שלום לכולם.אשמח אם תוכלו להסביר לי קצת על Overclocking. - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום לכולם.אשמח אם תוכלו להסביר לי קצת על Overclocking.

X-tremoder

Recommended Posts

טוב אני לא יודע מה קורה אצלי במחשב!..

כרגע אני עובד על 3023מהירות MHZ...

החלפתי את מאוורר המעבד למאוורר יותר גדול ויותר מהיר בכמעט אלף סל"ד...

אני לא יודע לגבי מה שאמרתם בפיזיקה מה פיזיקה אבל המעבד עובד על 13-19 מעלות צלזיוס!!..

מה קורה פה?

אני עובד עם HARDWARE SENSORS MONITOR 4.4...

והפעם כתוב שם בפירוש:'CPU'...ובתיבה שלו כתוב את המעלות הנ"ל...שהם אותן המעלות שכתובות לי בכל שאר התוכנות...ביניהן זו שאמרתם לי שמראה על כרטיס מסך או משהו...

אני כבר ממש משתגע...הבאתי ארבעה מדי טמפרטורה לחדר,כולם על שיטות כספית וקפיץ(לא דיגיטלי) וכולם מראים תוצאה אחידה...

אני לא מדמיין חברה,יש פה משהו מוזר לאללה...הטמפרטורה בחדר יותר גבוהה מטמפרטורת המעבד!!!

אני ממש לא יודע עד כמה זה אמין אבל המאוורר הזה,שהוא דרך אגב של מחשב משנת 2002...ממש מקפיא את הצלעות ...הן ממש קרות כאילו שהמחשב לא עובד בכלל!...חיברתי אותו בקומבינה מדליקה למדי..והוא שיפר את הטמפרטורה ביותר מעשר מעלות!!!...לא אשאל אם זה הגיוני כי אני רואה את זה על חי..

אבל יש למישהו הסבר לתופעה הזו?

קחו תמונה שתראו מה קורה...

ohkltj2imjjz.jpg

אה..וגם אני עכשיו מריץ בדיקה עם PRIME 95(התבלבלתי מקודם וכתבתי SPEEDFAN)..עשיתי על SMALL FFT או משהו כזה...כי הבנתי שזה בודק את היציבות של המעבד נטו...

כמה זמן זה צריך לקחת?כי זה כבר די הרבה זמן עובד..אני רואה שזה מתקדם אבל יש למישהו מושג כמה זמן זה אמור לקחת פחות או יותר?

עדכון:עצרתי את הבדיקה כי כמו שתראו היא רצה כבר מלא זמן!..התוצאה היא כזו:

ogifttzym1tw.jpg

חשוב לי לציין שאני יודע שאם זה אדום זה לא טוב אבל כל זמן שהיא עבדה היא הייתה ירוקה ורק שעצרתי היא נהייתה אדומה..אבל לפי מה שכתוב אין שום בעייה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני נורא צריך את העזרה שלכם לגבי ההודעה הקודמת אז הקפצתי...

בעייה נוספת שצצה היא שאני לא מצליח להגיע למהירות מסוימת שהייתי מפעיל עליה את המחשב...

הייתי מצליח להפעיל את המחשב על 3044 ועכשיו אני מצליח להפעלי אותו בקושי על 3000!...כאילו הוא לא נותן לי לעלות יותר...למה זה?

אם זה קשור,הייתה נפילת חשמל בבית לפני...(אבל לא בכל פעם שזה קרה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מספר לי שזה מוזר?!..אני משתגע עם עצמי ולא יודע אם זה נכון או לא למרות שאני יודע שכמעט בטוח שזה לא...אבל לא יכול להיות שכל התוכנות טועות נכון?..

אולי יש בעייה בחיישן טמפ' במעבד?..

ושאהיה בבית אעלה מהביוס אבל איך לצלם בביוס?

ולא רק שהוא שיפר את המעלות הוא גם יותר קרוב לצלעות!...

ומה אתה אומר לגבי הדבר הזה שאמרתי לך?שהוא לא עולה במהירות מסוימת שהוא עלה בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אפשר בבקשה התייחסות חוזרת לשאלות שלי כי אני די תקוע וממש רוצה להצליח בזה ואני לא יודע מה לשפר או לשנות לפני שתענו לי!

תודה רבה ובתקווה להחזרת התרד לחיים.. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא את הצלעות והכל..רק את המאוורר...הוא גדול יותר,מהיר יותר ומבנה הכנפיים שלו מאפשר לו הכוונת אוויר למרכזו...

עשיתי קומבינה מדליקה לאללה כדי שיתאפשר לחבר אותו..אנסה לתאר את זה בתמונות הבאות...מה שעשיתי אפשר חשיפה מקסימלית של המאוורר לצלעות(כמו בסטוק של אינטל)...שהציר והחיבור הם מעליו ולא מתחת לכנפיים כמו במאוורר מארז רגיל...מה שנותן זרימה טובה פי כמה...

בתמונות הראשונות הקווים הלבנים מסמלים מקומות שחתכתי ושייפתי שיהיה עגול ויפה.והעיגולים האדומים מסמלים מיקומי הלחמה עם מוטות פלסטיק כדי שתהיה תפיסה ל'ליבת' המאוורר.

yzhy2ytynzzl.jpg

כמו שאתם רואים,ע"י החתוך הזה,הפרדתי את 'ליבת' המאוורר מהמסגרת ומהצלעות שתופסות את ה'ליבה' אל המסגרת(מה שיאפשר זרימה טובה).

בתמונה השמאלית,נאלצתי לחתוך את אמצע מאוורר הסטוק משני הפסים האלו בצדדים כי חייבים אותם על מנת ליצור לחץ על הצלעות קרור ע"י הקליפסים הלבנים...

לאחר מכן,הלחמתי מוטות פלסטיק חזקים לנקודות ההלחמה שראיתם בתמונה מקודם ואל מרכז פסי הפלסטיק הצדדיים.מה שנותן לנו משהו כזה:

iy1mv2nwtq2o.jpg

ולאחר שהכל היה מוכן פשוט 'הלבשתי' את זה על הצלעות כמו שזה היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...