Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 72 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

מה זאת אומרת מתחיל לך אותו מחדש?

אצלי אחרי כמה דקות הוא נכנס כנראה למצב שינה. הבעיה שלא הצלחתי לצאת מהמצב שינה הזה.

אני מניח שאפשר לבטל את זה בהגדרות.

זהו, ביטלתי את המצב שינה, חשבתי בגלל שזה בטא זה לא יציב וקורס. :P

עריכה: לגבי הדפדפן, גם לכם זה קורס מידיי פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חייב לומר שמערכת ההפעלה הזאת ממש מעולה

מהירה מאוד על הנייד שלי,עידכונים אוטומאטים מעולים ומהירים,מהירות המחשב עלתה משומה

חיסכון הסוללה גדל למשל הייתי יכול גג שעה וחצי עם מלאה בFULL POWER כרגע אני יכול 1:45 שעות

מה עוד שהיא מגיבה מעולה ללא תקלות וללא תקיעות כלל,אין שום בעיה מסוימת שאני יכול להצביע עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני רוצה להתקין תוינדוס 7 בC זה לא עושה לי כי זה מבקש דרייבר. כבר הורדתי תדרייבר והתקנתי ועדיין

מה הוא רוצה!?#! ובD אני גם לא יכול לשים תמערכת כי זה כותב שזה לא מצליח למצוא שם קיימת משו כזה

הינה תמונות:

בעיה בC

2q0orhg.jpg

בעיה בD

30w040l.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת מתחיל לך אותו מחדש?

אצלי אחרי כמה דקות הוא נכנס כנראה למצב שינה. הבעיה שלא הצלחתי לצאת מהמצב שינה הזה.

אני מניח שאפשר לבטל את זה בהגדרות.

Control Panel

Hardware and Sound

Power Options - Change when the computer sleeps

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני מתחיל לשדרג את ה-XP שלי (שבעברית) ל-Windows 7,אני מקבל את ההודעה הבאה:

In order to upgrade, you need a Windows installation disc that uses the same language as the language installed on your computer. If you dont have a Windows installation disc in the correct language, you can choose to install a new copy of Windows 7 Ultimate instead, but this is different from an upgrade, and does not keep your files, settings, and programs. Youll need to reinstall any programs using the original installation discs or files. To save your files before installing Windows, back them up to an external location such as a CD, , or external hard drive. To install a new copy of 7 Ultimate, click the Back button and select Custom (advanced).

המסר שההודעה מעבירה דיי ברור,אבל תהיתי אם יש דרך לעקוף את זה.אם אני לא אמצא דרך אני כנראה פשוט יתקין את זה על כרטיס אחר מהרגיל ואז אני יעביר את הכל בחזרה.אבל אני בהחלט מעדיף שיטה יותר פשוטה.מישהו יכול לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני מתחיל לשדרג את ה-XP שלי (שבעברית) ל- 7,אני מקבל את ההודעה הבאה:המסר שההודעה מעבירה דיי ברור,אבל תהיתי אם יש דרך לעקוף את זה.אם אני לא אמצא דרך אני כנראה פשוט יתקין את זה על כרטיס אחר מהרגיל ואז אני יעביר את הכל בחזרה.אבל אני בהחלט מעדיף שיטה יותר פשוטה.מישהו יכול לעזור?

יש דרך לעקוף את זה אבל זה סתם להסתבך, ממילא אתה לא יכול לשדרג מXP ל7 אלא חייב לשדרג קודם לויסטה ואז ל7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה על רייד?

גם אני נתקלתי בבעיה הזו, אתה חייב לטעון את הדרייברים של הRAID (או לנתק אותו פיזית מהמחשב) אפילו אם אתה רוצה להתקין על

כונן אחר בלי קשר למערך הRAID.

עריכה:

מישהו התקין את הדרייברים של ATI? אני מתקין והתוכנה אומרת שההתקנה עברה בהצלחה אבל אני לא מוצא את הCATALYST בשום

מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את ושמתי לב שהוא לא עובד בכלל... הכוונה לא מעלה אתרים, פעם ראשונה שאני מנסה להכנס לאיזה אתר אני מקבל הודעה שהיתה שגיאה בטעינת הדף, ואחר כך אם אני מנסה לגלוש לאנשהו כל מה שאני מקבל זה דף לבן וריק...

מישהו עוד חווה את זה ואולי יודע איך לפתור את הבעיה?

compatibility mode לויסטה/XP לא עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...