Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 69 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא הראה כמה זה טיפשי לא לעבור לויסטה/7 בגלל ש"בXP הביצועים טובים יותר" והביא כדוגמא את WIN2K שמריצה הכל ולוקחת פחות משאבים/מספקת ביצועים יותר טובים אבל מסיבה כלשהי אנשים לא מתקינים אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להריץ WIN Server 2003 אם רוצים להיות ממש HardCore :smile1:

וברצינות - אני חושב שאני אשדרג ישירות מ-XP ל-7, פשוט כי היא נראית לי לא רע. אני אשלב אותה עם איזה 8GB של RAM (או יותר), מרובע ליבות (כנראה של , אבל אולי Q7500 באוברקלוק יעשה גם הוא את העבודה), HD4870 512MB (או תואם עתידי לטווח המחיר של 1400 שקל) וכו' וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ממש מצחיקים אותי....

אם אני הייתי עם מספר חודשים בנוחות לחלוטין (עד שיצאה הבטא של 7 והחלטתי לקפוץ למים ראש קודם) עם המפרט בצד (4GB אם זה לא מעודכן) וחייתי בסבבה לגמרי

המשחקים-סבבה

התוכנות-סבבה

שימוש יומיומי-סבבה

ואז עברתי ל7- ירד השימוש בזיכרון,ירד השימוש במעבד ע"י תהליכי מערכת ואפילו זה נראה דיי יותר טוב (שלא לדבר על הטאסקבאר שעם גרסאות מעודכנות של תוכנות יכול להיות הדבר הכי חזק שאי פעם נחת בווינדוס)

אז מה הבעיה?

--------------

וואט? 8GB? למה באמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אידיוטי לחלוטין.

למה לך?

אני ההיתי עד לפני כחודש-חודש וחצי עם וינ2003.

יש לי 8GB .

ואני לא יכול להגיד שאני רואה הבדל משמעותי מבחינת הביצועים של המערכת נטו.

המערכת טסה

הבוט מהיר

לעיתים יש באגים מעצבנים שמפריעים, אבל זאת בטא...

פעם אחרונה שהשתמשתי בויסטה היה על C2D E6400 ו2GB. זה היה עוד לפני משהו כמו שנה, לפני SP1.

המערכת זחלה ביחס לאיך שהיא רצה לי על וינ 2003, בעיקר כשעבדתי שם בלי קובץ PAGE בכלל.

על וינ 7 הכל נראה ומרגיש חלק לחלוטין, בלי תקיעות או איטיות. כמובן שעם 8GB אני יכול להרשות לעצמי להעיף את הPAGE FILE גם כאן.

בינתיים אני מת על המערכת וכל השיפורים שמיקרוסופט הכניסה לתוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP אחלה , אבל דיי, תם זמנה, ,פחות אהבתי,

ו7 פשוט טסה לי במחשב כמו חלום, הכללל עובד לי בה, פשוט הכל, עם כל הקשיים בהתחלה, תאימות וכו'...הסתדרתי יופי, מצאתי פיתרונות יצירתיים ואף עדיפים על פני ,מאחר וקיבלתי מערכת חדישה, מודרנית ,מתקדמת ,מדהימה ביופייה ויציבה להפליא (אני עורך קצת ,והמוןןןןן CUBASE וזה דורש יציבות) ,אין לי שום כוונה לחזור אחורה, אני יודע שהNAME TAG הוא WIN7 BETA ,אבל אני לא מרגיש שום בטאיות פה, אני נישאר איתה, וכשתצא הרישמית אני ארכוש אחת.

לילה טוב/בוקר ,לא יודע כבר :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא גם הייתי הולך על 8GB למחשב חדש, אני אישית עוד כמה חודשים מתכנן לקנות קרור רציני בשביל לעשות OC רציני כרטיס מסך חדש, ועוד זיכרון סביר להניח עוד 4GB או אפילו עוד 8GB, צריך לזכור שמתישהו יגיעה סופם של זיכרונות , וDDR3 יכנס וישלוט בשוק, לאומת זאת יהיו יותר נדירים ויעלו יותר, צריך להתארגן טוב עם הרבה זיכרון לפני שזה קורה 8)

יש שיפורים בביצועים מ4GB ל8GB אומנם הם לא היו רציניים , אבל אני מאמין שעם 7 יהיה שיפור יותר גדול בביצועים כשיש 8GB, ד"א רק אני מרגיש שכשיש 4GB אז WIN7x64 צורכת יותר מWINVISTAx64?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אידיוטי לחלוטין.

למה לך?

וואט? 8GB? למה באמת?

כמה סיבות:

1. ראיתי פעם התקנה של איזה תוכנה על 64 עם 8 ג'יגה . לא הספקתי בכלל לראות את הבאר של ההתקנה.

2. זה הולך ונעשה זול.

3. אני רוצה לעבוד בלי Page File, ובויסטה\7 זה דורש לפחות 8 ג'יגה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IE8 חדש יותר, שיפורים לפיינט ולמדיה פלייר, תיקוני באגים.

שני דברים שצריך לבדוק,

1) האם זה יציב.

2) האם המפתחות שכבר יש לנו עובדים על זה.

בכל מקרה בשלב זה לא נראה לי שיש לי למה להתקין את זה.

אולי רק על הלפטופ.

עריכה:

זה לא באמת הודלף, לא להתרגש אין מה לחפש את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה סיבות:

1. ראיתי פעם התקנה של איזה תוכנה על 64 עם 8 ג'יגה . לא הספקתי בכלל לראות את הבאר של ההתקנה.

2. זה הולך ונעשה זול.

3. אני רוצה לעבוד בלי Page File, ובויסטה\7 זה דורש לפחות 8 ג'יגה של .

1. מה זה קשור? התקנת תוכנה זה בעיקר העתקות קבצים..

2. אז?

3. מיתוס טיפשי. גם עם 4GB ישאר לך פיזי פנוי (והמון ממנו) ולכן אין שום חשיבות לעובדה שתבטל את ה-PF לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...