שלום לכולם.אשמח אם תוכלו להסביר לי קצת על Overclocking. - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום לכולם.אשמח אם תוכלו להסביר לי קצת על Overclocking.

X-tremoder

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נשאל את זה ככה....

מה היה קורה ליד שלי אם הוא היה 127 מעלות והייתי נוגע בצלעות ממש קרוב למעבד?

וחוץ מזה מה עשיתם מהמחשב שלי סבא...חח מה זה אין סנסור..הלו,זה 4 לא 1!..נכון שהוא ישן אבל אל תגזימו!..חח :pissed:

ההרדוורמוניטור מראה את אותה תוצאה מה אתם רוצים? חחח

אבל על מה אפשר להסתמך?כולם מראים את אותה תוצאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלעות של לא ממש טובות ולא ממש מעבירות תחום בצורה מקסימלית + שהמאורר של לא משהו + העובדה שהכיבוי האוטומטי במחשב מוגדר אוטומטית על 80-90 מעלות.........

אהבתי כוויה דרגה 3.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבת שלום נשמות טהורות!!! חחח

בעז"ה ימותו כל החמאס הפאתח וכל שאר הכלבים האלה...

ואנשים יוכלו לחזור לבתים שלהם..יש אצלי בבית שלוש משפחות של דודים שלי שבאו מאופקים מהקאסמים...

בעז"ה יהיה טוב,כמובן עם השתדלות!..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברה ושבוע טוב!

חחח כתבתי 'פאתח' ורק בשבת ראיתי באיזה עיתון שכותבים 'פת"ח'...

בקיצור רק רציתי שתדעו שנראה לי שמה שיש לי בכל התוכנות זה אכן המד טמפ' של המעבד כי כולם מראים את אותה תוצאה...

וגם היא אותו דבר בביוס...כך ש...

אבל אם אתם מכירים איזו תוכנה שמראה את של המעבד בלבד או שיש בה גם של המעבד ואפשר לדעת בבירור מה של המעבד ומה של מה זה יעזור לי מאוד..

תודה אנשים ושיהיה שבוע שקט ושמח!...

אם לא אכפת לכם,תקראו פרקי תהילים קכא' ו-קמב' להצלחת ושמירת כוחות החי"ר שנכנסו אתמול לעזה.הקב"ה ישמור ויציל אותם ואותנו מכף כל אויב ואורב בדרך ויחזרו בשלום,בריאים ושלמים לביתם ולמשפחותיהם!...ויחוסלו כל ארגוני הטרור שמאיימים על ונחיה על אדמתנו בשקט פעם אחת..שידעו מי אנחנו ושלא יעיזו להרים את האף עלינו...שיפחדו מאתנו פחד מוות!....באמת חברה..זה לא יותר מדקה וחצי שני הפרקים!ומי שיקרא אותם חמש פעמים ביום,תבוא עליו הברכה!...

שבוע טוב חברה!..אריאל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעייה שאשמח קצת אנשים ואומר את הדעה שלי?

אין שום חוק פורום שאוסר את זה...נשארתי בנושא הת'רד ואמרתי עוד כמה דברים שהרגשתי צורך להגיד..אני לא מוצא את הבעייה!...

לא פתחתי דיון בנושא.ביקשתי שיקראו תהילים אם אפשר לרפואת החיילים שלנו,זה לא חשוב בעינייך?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...