תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית! - עמוד 13 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית!

idanm19

Recommended Posts

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהלן,

אני רכשתי לא מזמן IFP 800 בארה"ב.

אותיות עבריות מופיעות במכשיר אך שם השיר מופיע הפוך (מהסוף להתחלה) :kopfpatsch:,

האם יש פתרון.

רועי

אתה חייב לעבור שיר שיר שלך בעברית ולהפוך אותו עם תוכנות כמו הפוך על הפוך או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

נו! זאת פשוט חוצפה!

חבר'ה, יצאה גרסה 1.65 ל H100 SERIES, אין עברית, אין פלייליסט, רק כמה באגים מעצבנים שתוקנו בעניין ההקלטה.

אלוהים!@

מישהו יודע אם אפשר לתבוע אותם על זה?! ואיך אני עושה את זה?

הם פרסמו פעם באתר שלהם מסמך שבו כתבו תאריכי פרסום FIRMWARE UPGRADES של הפלייליסט ההקלטה והעברית. התאריכים היו ה-9 וה-11 04!!! למישהו יש את העמוד הזה שמור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו! זאת פשוט חוצפה!

חבר'ה, יצאה גרסה 1.65 ל H100 SERIES, אין עברית, אין פלייליסט, רק כמה באגים מעצבנים שתוקנו בעניין ההקלטה.

אלוהים!@

מישהו יודע אם אפשר לתבוע אותם על זה?! ואיך אני עושה את זה?

הם פרסמו פעם באתר שלהם מסמך שבו כתבו תאריכי פרסום FIRMWARE UPGRADES של הפלייליסט ההקלטה והעברית. התאריכים היו ה-9 וה-11 04!!! למישהו יש את העמוד הזה שמור?

מה זה משנה בדיוק ? זה לא מסמך משפטי מחייב.. הם לא מחוייבים לדברים האלו (אם כי זה בהחלט היה חביב אם היו עומדים במילה שלהם...). אני בספק רב אם אפשר לתבוע אותם על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.דוקא זה כן. הם פירסמו מסמך באינטרנט הנושא את שם החברה וכל הפרטים הרלוונטיים האחרים, זה בהחלט יתפוס במשפט.

ב.אני כבר לא מדבר על העברית, רק על הפלייליסט, כי את העברית כבר הצלחתי להכניס ואת הפלייליסט כידוע אין מצב (אף אחד לא הצליח לפרוץ את כל המערכת שלהם) אגב אני לא הראשון עם סדרת H בעברית במקרה... נכון?

ג.RULE THE , בת'ראד אחר כתבת בקשר לשליחה לתיקון בארקדיה שאני טועה. אז הנה אני מבהיר מה שכתבתי שם במפורש: אם קנית בחו"ל ותרצה לשלוח דרך ארקדיה, תצטרך לשלם להם 200 ש"ח על ההובלה, כי הם סה"כ יבואן+דיסטריביוטר, ואם לא קנית אצלם הם לא חייבים לך שום דבר. עדיף לך לשלם את הכסף ולשלוח דרכם כי אם יתקלקל לך שוב הם ישלחו לך על חשבונם, ולי נהרס המכשיר 5 פעמים כבר...

ועכשיו קראתי אחורה בת'ראד הזה וכבר אמרתי לך משהו על זה שאתה לא קורא לעומק... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...