Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 227 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדיון הזה הופך פשוט לווארז אחד גדול...

ה-RC 7100 יספק את רובכם עד מרץ 2010

מה אתם להוטים להתקין את הבילד האחרון כל כמה ימים?

למה לא, אם אפשר?

אני אטישית נהנה מזה ומבדיקה שכל התוכנות תואמות.

ה (4.72)SETPOINT של למשל עושה בעיות כבר משלב ההתקנה(כל המסכים הם בסינית ובסוף זה גם לא מתקין(לא התעמקתי בהודעת השגיאה כי היא היתה כתובה בסינית)) בבילד 7600, בבילד 7264 זה עבד בסדר.

בסוף התקנתי גירסה ישנה יותר(4.40) וכרגע זה עובד בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא אומר שהתקנה של כל בילד מעבר ל7100 היא חוקית.

לפי ההגיון שעבדנו בו עד כה כל עוד זה לא שיך ל RTM BRANCH או RTM הסופי אז זה כן

למרות שלי אישית 7100 מספיק בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שעברתי ל-RTM יש לי 2 בעיות הקשורות לפורטים.

1. utorrent אומר not connectable \ בדיקת פורט נכשלת. אבל זה לא ממש משפיע על ההורדות לפי מה שנראה.

2. - לא מצליח להתחבר לשרתי משחק בפורט 27015 שבברירת מחדל. שרתים בפורטים אחרים עובדים טוב.

כמובן שניסיתי הכל, כבר מיואש מחיפוש פתרונות. ממש מרגיז, ב-RC זה לא קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הבילדים בפרה RTM למינהם חוקיים למהדרין (משמע אין חוק שאוסר), את הRTM עצמו כבר אסור להוריד, ולכן מי שרוצה להשתמש בו אמור לחכות לOct. 22nd ואז לקנות ולהוריד/להכניס דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הבילדים בפרה RTM למינהם חוקיים למהדרין (משמע אין חוק שאוסר), את הRTM עצמו כבר אסור להוריד, ולכן מי שרוצה להשתמש בו אמור לחכות לOct. 22nd ואז לקנות ולהוריד/להכניס דיסק.

יש חוק וזה רשום בפרטי פרוטות בהסכם השימוש שלך... זה שעד כה MS התעלמו בכוונה מהפרות בכל הנוגע לRC על גרסאותיו זה כבר משהו אחר...

אבל אני בספק שהRTM שהוא כבר מוצר סופי שמיועד למשווקים נמצא באותה כתגוריה כמו קודמיו.

דרך אגב בניגוד ל RC הRTMים למינהם הולכים לעשות בעיות? כמה זה היה חודש ואז הפעלות מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שעברתי ל-RTM יש לי 2 בעיות הקשורות לפורטים.

1. utorrent אומר not connectable \ בדיקת פורט נכשלת. אבל זה לא ממש משפיע על ההורדות לפי מה שנראה.

2. - לא מצליח להתחבר לשרתי משחק בפורט 27015 שבברירת מחדל. שרתים בפורטים אחרים עובדים טוב.

כמובן שניסיתי הכל, כבר מיואש מחיפוש פתרונות. ממש מרגיז, ב-RC זה לא קרה.

טוב בסוף ניתקתי את הראוטר, התחברתי ישירות מהמודם. הכל עבד כרגיל. החזרתי את הראוטר והבעייה נעלמה כאילו לא היתה ::)

בעניין חוקיות, RTM נותן 30 יום נסיון, ככה שזה "דמו" לצורך העניין... אני בסך הכל רוצה לבדוק גרסא אחרונה ככל שאפשר לפני שאני

מזמין pre order (או שלא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...