איך מוחקים כתובות שמורות משורת הכתובות בFIREFOX? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מוחקים כתובות שמורות משורת הכתובות בFIREFOX?

00000

Recommended Posts

לא תאמינו אבל הצלחתי!

לכו לטאב "היסטוריה" --> הצג את כל ההיסטוריה --> מחקו עם delete את מה שיש ב"תפריט סימניות", אח"כ צאו, מחקו אתאת כל הנתונים

האישיים שלכם בדרך הרגילה. צאו מהפיירפוקס, פתחו שוב.

קסם.

ניסיתי כמה פעמים....לא הולך :s07:.סילקתי את ה v מכל אפשרות של שמירת הקלדה והסטוריה,ללא הועיל.חלק מאפשרויות המחיקה גם מופיעות לי באפור.

צירפתי תמונה שתמחיש.

אגב, אתה יודע שההיסטוריה לא באמת נמחקת, יש דרך קלה מאוד לשחזר אותה.

::) פרט הסבר ונמק....זה באמת מסקרן 8)

זה למה אני משתמש בתוכנות ISR :smile1:

מה זה תוכנות ISR?..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת מה ביקשתי שתעשה,

לך לHistory למעלה, אחר כך, "view all history" (או איך שזה באנגלית...), וכו' לפי איך שכתבתי.

נראה לי דווקא שכן הבנתי...צירפתי תמונה אחרת שתראה למה התכוונתי.איפה שציירתי את החץ אני מוחק עם delete,ואח"כ ממשיך לפי מה שאמרת...

התמונה הקודמת נועדה רק להראות את הגדרות המחיקה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לזה התכוונתי,

למעלה, מימין לVIEW ומשמאל לBOOKMARKS, יש כיתוב שנקרא HISTORY, לחץ עליו.

עכשיו לחץ על "הצג את כל ההסטוריה" או באנגלית "VieW All History" (נראה לי), זה אמור לפתוח לך חלון חדש שבעברית נקרא "ספרייה" (אולי LIBRARY באנגלית).

שם, מעבר ל"HISTORY", יהיו לך עוד דברים בכל מיני מקומות שתוכל למחוק(כמו תפריט סימניות-סימניות לא ממוינות וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי,עשיתי את מה שאמרת,מחקתי מאות סימניות.....וזה לקח זמן וטחן את הכונן...בסוף באמת נעלמו הכתובות המוקלדות.אח"כ יבאתי בחזרה את הסימניות מהאקספלורר,ושוב התמלאה לי שורת הכתובת במלא כתובות....לא אילו שהיו,אבל אחרות.אני באמת לא מבין למה הן לא נמחקות באופן רגיל ,כמו שהיה ב 2 וכמו שיש בכל אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...