תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית! - עמוד 8 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית!

idanm19

Recommended Posts

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אאז"נ אז פעם שמעתי על מישהו שעשה איזו תוכנה קטנה שפשוט הופכת את העיברית, אז ככה שאם בקובץ אתה שם את הIDTAG הפוך אז במכשיר אתה תראה את זה בסדר!

מזכיר קצת את הקטע מפעם עם העיברית הלוגית והעיברית הוויזואלית בדפדפנים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הפוך על הפוך"

אחלה של תוכנה למרות שהשימושים העיקריים שלי איתה זה אחרי שאני רושם איזה משפט ארוך בעברית ומגלה שזה בכלל אנגלית (או להפך)...

מעניין מתי יצא עידכון ל120 ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם !

היום חזרתי מטיול בשוויץ וראיתי שסוף סוף אחרי חצי שנה של ניג'וסים ותחנונים, הם השתלמו !! יש עברית בIFP שלי ואפילו גם OGG!!!

אני מאמין שבעדכון הבא לIMP/IHP הם ישלבו גם את העברית בהם..

לכבוד המאורע הרי מקבץ קישורים רלוונטים:

לינק להורדת הFIRMWARE

http://www.iriver.com/support/download_view.asp?idx=473&page=1&p_name=&word=&category=

אתר עם מילות שירים מסונכרנות - www.ilyrics.net

קישור לתוכנה שכתבתי להפיכת שמות/תאגי השירים (המאורחת באתר הנ"ל) http://ilyrics.lightsounduk.com/icaptool-0.841.zip

(אני עובד כרגע על עדכון לתוכנה הזאת שתעבוד מושלם ותהיה פשוטה יותר)

קישור לתוכנה להפיכת תאגי MP3 שכתב אנימטריקס (עם ממשק חלונאי) - http://www31.brinkster.com/nnvertx/iriverdownload.html

תהנו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה בתוכנה שלך:

היא לא עושה rename כמו שצריך לקבצים מהתבנית הבאה:

04 - ארול.mp3

התוצאה נראית ככה:

לורא04 - .mp3

האמת שיש גם בעיה בתכנית עם הGUI:

כשאני מנסה לעבד ספרייה שלמה אני מקבל runtime error.

כשאני מנסה לעבד קובץ אחד, התהליך מצליח אבל אני נשאר עם קובץ ריק לגמרי. דוגמא:

mp3.ארול

נהפך ל:

mp3.

וגם הtag נעלם לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע על מה אתה מדבר....

אני כתבתי את התוכנה הזאת.... ועכשיו גם לי היא עושה בדיוק אותו דבר......

ולפני איזה חודש המחשב שלי קרס, ואיבדתי את הסורס קוד של התוכנה...

עידן!!!!

אם נתתי לך את הסורס של התוכנה אז צור איתי קשר כדי שאני אוכל לתקן אותה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

רציתי לשאול אם מישהו יודע איך הנגן החדש - IHP - 120 ?

והכי חשוב אם הוא עושה בעיות בגלל הבטריה האינטגרלית ? אני יודע שלהחליף בטריה ל- עולה 200 דולר - כמו מכשיר חדש .

אני כנראה קונה את ה-IHP -120 בכל מקרה . לדעתי שווה 380 דולר .

תנו תגובות על נגני שעובדים על HD .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב מי שרוצה לנסות את הFIRMWARE החדש לIHP100/120 (גרסת בטא עדיין) מוזמן:

http://www.iriver.com/support/product_index.asp

עוד שבועיים יגיע הBABY שלי (אווו, אלה יהיו שבועיים ארוככככיייייםםםםםם וכואבבבבייייםםםםם.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב מי שרוצה לנסות את הFIRMWARE החדש לIHP100/120 (גרסת בטא עדיין) מוזמן:

http://www.iriver.com/support/product_index.asp

עוד שבועיים יגיע הBABY שלי (אווו, אלה יהיו שבועיים ארוככככיייייםםםםםם וכואבבבבייייםםםםם.....)

עדיין אין עברית... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום. ככה:

הסוללה: סבבה. באמת אחלה סוללה ואם באמת כבר גמרת אותה אז הם מחליפים לך בחינם. נשמע מוזר קצת אני יודע - לעומת האייפוד המניאקים. בכל אופן תחפש ב FAQ של ה IHP 120 באתר הבית שלהם. יש שם עמוד שלם על זה ודיי מעניין.

בקשר לאפגרייד של הIHP. אף אחד לא יודע מתי זה יוצא. שאלתי גם במקומות אחרים.

ועכשיו לדובדבן:

הIHP120 שלי הפסיק לתפקד. פשוט לא נדלק בכלל לא עושה כלום. אני צריך להחזיר להם לתיקונים והספק מישראל רוצה 200 שקל על המשלוח לשם ובחזרה ולבדוק שהכל עובד כי לא קניתי את זה אצלו. כל הזיין. השתמשתי במכשיר הכי-נכון-שבעולם ובכ"ז הוא עשה בעיות מוזרות עם להדלק, עד שעשיתי לי FIRMWARE UPGRADE לגרסא שכבר היתה מותקנת. הוא נתקע באמצע, עשיתי ריסט ומאז הוא הפסיק להגיב לגמרי. זה מפורסם ביתר פירוט בפורום אתר בית שלהם, תעשו חיפוש עם המילה Suicidal בפורום הכללי שם אם בא לכם.

איזה בעסה לי. המכשיר נמצא כאן לידי ואין לי איך להחיות אותו. מישהו יודע איך אני גורם לו לתקשר איכשהו עם המחשב? זה כאילו התוכנה הכי בסיסית לא מותקנת עליו והוא לא יכול לעשות כלום. אין איזה How to fix mass storage device Faq איפשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שעשיתי לי FIRMWARE UPGRADE לגרסא שכבר היתה מותקנת. הוא נתקע באמצע, עשיתי ריסט ומאז הוא הפסיק להגיב לגמרי.

לא הבנתי, עשית עדכון לאותה גירסה שכבר היתה בו באותו זמן (כלומר, אין פה שום "עדכון"), הוא שפשוט חזרת גירסה ישנה יותר שהיתה בו קודם ?

בכל מקרה, הבעיה היא לא בהרדיסק (אז אין לך מה "לחפש how to fix mass storage device"...) כי הוא בסה"כ הרדיסק פשוט עם מערכת קבצים FAT32...

הבעיה היא מן הסתם ב-Firmware, שנוצרה כאשר הוא נתקע (או שאולי הוא בכלל לא נתקע, וסתם לקח לו הרבה זמן? :P) ועשית לו ריסט באמצע.

אחרי הכל, גם אם תעשה עדכון ללוח אם במחשב ובאמצע תהיה הפסקת חשמל (את ה firmware upgrade עשית כשהוא מחובר לחשמל, כן?) הלוח ימות...

אבל - יש עליו אחריות במקרים כאלה, ואתה צריך לפנות לחנות שממנה קנית אותו.

אם קנית מחו"ל - לקחת על עצמך את הסיכון הזה, שעכשיו תצטרך לעבוד מול חנות בחו"ל... כמובן שהיבואן בארץ לא צריך לתקן לך את המכשיר בחינם - למיטב ידיעתי אין למוצרי iRiver אחריות בין-לאומית - וזה אפילו קצת גובל בחוצפה, לדעתי, לדרוש ממנו דבר כזה...

אם קנית בארץ - לך לחנות, ותדרוש שיתקנו לך אותו בחינם. זאת בהחלט זכותך.

אגב, אם אכן עשית את כל שלבי עדכון ה-firmware כמו שצריך, והשתמשת בגירסה שמתאימה לדגם שלך, תוודא שהמכשיר המתוקן מסוגל לבצע עדכונים כמו שצריך, כי כנראה שיש משהו לא תקין במכשיר הספציפי שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...