Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 229 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במידה ויש לך כרטיס ATI מודרני ממליץ לך להתקין MPC-HC נקי ולהוסיף את הקודק MPEG4s ידנית ואז תוכל להשתמש בDXVA (אני מניח שהעניין אצל כרטיסי מסך מודרניים של דומה).

לינקים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מזמן לא משתמש בחבילות קודקים... פשוט מוריד MPC-HC בבילד פנימי אחרון (לא תמצאו באתר הבית) שתמיד מכיל קודקים מובנים:

http://www.xvidvideo.ru/content/category/1/1/2/

לא צריך שום דבר מעבר, למרות שאני אישית מתקין גם coreavc ו-ac3filter ונותן להם עדיפות ב-external filters.

בנוסף אני נותן עדיפות לקודקים המובנים של 7, כמו שאמר Nosh, אבל זה לא מחייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ffdshow לא צריך אם אתה לא מחפש כל מני פילטרים ספציפים (שמעולם לא היה לי שימוש בהם).

הבילדים של MPC-HC מהקישור הרוסי שנתתי כבר מכילים מבחר קודקים מ-ffdshow שמובנים בתוך התוכנה.

רק צריך לוודא שמורידים את ה-"Complete package" ולא רק את ה-EXE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינקים ?

לינקים למה?

אני מוריד MPC - HC x64 אחרון, נותן עדיפות למספר מקודדים (קרדיט לSyndromE על ההמלצה מלפני כמה חודשים :-*), משנה עוד כמה הגדרות בודדות ואז כשאני מנגן סרטים כתוב לי בתחתית הנגן Playing (DXVA) והשימוש במעבד Q6600 יוריד ל5-10% בזמן ניגון סרט 1080P, אני חייב לציין שאני הפסקתי להשתמש בCore AVC, וזה עובד על ו7.

אם תרצו, כשאחזור לארץ אכתוב מדריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מזמן לא משתמש בחבילות קודקים... פשוט מוריד MPC-HC בבילד פנימי אחרון (לא תמצאו באתר הבית) שתמיד מכיל קודקים מובנים:

לא צריך שום דבר מעבר, למרות שאני אישית מתקין גם coreavc ו-ac3filter ונותן להם עדיפות ב-external filters.

אף פעם לא יצא לי להשתמש ב MPC עד כה השתמשתי ב ללא בעיות, מה היתרונות של MPC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא את הלינק הזה חיפשתי עם ה Pre release. :)

שאני אבין, אחרי שאני מתקין COREAVC, אני אראה אותו ברשימת ה EXTERNAL FILTERS ב MPC-HC נכון? כי כרגע אנירואה שמה את כל הקודקים האחרים המותקנים לי במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין, אחרי שאני מתקין COREAVC, אני אראה אותו ברשימת ה EXTERNAL FILTERS ב MPC-HC נכון? כי כרגע אנירואה שמה את כל הקודקים האחרים המותקנים לי במחשב.

כן External Filters מראה את כל הקודקים החיצוניים המותקנים במע', אפשר לעשות prefer, block וכו'.

ב-Internal Filters יש את כל הקודקים הפנימיים\מובנים, כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמעוניין, שוחררה גרסאת בטא sanboxie 3.39.02 שתומכת win7 RTM

http://www.sandboxie.com/phpbb/viewtopic.php?t=6003

:jump:

חבל רק שהם עדיין לא תומכים בX64. אני שולח את הקבצים החשודים ברשת למחשב הישן עם הXP32 כדי לפתוח אותם מרחוק עם

הSANDBOXIE.

אני מוריד MPC - HC x64 אחרון, נותן עדיפות למספר מקודדים (קרדיט לSyndromE על ההמלצה מלפני כמה חודשים :-*), משנה עוד כמה הגדרות בודדות ואז כשאני מנגן סרטים כתוב לי בתחתית הנגן Playing (DXVA) והשימוש במעבד Q6600 יוריד ל5-10% בזמן ניגון סרט 1080P, אני חייב לציין שאני הפסקתי להשתמש בCore AVC, וזה עובד על ו7.

אם תרצו, כשאחזור לארץ אכתוב מדריך.

הבעיה העיקרית היא להצליח להפעיל את הMEDIA CENTER 64 בצורה נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יש לי בעייה ממש קטנה ב7 עם THUMBNAILS של קבצי HD.

בויסטה למשל זה לא היה.

אני תמיד משתמש במקודדים WIN7 CODECS, CODECS וכו'...

השינוי היחיד שעשיתי כמובן היה לעבור מויסטה ל-7, ובאמת זאת אחת הבעיות שלא הצלחתי להתגבר עליה.

בויסטה כמובן הTHUMBNAILS הוצגו ללא שום בעייה, התקנתי את הWIN7 CODECS וה-X64 COMPONENTS הכי מעודכנים, ועדיין אלה הם קבצי הוידאו היחידים שלא מוצגים לי בהם הTHUMBNAILS שלהם..

יש למישהו פיתרון?

תודה, דודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...