Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 67 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.firingsquad.com/hardware/windows_7_gaming_performance/page4.asp

ביצועי GAMING,

xp VS vista VS win7

יחסית למערכת בטא חדשה ודרייברים סביר שלא בשלים המערכת הפעלה לדעתי דיי מפתיעה לטובה... שימו לך ב למשל...

בשקלול של כל המשחקים אני חושב שעדיין עדיפה ( נכון לרגעים אלה כמובן )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר ההתקנה הכל עובד בסדר חוץ מכאשר אני רוצה להוריד קובץ מהאינטרנט, המהירות איטית להחריד. האם עוד מישהו ניתקל בבעיה זו?

קיים אנטי וירוס חינמי לחלונות 7? אם לא,האם avast יעבוד טוב גם על 7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשבת לפחות לציין איזה כ.קול יש לך בכלל? לא מבין...

טעות שלי.

התכוונתי לכרטיס קול המובנה בלוח אם שלי (P35-DS4), אבל הסתדרתי, התקנתי את הדרייבר מהאתר של גיגהבייט לויסטה, וזה עובד.

תודה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.firingsquad.com/hardware/windows_7_gaming_performance/page4.asp

ביצועי GAMING,

xp VS vista VS win7

יחסית למערכת בטא חדשה ודרייברים סביר שלא בשלים המערכת הפעלה לדעתי דיי מפתיעה לטובה... שימו לך ב למשל...

בשקלול של כל המשחקים אני חושב שעדיין עדיפה ( נכון לרגעים אלה כמובן )

לא יודע איך הגעת לזה שויסטה מנצחת פה, שים לב שXP לוקחת בזחילה, אבל לא יודע, אלה עדיין טבלאות שאני שונא להסתמך עליהן ,אני רק יודע שמין הסתם בויסטה וב7 תהיה ירידת פריימים מאחר ואתה מנצל DX10.1 אבל מניסיון אישי עם כל המערכות קיבלתי תוצר הכי טוב עם 7 בינתיים מאחר ולא קיבלתי ירידת FPS משמעותית רק בGTA IV וב CRYSIS וגם היא בכלל לא רצינית ,משהו כמו 2-3 FPS אז בקטנה, זה שווה את זה אם אתה נהנה מגראפיקה טיפה יותר טובה של DX10.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה המהירות להסתמך על מבחני ביצועים כשעד שוידנווס תצא כ-RTM יעברו הרבה מיים, דרייברים חדשים יצאו, מבחנים חדשים יצאו והמערכת תשתפר (אני עוד מקווה) ותתעדכן לה בכל מיני שטויות. אז מה הטעם בכל המבחני ביצועים שבודקים מערכת הפעלה ותיקה כמו ה- וחדשה יחסית כמו לעומת Beta ראשונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...