Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 70 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחלה, סבבה, בוא ננתח את התוצאות אחת אחת:

http://www.bit-tech.net/hardware/memory/2008/07/08/is-more-memory-better/2

Sisoft Sandra Unbuffered Memory Test - התוספת ל-8GB רק פוגעת בביצועים

Everest Memory Performance Test - כנ"ל

Memory Latency - כנ"ל

Boot Times - כנ"ל

Photoshop Elements 6 - Loading 20 Photos - יש יתרון אפסי עם שימוש בכונן רגיל, ויתרון עדיין זניח של שניה אחת (12 במקום 13) עם שימוש ב-RaptorX.

Photoshop - Opening 200 photos - שוב קרה מצב אבסורדי שהתוספת ל-8GB רק פגעה בביצועים

Task Switching while Encoding - כנ"ל

Task Switching out of World in Conflict - שיפור זניח של 2 עשיריות שניה (2.3 שניות לעומת 2.5)

Game Load Times - לפעמים שווה, לפעמים קצת טוב יותר, ולפעמים קצת רע יותר. בממוצע - אין הבדל.

Game Performance - שוב, בממוצע המצב היה שווה. בחלק מהמשחקים ה-8GB מציגים 2fps יותר (ואוו..) ובחלק 2fps פחות..

בקיצור - שום סיבה הגיונית לקנות יותר מ-4GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מראם דיסק וVM כמובן

עריכה:

מוזר מאוד שיש עליה של 10% בFPS של קרייסיס. איזה סיבה הגיונית יכולה להיות לזה? במיוחד כשזה לא קורה חד משמעית בכל המשחקים.

(כלומר זה די ברור שיש פי ניהול כושל אבל זה הזוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בגרסה הכי מעודכנת שיש נכון לתאריך הזה של 7. הייתה אצלי בעיית ה-gadgets שהוזכרה פה ופתרתי אותה כמו שכתוב ואכן הכל נפתר. הבעיה היא שזה לא נותן לי להתקין גאדג'טים חדשים, אני לוחץ על הורדה ופתיחה ושום דבר לא קורה. מישהו יודע מה עושים? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד שיש עליה של 10% בFPS של קרייסיס. איזה סיבה הגיונית יכולה להיות לזה? במיוחד כשזה לא קורה חד משמעית בכל המשחקים.

(כלומר זה די ברור שיש פי ניהול כושל אבל זה הזוי)

אהבתי את השימוש ב-"10%" שגורמים לזה להיראות הרבה... :)

מדובר בסך הכל ב-2fps, זה תיאורתי וזניח לחלוטין, אין סיכוי שבמבחן עיוור מישהו מבדיל בין 28fps ל-30fps..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני? שונא? חס וחלילה!

זאת תהיה המערכת הבאה שלי (עובר מ-XP) ואני כבר חסר סבלנות לגירסה הסופית שלה..

פשוט מצחיק אותי שאנשים מתקינים מערכת בטא (של מיקרוסופט! אנשים מתייחסים אפילו לגירסה סופית בתור בטא לפחות עד שיוצא SP1...) בתור מערכת ראשית, בניגוד לכל ההמלצות של מיקרוסופט עצמה, ואז מתלוננים על דברים שלא עובדים להם ושואלים איך אפשר לחזור ל-...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין, אני לא אתנחמד ,גם אני עם 7 כמערת ראשית, לא ניתקלתי בבעיות מיוחדות לשימושים שלי בכל אופן, הכל עבד רגיל ,אז למה לא להתקדם?

אתה מבין? אם היו בעיות היתי מעיף אותה, לא בכח, אבל באמת שהיא זורמת לגמרי, ד"א גם אני לא יכול לחכות כבר לגירסה הסופית.

ועוד משהו ,אמרת שיש כאלה שאומרים שלא עובד להם זה וזה וזה וכו'... אני חושב שלא כדאי לך ליטרוח ,הם יגיעו למסקנה שלהם לבד שהיא חזרה לXP ,יכול להיות שזה עיניין של חומרה שכן תומכת והרבה מזל, התקנתי למיספר חברים שלי את המערכת עם CD-KEYS שקיבלתי ממייקרוסופט ויש משהו במה שאתה אומר, מתוך 9 חברים ובני מישפחה (איתי זה עשרה), רק לי ולעוד שניים זה עבד חלק חלק בלי בעיות בכלל. אז זה מורכב ומישתנה ממערכת למערכת לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שמישהו יוכל לעזור לי :(

אני משתמש ב-7 כמערכת ראשית, ובאמת הכל נפלא, חוץ מדבר אחד. ה-gadgets. בהתחלה הם לא עבדו לי כלל. השתמשתי בפתרון המוצע פה בעמוד 70 ואכן זה סידר את הבעיה. העניין הוא שעכשיו הכל עובד כביכול כשורה, אבל כשאני בא להתקין ג'אדג'ט חדש - הוא לא מתווסף. אני לוחץ, מסיים להוריד וזה פשוט מתעלם ממנו בדיוק כמו שהיה עם הג'אדג'טס לפני שהייתה הבעיה.

מישהו? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את השימוש ב-"10%" שגורמים לזה להיראות הרבה... :)

מדובר בסך הכל ב-2fps, זה תיאורתי וזניח לחלוטין, אין סיכוי שבמבחן עיוור מישהו מבדיל בין 28fps ל-30fps..

זה עדיין 10% תוספת ביצועים שזה איזה 10 טריליון פיקסילים יותר כל שנייה.

אבל המשמעות היא הרבה יותר מזה, בדרך כלל הפריים רייט המינימלי יורד מתחת ל10 FPS ואז כשרואים כזה שיפור של 10% בסה"כ FPS המשמעות היא שהמינימלי כבר לא יורד מתחת ל20.

הפריים רייט המינימלי הוא משפיע עיקרי על כמה המשחק "שחיק" ועל כמה רואים stuttering וכו'...

אז מן הסתם זה לא זניח בכלל, תלוי בדיוק במה ההבדלים. לא חשבת לעצמך שסתם פתאום כל הפריימים במשחקי הם 10% מהירים יותר, המשמעות האמיתית היא במינימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בגרסה הכי מעודכנת שיש נכון לתאריך הזה של 7. הייתה אצלי בעיית ה-gadgets שהוזכרה פה ופתרתי אותה כמו שכתוב ואכן הכל נפתר. הבעיה היא שזה לא נותן לי להתקין גאדג'טים חדשים, אני לוחץ על הורדה ופתיחה ושום דבר לא קורה. מישהו יודע מה עושים? :(

http://chris123nt.com/2009/01/19/fix-windows-7-sidebar-with-uac-off/

תיקון פשוט ומהיר של הGADGETS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...