מחפש את המסך המושלם לשימושי בתקציב של 2,200 ש"ח - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את המסך המושלם לשימושי בתקציב של 2,200 ש"ח

Omry

Recommended Posts

שמע גבר.. מניסיון עדיף תלך למחסני חשמל או דיפו או משהו

ותראה תמסכים עובדים..

ואל תסתמך על מילה של אנשים שלא ראו מסך טוב במחיר שאתה רוצה בעיניים שלהם

אלא רק שמעו מביקורות..

ואם כבר ראו אז אני בטוח שזה אחד ולא יותר.. ספציפית למחיר שלך..

אז תלך תבדוק.. תשחק עם הרזולוציות .. כנס לאינטרנט.לבדוק טקסט.(תאמין לי המוכרים יסכימו לך)

בקיצור.. אל תשמע פה לאף אחד גבר.. פשוט אם כבר אתה משקיע סכום כסף כזה גדול...

תלך החוצה ותבחר בעצמך עם העיניים שלך..

אגב.. הם באמת מציעים לך מסכים תותחים אבל אולי ספציפית לך אותו מסך שיקבל הכי הרבה הצעות פה לא יתאים.

לכן סתם תיקנה ובסוף תראה מסך אחר באותו מחיר ותתבעס שלא קנית אותו... ... מניסיון.. חח למזלי קיבלתי זיכוי

ואני מחפש מסך חדש וכבר נעול על אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכנסתי כבר ל-PRAD וראיתי שם שהם ממליצים על מסך 24" של לגיימינג.. אני יכול להשיג אותו בבערך 1,200 ש"ח מהעבודה של אבא שלי.

אפילו שהוא עם פאנל TN הצבעים שלו פשוט מושלמים ומגיעים לרמה של פאנלים איכותיים יותר.

מה גם שכל ההמלצות שקיבלתי בטופיק הזה מעורערות לחלוטין ע"י הדעות של מבקרי PRAD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי

לדעתי אתה קצת איבדת את הכיוון.אני אחד מאלה שרכשו את הדל ואני לא משחק בו כל כך.השימוש הכללי שלו זה וקצת סרטים ורכשתי אותו למען הנוחות

הכללית (וגם כי הייתי צריך עוד מסך בבית...).חדד בבקשה את השימוש שלך !!!!

קראתי פה את הת'רד שלך ועדיין לא הבנתי למה אתה חותר.היחס עלות תועלת של הדל הוא הכי כדאי שיש היום (לפחות לרוכשים דרך אלכס במחיר שהוא נתן)

לקנות 24 במחיר 4000 שקל אתה תצא ביחס עלות תועלת לרעתך.

אני מכיר את חברת איזו והרבה כסף משלמים על שם כמו שבחברת של לוחות האם (על איכות השם את משלם...)

אני מציא לך לחשוב שוב על הדל ולעזוב את השטות של המיסגרת השחורה.לי זה לא מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי פה את הת'רד שלך ועדיין לא הבנתי למה אתה חותר.היחס עלות תועלת של הדל הוא הכי כדאי שיש היום (לפחות לרוכשים דרך אלכס במחיר שהוא נתן)

לקנות 24 במחיר 4000 שקל אתה תצא ביחס עלות תועלת לרעתך.

כל זה בהנחה שאתה מחפש מסך כמה שיותר גדול. למשחקים וסרטים זה טוב. לעבודה זה (לרוב) לא נוח בכלל. למה שאני אקנה מסך 27" גדול ומסורבל , שהרזולוציה שלו היא אותה רזולוציה כמו של מסך 24"? אפילו אם הם באותו מחיר, הייתי לוקח את ה-24".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*קודם כל עמרי תסלח לי שאני לא מזהה אותך ואם כבר דיברתי איתך תחת כינוי אחר או במסנג'ר.

לפני שאתה ממשיך להגיב כאן או לחשוב על מחירים מטורפים, תגיע אליי.

תגיע, תראה בעיניים את המסך, תראה משחקים, תראה רציניות ואז תחליט.

אני לא אוהב לדבר מבלי להוכיח ואני שם לב שאתה נתון לדיעות וביקורות מקצועיות, בדיוק מה שאני תמיד נמנע ממנו וה16 חבר'ה שקיבלו מסכי 2709W שחלקם הגיבו כאן לא מדברים כי משעמם להם /מרויחים עלייך כמו מוכר בחנות או מבקר באתר שמקבל אח"כ את המסך לעצמו בחינם (בחו"ל ברוב האתרים זה כך, דיברתי עם הכתבים האלה).

תבוא, תבדוק, אח"כ תדבר :xyxthumbs:

*אין לי כרגע מסכים פנויים, יש אחד שקנה את האחרון והוא מתנדנד כי ... אשתו צריכה לאשר את הוצאת הכסף ואני כבר יודע איך זה נגמר ככה שלא בטוח שגם אם תרצה יהיה לך משהו, אבל לפחות שתרגיש איכות מולך ותשנה את דעותייך בענייין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...