי אין לאן לשלוח את זה חוץ מל support באופן כללי, וכבר ידוע שהם זורקים ז ;)ן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש טעם לשלוח להם עוד מיילים בנושא.. הוא אמר לי שהם כן מתכוונים לתמוך בעברית אז כנראה בעדכון כלשהו בקרוב יהיה עברית...

בכל מקרה, הבנתי שאין בתפריט של הIHP אופציה לעברית כרגע לא? לא נראה לי שיש אופציה אבל היא לא עובדת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אופציה וגם לא תהיה אופציה לתפריטים בעברית..

מה שכן זה שעכשיו אי אפשר להציג את שמות השירים\ספריות\אלבומים... בתווים (אותיות) בעברית, כי הן מוצגות בג'יבריש..

וכן, גם אני שלחתי להם אימייל על זה, ובינתיים כתבתי TAGים באנגלית לIHP שלי בשביל שיהיה לי מושג מה אני שומע כי יש לי הרבה שירים בעברית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יצרה כבר הגירסה הסופית החדשה, ועדיין אין זכר לעברית...

אותיות בעברית מופיעות כמקפים ("___ - _____.mp3") וקבצים בעברית לא מופיעים ב playlists...

אני חושב שכדאי מאוד לשלוח ל-iriver אימייל בנושא, ספציפית לגבי ה iHP, כי נראה שהם שכחו אותו..

עידן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי חלום...

שכשהנגן שלי יחזור מתיקון (סיבוב שני מסביב לעולם...) יהיה כבר גרסה בעברית!!!

עידן, או מישהו שזה חשוב לו: בבקשה תעשו משהו אתם לא מאמינים באיזה זמנים דפוקים אני כותב את האימיילים האלו לכאן, אין לי יותר מידיי זמן לשלוח אי מייל לאיריבר ישירות וכולכם יודעים שזה מה-זה חשוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עובד על הנוסח ? אני גם הזמנתי את ה-IHP120 שלי ותמיכה בעיברית זה משהו דיי חשוב, צריכים לנסות לקדם את העניין כי אין סיבה שעם קצת מיילים הדבר סודר ב-IFP אין שום סיבה שדבר דומה יהיה ב-IHP120...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי את המייל הזה:

Dear Mr. XXX,

So far you added Hebrew fonts to the beta firmware of the ifp, which we are grateful for. Nevertheless, Many Israeli iRiver owners asked me to ask you if is there any progress with the firmware for the imp, ihp players and a non beta firmware of ifp with Hebrew fonts.

Will the next future firmware of all your players include the Hebrew fonts ? Do you have an estimation for these firmwares release dates ?

Please let me know your answer soon.

Best Regards,

Idan

ששלחתי אותו דרך 012 שרת הדואר שלם דחה אותו

"Diagnostic-Code: smtp; 553 Blocked for spam"

אז ניסיתי לשלוח דרך מייל... אני מקווה שזה כן יגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...