Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 121 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העיקר שהוא קיבל את התשובה שהוא רצה לשמוע...

MOR זה עיוות של ONRIJ :P

-----------

לא הבנתי דבר אחד, אם אני מתקין WIN7 גרסאה 7000

איך שדירוג לגרסאה RC (או כל גרסאה אחרת) מתבצע ? מה התקנה מחדש של הכול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר כמה נקודות:

1. אי אפשר לשדרג מ 7000 ל 7100

2. הגרסה היחידה שממנה אפשר לשדרג באופן שלא פוגע בEULA היא 7077 (אירוני בהנחה שזאת גרסה שלא "שוחררה רשמית")

3. ישנה דרך לשדרג מגרסאות קודמות אבל קודם, צריך להיות שודד, הרי כל דבר שלא בא אליך ישר מהצלחת של מפר את ה EULA.

4. אם כל זה לא היה מספיק - ב EULA החדשה ל RC מופיע משפט המחייב את כל הבטא טסטרים לבצע התקנה נקיה מה שמביא כמה מסקנות:

א. אם אתה בטא טסטר ונרשמת כאחד כזה עם בילד 7000, אם לא תישמע להוראות אלו אתה מפר את החוק ויש סיכוי שתקבל על כך מכות בטוסיק. :)

ב. אם אתה לא בטא טסטר, אז עצם הימצאותו של הקוד הפעלה ברשותך הוא לא חוקי.

5. ואחרון, רק עצם כניסתך עם LIVE ID ב15 במאי לאתר של וינדוס 7 תאפשר לך מבחינה חוקית להשתמש בקוד שלך לשם התקנת 7100 ורק אז תהיה באפשרות להוריד את הגרסה (שזמינה כבר היום) ואפילו אחרי כל זה, אתה עדיין תהיה חייב להתקין הכל מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שאתה רשום כבטא טסטר, אין בעיה לבצע שדרוג.

נ.ב - רשום כבטא טסטר זה אחד שקיבל את הקוד באמצעות כניסתו ל CUSTOMER REVIEW PROGRAM באמצעות ה LIVE ID שלו.

בגדול לכל אחד שהפך את וינדוס 7 למערכת ההפעלה הראשית שלו כדאי להיכנס לתוכנית, אתה גם מקבל תמיכה וגם קוד לשימוש קבוע שאין לו פג תוקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.יפה לך להתעלם מכל מה שכתבתי

אני מריח את השטויות שלך מקילומטר. כל הדעות שלי בנושא כבר רשומות פה.

מאחר והזרוע המשפטית והזרוע המפתחת של חברות גדולות בדרך כלל לא מחוברות אחת לשניה, לא משנה כמה רומזים לנו שזה שטח אפור אם בן אדם פרטי משתמש בזה, לא נראה לי ששווה לקחת את הסיכון שפתאום הם יתעוררו ויחליטו לתבוע פה מישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מנסח את זה כך, אז זאת כבר החלטה של מנהלי הפורום ואין טעם להתווכח על זה (אלא אם כן רצים לקבל אשהיה)

בהנחה שאתה רשום כבטא טסטר, אין בעיה לבצע שדרוג.

נ.ב - רשום כבטא טסטר זה אחד שקיבל את הקוד באמצעות כניסתו ל CUSTOMER REVIEW PROGRAM באמצעות ה LIVE ID שלו.

בגדול לכל אחד שהפך את וינדוס 7 למערכת ההפעלה הראשית שלו כדאי להיכנס לתוכנית, אתה גם מקבל תמיכה וגם קוד לשימוש קבוע שאין לו פג תוקף.

נגיד ואני ארשם ל RC אז אם נשכח את כל הEULA אני מדבר פרקטית אני מתקין את ה RC

וכשיוצאת הגרסאה המקורית אני קונה ומתקין על זה האם אני אצטרך להתקין את כל התוכניות מחדש או שזה יתלבש על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מריח את השטויות שלך מקילומטר. כל הדעות שלי בנושא כבר רשומות פה.

:lol:

הדעות שלך אמנם רשומות פה, זה לא משנה את העובדה שהן שגויות.

כבר כתבתי מה שאני חושב בנושא, בסופו של יום אתה מחליט מה אתה רוצה בפורום שלך.

(והעובדה שאתה לא רוצה להודות בטעות לא קשורה אני מניח, נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מנסח את זה כך, אז זאת כבר החלטה של מנהלי הפורום ואין טעם להתווכח על זה (אלא אם כן רצים לקבל אשהיה)

נגיד ואני ארשם ל RC אז אם נשכח את כל הEULA אני מדבר פרקטית אני מתקין את ה RC

וכשיוצאת הגרסאה המקורית אני קונה ומתקין על זה האם אני אצטרך להתקין את כל התוכניות מחדש או שזה יתלבש על זה?

אין ולא תהיה תיאומת בין PRE-RTM ל RTM.

אחת הסיבות המרכזיות זה שהKERNEL בוינדוס 7 יהיה 7.0 במספרו, וכל התוכנות שאתה התקנת\תתקין עד ל RTM מזהות את 7 כ 6.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הגרסא האחרונה [7100] היא מספיק יציבה כדאי לשמש כמערכת הפעלה מרכזית? [במקום ויסטה?]

יש לי בטא קי מקורי...מחכה לתשובה.

במידה וכן - האם מישהו יכול להסביר מאיפה ואיך אפשר להוריד את זה באופן חוקי ולהשתמש בBETA KEY?

כי התבלבלתי לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

הדעות שלך אמנם רשומות פה, זה לא משנה את העובדה שהן שגויות.

כבר כתבתי מה שאני חושב בנושא, בסופו של יום אתה מחליט מה אתה רוצה בפורום שלך.

(והעובדה שאתה לא רוצה להודות בטעות לא קשורה אני מניח, נכון?)

אני מודה בטעויות כשאני טועה. זה חלק מהחיים.

מדובר פה על גרסה לא רשמית של המערכת הפעלה, ששוחררה על ידי גורם שהיה אסור לו לשחרר את זה ומופצת בלי רשות. חובת ההוכחה היא עליך בנושא הזה.

ומאחר וכבר ניסית את מזלך "מור" וקיבלת התחמקות בתשובה אז זה בטח לא אישור. הדבר היחיד שאפשר להסיק מזה הוא שלא מדובר על משהו חוקי אבל כנראה לא תתבע ובנוסף אסור להם להגיד שזה כן חוקי כי אז הם מסתבכים בעצמם עם החוק (שכן הם חייבים להגן על הזכויות יוצרים שלהם ע"פ חוק אחרת הם מאבדים אותם). ואני ממש מצטער אבל זה לא יעמוד בבית משפט אם הם פתאום ישנו את דעתם. (אני לא עורך דין)

אז זה שטח אפור לגמרי ולכן אין פה מספיק בשביל להפוך את ההפצות האלה לחוקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...