בעייה עם סאונד. בבקשה נסו לעזור :-( - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם סאונד. בבקשה נסו לעזור :-(

lazy

Recommended Posts

מדובר בכרטיס קול sound blaster pci128 (מצורפת תמונה של מנהל ההתקנים)

הקטע הוא ששומעים דיסק מוזיקה, אבל צלילים של הווינדוז (98) או של משחקים לא שומעים.

הורדתי והתקנתי את הדרייבר העדכני ביותר מהאתר של ועדיין לא נפתרה הבעייה.

יש למישהו פתרון?

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יש עוד משהו מוזר.

לא יודעת מה עשיתי. לא נראה לי שעשיתי משהו. אבל עכשיו שומעים את הצלילים של הווינדווז אבל רק אם מגבירים את הרמקולים עד הסוף ושומעים את זה עם רעש. את הצלילים בקושי שומעים.

וכנ"ל לגבי דיסק שמקודם כן שמעו טוב ובלי רעש.

לא מובן לי מה קורה פה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

..סיפור חוזר על עצמו בכל מערכות ההפעלה.. הסיבה השכיחה - תכנת קול (עריכה/משחק/מולטימדיה) כלשהי משתלטת לך על בקרת הצלילים ואת התוצאה אתה שומע..(או לא..). עליך לאתר את כל התוכנות שמשתמשות בדרייבר של כרטיס הקול ולאפס אותן (כולל אקולייזרים למיניהם וכאלה..) ואופס.. אינשאללה יחזור הקול ..

התקנה מחדש של לא תעזור כאן, כי הבעיה היא למעשה "אחרי הדרייבר", אם אתה מבין את כוונתי.

GOOD LAK.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מאתרים את התוכנות האלה ומאפסים אותן?

תודה על העזרה :)

תנסה להתקין את ה מחדש ואל תתקין אף תוכנה , תתקין את הדריוור של הכרטיס מסך ואז תראה אם הבעיה חוזרת על עצמה . אם כן אז הבעיה כניראה בכרטיס עצמו ,אם לא אז תתקין את כל מה שאתה רוצה אבל תבדוק אחרי כל דבר שאתה מתקין אם הבעיה חוזרת אם כן אז תדע מאיזה תוכנה הבעיה ותנסה אז לסדר אותה בתוכנה עצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להתקין את ה מחדש ואל תתקין אף תוכנה , תתקין את הדריוור של הכרטיס מסך ואז תראה אם הבעיה חוזרת על עצמה . אם כן אז הבעיה כניראה בכרטיס עצמו ,אם לא אז תתקין את כל מה שאתה רוצה אבל תבדוק אחרי כל דבר שאתה מתקין אם הבעיה חוזרת אם כן אז תדע מאיזה תוכנה הבעיה ותנסה אז לסדר אותה בתוכנה עצמה

תגיד לי אתה מטורף?!

בשביל להתקין מערכת מחדש?! אולי פשוט שיקנה מחשב חדש...

מה זה השטויות האלו?!

תן דאבל קליק על סימן הרמקול ליד השעון (אם אין לך סימן אז זה בתוכניות, עזרים משהו...), זה יפתח את האקוליזר של וינדאוז, תעלה את ה WAV וה MASTER למקסימום, עכשיו אתה אמור לשמוע טוב...

לידעתך, WINAMP היא תוכנה שמשתלטת על הסאונד... ומורידה אותו (אם אתה מחליש את וינאמפ...)

אתה יכול עם הזמן לבדוק שאר תוכנות...

תעשה לי טובה, אל תתקין מחדש וינדאוז בשביל השטות הזו...

<<< אנשים! אם אין לכם מה להגיד, פשוט תהיו בשקט... >>>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן דאבל קליק על סימן הרמקול ליד השעון (אם אין לך סימן אז זה בתוכניות, עזרים סאונד משהו...), זה יפתח את האקוליזר של וינדאוז, תעלה את ה WAV וה MASTER למקסימום, עכשיו אתה אמור לשמוע טוב...

ניסיתי את זה. זה גם לא זה.

הקטע הוא שלפעמים הרמקולים משמעים באופן תמידי רעש מעצבן, ואז כן שומעים את הצלילים של הווינדווז אבל חלש.

כשהם לא עושים את הרעש הזה, ניתן לשמוע רק דיסק מוזיקה ולא צלילים של הווינדווז. ועוד משהו- כשהפעלתי את בקרת העוצמה וניסיתי להשמיע צליל של זה הראה באקולייזר של ה wave שזה כאילו כן מנגן, אבל לא שמעו כלום.

יכול להיות שהחיבור בסאונד קארד לא טוב? או יכול להיות שיש קשר למיקרופון? כמובן שהוצאתי אותו אבל עדיין יש את הבעייה.

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי גם פעם... בסוף זה היה הכבל מאריך של הסאב (הכבל מהכרטיס התחבר לסאב) והוא קיצר...

תבדוק מגעים של החוטים...

תנסה לעבוד עם אוזניות

ניסית להתסכל על הכרטיס? אולי קרה משהו להלחלמות שלו (מה שנשמע לי מאודדדדדדדדדד לא הגיוני...)

תנסה להשאיל כרטיס מחבר...

תבודד לאט לאט את כל הדברים האפשרים

בסוף תמצא פיתרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...