מחפש את המסך המושלם לשימושי בתקציב של 2,200 ש"ח - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את המסך המושלם לשימושי בתקציב של 2,200 ש"ח

Omry

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בגדול, שלושת המסכים האלה הם דומים מאוד ויתנו תמורה זהה.

לא אתפלא אם לשלושתם יש את אותו הפאנל (למרות שה- יכול להגיע גם עם S-PVA, שזה גם טוב מאוד).

אנשים לא כ"כ ששים להמליץ פה על ה-LG משום שלא נצפו לו ביקורות מקצועיות, ולדגם הישן יותר שלהם היו בעיות ידועות בדיוק צבעים, אז יש חשש טבעי שבדגם החדש זה דומה. אין לי שום ניסיון איתו כדי להגיד האם נכון או לא.

על ה-HP גם ממליצים פחות, כי יש פחות חנויות שמוכרות אותו. את המסכים האיכותיים של כולם מכירים, אז טבעי שקונים את ה- יותר וממליצים עליו יותר. אבל זה לא אומר שהוא יותר טוב מהשניים האחרים.

בגדול, כל אחד מהמסכים האלה איכותי מאוד, ולא תמצא שום דבר איכותי יותר בתקציב של 2200 שקלים. בדוק.

אני לא יכול לעזור לך לבחור ספציפית אחת מתוך השלושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- עולה 500 ש"ח פחות מה-2 האחרים, ככה שהגיוני שאלך עליו, לא?

אין לדגם העדכני בעיות בדיוק הצבעים? ובדוק ששלושת המסכים הללו מתאימים לגיימינג ולא רק לעבודה משרדית כמו שממליצים פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בסוף זמן התגובה הוא בכלל 6ms..

אפשר לקבל המלצה כלשהי למסך במחיר של עד 4,100 ש"ח? אני לא יכול לחרוג יותר מזה. באמת שלא..

אגב, שכחתי לציין שאני יכול להשיג מסכים של HP במחיר חו"ל.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374030.0

הנה הצעה במחיר הרבה יותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bluemail, יש לך אזהרה שנייה על היטפלות למשתמש. ביקשתי ממך בהודעה פרטית שלא תעשה את זה, אבל לא יכולת להתאפק. מזל טוב.

זה שנראה לך שלוקח לו יותר זמן להחליט, ממה שאתה מוצא לנכון, לא נותן לך זכות "לחפש" אותו מעל דפי הפורום.

Omry, להבא - אל תגיב, כי אתה סתם מזבל את הדיון של עצמך.

כל ההודעות הלא רלוונטיות של שניכם נמחקו.

אני עושה ניסיון אחד אחרון לתת לדיון הזה להמשיך כראוי, למרות שבאמת הגיע הזמן שיסתיים.

Omry, באמת שאין יותר מה להוסיף ממה שאמרתי. מבחינת התאמה למשחקים, כן - שלושת המסכים הנ"ל מתאימים, ובאותה מידה. אין לי דרך להגיד לך האם יש לדגם L2000CP בעיות כאלה או אחרות, וסביר להניח שלאף אחד אין, אחרת הוא כבר היה אומר. זו פשוט החלטה שלך וזהו. חבל להמשיך ולטחון פה מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה זה ה-LG הזה עם הפאנל IPS המלצתי לך בדיון הקודם שלך?

נראה שהוא באמת מסך טוב וזול ויחסית אבל הייתי אולי הולך על המסך של סתם בשביל להיות בטוח

ומזה הגדרות מומלצות? כיול צבעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כיול צבעים.. חבל שסתם אוציא על כך 200 ש"ח.

ולמה שאוסיף 600 ש"ח רק בשביל להיות בטוח? מספיק שאנשים פה אמרו שהמסך טוב וככל הנראה משתווה לדל, אתה לא חושב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אמרת שאתה רוצה להשיג את המסך ההכי טוב בתקציב הזה.

אז יש סיכוי שה- קצת יותר טוב אולי כדאי שתלך לראות את המסכים האלו בשביל להיות בטוח?

ואת הכיול אתה יכול לעשות בעצמך זה פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב.. תוספת של 600 ש"ח לא שווה איכות יותר טובה

אני באמת מחפש את האיכות הכי טובה שאפשר, אבל אני לא מגזים כל כך ;)

ואיך אני מכייל חוץ מלנסות הגדרות ברנדומאליות מוחלטת ולבדוק מה הכי מתאים לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bluemail - בנוסף לאזהרה ש-QttP הוסיף לך, קיבלת השתקה (Mute) לשבוע ממערכת הפורומים.

אני מציע לך להירגע, ומהר.

בפעם הבאה שתהיה איזה היטפלות כלשהיא מצידך כלפי משתמש, או תגובות ספאם נוספות - אני אשקול להרחיק אותך לצמיתות מהפורומים.

*תמשיכו בדיון, ואל תגיבו להודעה הזאת.

מי שיש לו משהו ענייני להוסיף לדיון - שיעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב.. תוספת של 600 ש"ח לא שווה איכות יותר טובה

אני באמת מחפש את האיכות הכי טובה שאפשר, אבל אני לא מגזים כל כך ;)

ואיך אני מכייל חוץ מלנסות הגדרות ברנדומאליות מוחלטת ולבדוק מה הכי מתאים לי?

עדיין לא הבנתי איך ירדת מ-4000 ש''ח ל-1700 אבל לא משנה.

20 אינץ זה מספיק גדול בשבילך? אתה לא תתחרט אחרי זה שלא קנית 22 או 24? אחרי הכל ב-20 אינץ לא תוכל לראות באיכות HD כמו שצריך (אם זה באמת חשוב לך)

ואני לא יודע מה לעזאזל עשה לך שטיפת-מוח עם ה ''כיול'' הזה זה בכלל לא קריטי שתקנה את המסך פשוט תכוון את ה-CONTRAST בהירות וחדות כמו שצריך

ותעביר את מצב הצבעים ל-9300K ואם עדיין לא תיהיה מרוצה תנסה לשנות את זה ידנית.

באמת שאני לא מבין למה צריך כיול מקצועי ועוד לשלם על זה עוד תוספת של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...