תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית!

idanm19

Recommended Posts

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבר שלחתי להם מיילים בעבר והם אמרו שכרגע הם לא מתרכזים בשוק הישראלי

ביזיון (ה-SP250 שלי בקבר ככה שהוא כבר לא מעניין אותי)

גם bluesonic לא ממש שמו עלי, לדעתי סתם אומרים לכם לשלוח מיילים כדי להיום נחמדים.

דרך אגב מה נשמע דיסק מן? שנים לא שמעתי ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשבתי על זה שתשלחו לiRiver לינק לת'רד הזה קודם... אז הוספתי להודעה שפותחת את הת'רד פנייה לנציג של iRiver,

כך שיוכלו להבין מה הולך פה.. אז גם אני אשלח להם לינק לפה שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... אכן משעמם לי... ;D

Dear Joyce,

I really want to help you implement the Hebrew support... ;0)

I know you players show the characters in monochrome 8x16 bits, so I made 27 bitmaps of all the 27 letters in Hebrew... I'm sure it will help you very much, and make the implementing of the Hebrew support with Hebrew charcters VERY EASY...

(the second way that I suggested earlier, so no need for the Corresponding English char...),

PLEASE pass it to your engineers and make it happen...

Greetings,

Idan

Hebrew Char Set

================

the bmp filenames are as the ASCII Hex value.

all the bmps are monochrome 8x16 bits bitmaps.

ASCII UNICODE Corresponding

Dec Hex Hex English char

======= ======= =============

224 E0 5D0 a

225 E1 5D1 b

226 E2 5D2 g

227 E3 5D3 d

228 E4 5D4 h

229 E5 5D5 v

230 E6 5D6 z

231 E7 5D7 H

232 E8 5D8 t

233 E9 5D9 i

234 EA 5DA k

235 EB 5DB k

236 EC 5DC l

237 ED 5DD m

238 EE 5DE m

239 EF 5DF n

240 F0 5E0 n

241 F1 5E1 s

242 F2 5E2 A

243 F3 5E3 p

244 F4 5E4 p

245 F5 5E5 Z

246 F6 5E6 Z

247 F7 5E7 K

248 F8 5E8 r

249 F9 5E9 S

250 FA 5EA T

-----

Dear Joyce,

I read that many of Israeli iRiver users linked you to the thread that I started, about the Hebrew support:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=17;action=display;threadid=42309;start=0

So I added a comment for you in English in the begining of the thread so you'll understrand what's going on there...

Greetings,

Idan

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שiRiver יפתחו תמיכה רשמית לעברית, פיתחתי בעצמי, בעזרתו האדיבה של ניקולאי מהאתר הרוסי שפרסמתי בהתחלה, תמיכה בעברית לimp-150/250/350/400 וכנראה שזה יהיה טוב גם ל-sp-250 , עשיתי זאת ע"י עריכת הגרסאות האחרונות של הFIRMWARE של IRIVER בגרסאות המתאימות.

התמיכה היא עם אותיות בעברית (אלו שפרסמתי בתגובה הקודמת), ולא כמו בIMP-100 שבו פיתחתי תמיכה בעברית עם אותיות אנגליות.

מה שנראה לי שזה יראה עברית הפוכה בID3 TAGS, אבל לא בשמות הקבצים או הספריות כרגע... (שבהן קשה יותר לתמוך בעברית מסיבות מסוימות)

לי יש רק IMP-100 אז אני לא יכול לבדוק אם זה באמת עובד... 99% זה אמור לעבוד ... בהתייעצות עם ניקולאי (שפיתח את התמיכה ברוסית לנגנים אלו..), עשיתי את זה כי אני מתכנן לקנות IMP-400 כנראה או משהו...

אם משהו רוצה לבדוק אם זה עובד, על אחריותו בלבד, שישלח לי הודעה... ;D ;D ;D

Holy, מה התכוונת שאמרת (ה-SP250 שלי בקבר ככה שהוא כבר לא מעניין אותי) ?

אולי נוכל לבדוק זאת על הנגן שלך ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי אותו לאח שלי

הוא פשוט מאד רגיש ככה שכל הפלסטיק נשבר מהר מאד בתיק שלו כשלא נשאר פלסטיק התחילו להשבר דברים חשובים יותר...

אני מאמין שהוא לא עובד אבל אפשר לבדוק את זה

יש לי SlimX350 נתתי את ה-SP250 לאח שלי בשביל לקנות חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אפשר לסדר שהוא מספיק יעבוד כדי לראות אם הוא אכן מציג את העברית על המסך ?

אתה לא מוכן כנראה לקחת את הסיכון ולנסות על הסלימקס שלך?

אני עשיתי את הניסיונות הדרושים על הIMP-100 שלי...

יש לך איסיקיו ? נוכל לדבר מהר יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ICQ

אין מצב שאני מנסה על ה-SLIM-X

כרגע אין לי מושג איפה ה-SP250 נמצא כשאח שלי יחזור מהצבא אני אשאל אותו ונראה אם אני מצליח להתניע אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי להם קובץ bitmap המכיל את כל האותיות כמו שהם צריכים להראות בFIRMWARE... מה שנשאר להם לעשות זה ממש ממש מעט.. אז אם יש להם קצת רצון טוב הם יכולים לממש עברית בקלות (אומנם עם עברית הפוכה...)

נ.ב. אני דיי בטוח שה FIRMWARE שערכתי עבור העברית עובדים, כמו שעבור הרוסית עשו שינויי פונטים דומים ולא דפקו שום נגן עד כה... ::)

(וגם אם לא בדיוק אז לא ערכתי משהו הרסני.. רק פונטים...) אז אם משהו רוצה לנסות אותם בכל זאת שיודיע לי... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...