Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 89 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם...

אני לא יודע אם מותר לי לשאול שאלות לגבי 7 (אם לא אפשר למחוק).

בכל מקרה, התקנתי לפני כמה ימים את הבטא והכל עבד מצויין.

אבל אתמול פתאום, משום מה (לא שיניתי כלום) "הפס" העליון בכל חלון פשוט הפסיק להגיב.

אי אפשר למקסם או למזער , אי אפשר לסגור אותם מהאיקס האדום, או ע"י לחיצה כפולה על הצד השני של החלון.

אי אפשר אפילו להזיז את החלונות ולא להגדיל ולהקטין אותם.

ניסיתי לחפש בגוגל וראיתי שיש עוד אנשים שנתקלו בבעיה, אבל לאף אחד עדיין אין פתרון (לא אחד שנתקלתי בו בכל מקרה).

רציתי לדעת אם למישהו מכן יש רעיון למה ניתן לעשות (לפני שאני מתקין מחדש).

תודה רבה , דוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפס העליון ב-7 , כמו תופעות מוזרות אחרות, הם חלק ממחלות הבטא כנראה לי הייתה בעיה של זיהוי כונן דיסקטים חימוני מבלי שאפשר היה להשתמש בו ועוד כמה בעיות קטנות. לפני יומיים שידרגת את build 7000 עם גרסה חדשה יותר שהורדתי (build 7022) והבעיה שציינתי נעלמה. אני חושב שאין מה לעשות, לדווח בפורומים השונים ולהניח שבגרסה המעודכנת הדברים יסתדרו טוב יותר. אלה מחלות של בטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את 7 על אחד המחשבים החדשים בבית ואני מאוד מרוצה,

יש נושא אחד שלא הצלחתי לברר...האם אפשר יהיה (ב 1 באוגוסט כשהבטא לא תעבוד יותר) לקנות גרסא מלאה שהיא לא הUltimate?

הבטא מריץ את הUltimate, ואני בכל זאת אאלץ לקנות מערכת כזו או אחרת כשתפוג הבטא (נשבר הזין מכל המערכות הפרוצות יותר מדי כאב ראש)

אז הייתי מעדיף ללכת על Home Premium,יש סיכוי שמייקרוסופט יאפשרו מין "Downgrade" כזה ללא פירמוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכלום.

התקנתי אתמול את מערכת ההפעלה החדשה ללא שום בעיה משך ההתקנה היה כ 15 דקות.

לאחר עליה התקנתי את דרייבר הבטא של ATI לווינדוס 7,אך בהפעלה של הקטאליסט אין לי אפשרות של מצב CLONE כך שיש לי רק תצוגה אחת :nixweiss:

האם יש למישהו רעיון או שנתקל בבעיה דומה?

תודה לכל המגיבים.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הייתי מעדיף ללכת על Home Premium,יש סיכוי שמייקרוסופט יאפשרו מין "Downgrade" כזה ללא פירמוט?

אי אפשר לשדרג לגרסה פחותה יותר, זה מה שיש כרגע. אולי הם ישנו את זה אבל זה לא ישתלם להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...