תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית! - עמוד 10 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית!

idanm19

Recommended Posts

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי מייל של אחד מאנשי התוכנה בחברה, ואם הוא מחליט לענות למיילים שאני שולח לו (נראה לי שזה לפי מצב רוח) אז הוא עונה דיי מהר...

אני לא מעוניין לפרסם את כתובת המייל הזאת.. :-X כי גם ככה אני שלחתי לו מלא מיילים בנושא, ואין לי רצון שהוא יחליט להתעלם מאיתנו בגלל הצפה (בכל זאת הוא תוכניתן או משהו ולא איש תמיכה תכנית..)

האם בקרמה יש תמיכה במספר שפות, או רק אנגלית (ואולי עוד שפה-שתיים?) או שיש תמיכה בהרבה שפות כמו בIRIVER?(שבה תמיכה ב39 שפות חוץ מעברית) אם יש תמיכה בהרבה שפות נראה לי שיש על מה לדבר.. אבל אם הם גם ככה לא התכוונו לתמוך בריבוי שפות, אז לא נראה לי שרצונות השוק הישראלי יגרד להם משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם כר ביצעו תעבודה על ה-IFP, למה לא להשלים אותה עם ה-IHP ? לפי מה שהבנתי הם גם מתווכנים להוציא תמיכה שכזו בקרוב, האם אני צודק ? אגב קיבלתי תנגן היום !!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

This is a new Firmware update for the Rio Karma. This version has been localized in French, German, and Spanish languages. It also includes several other updates and a new version of Rio Music Manager Lite. Please view the readme file for instructions on installation and release notes.

זה מהאתר של rio על ה FIRMWARE UPDATE ל KARMA

נראה כי הממשק תומך בשפות נוספות אך לא כתוב כלום על שפות שאפשר לקרוא

למרות שבגלל שכתוב שיש ממשק אני בטוח שאפשר גם לקרוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי תשובה

מה דעתכם?

Dear Omri,

Thanks for your email. We are sorry that Hebrew is difficult to be supported by firmware upgrade. However, we will pass your request to our engineer for consideration.

If you have further enquiries, please feel free to contact us again.

Thanks and Best Regards!

Winnie

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, התגובה שקיבלת היא כנראה של אחד מאנשי התמיכה, וכנראה הם לא כל כך מודעים שם לכל התוכניות (לדעתי)...

יצא הFIRMWARE החדש של הIMP עם התמיכה בOGG (בטא)

מישהו בודק אם יש עברית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אז מה נסגר עם העברית ל IHP ?

רציתי לקנות את ה 120

שווה בכלל לקנות אותו בארץ?

או להביא מחו"ל

כל מה שידוע לנו נמצא בתראד הזה.

שווה לקנות? צחפש בפורום.

בארץ המחיר 2550 ש"ח. בחו"ל 330 דולר. תעשה חישובים בעצמך.

חח ניראה לי בהודעה השלישית הוא כבר התחיל להתעצבן עליך חחחח

אתה כבר יודע שספאם לא מקובל בפורומים של HW. אל תחזור על זה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...