שלום לכולם.אשמח אם תוכלו להסביר לי קצת על Overclocking. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום לכולם.אשמח אם תוכלו להסביר לי קצת על Overclocking.

X-tremoder

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי יש סטוק!

אבל הוא עובד על 18 20 גג!

שאהיה בבית אשלח לך תמונה של HARDWARE MONITOR...

גם אני לא הבנתי בהתחלה אבל שמע..אני לא מתלונן.. : :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 1.01.2009 בשעה 16:54:37

טוב בכל אופן אני זז בינתיים...אכנס שוב שאגיע הביתה...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה אוריד תוכנת בדיקה שנייה ואומר לך...[br]פורסם בתאריך: 1.01.2009 בשעה 17:28:31

טוב הורדתי את התוכנה CORE TEMP והיא פותחת לי הודעה ממש אבל ממש לא הגיונית שאני מפעיל אותה והרי ההודעה...חחח

qqmzz4oze2dg.jpg

מה זה אומר?יש לי במסווה שמנסה להשתלט לי על המחשב? חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה צוחק? חחח

השניה אמרת שהיה לך אותו מעבד ואני אומר לך את הפרטי מערכת וכתוב בהם שזה ...

אז מה AMD?[br]פורסם בתאריך: 1.01.2009 בשעה 18:43:23

אוו!

זו תשובה מתקבלת!

תודה לך Bashash!

אני לא הכי מבין בזה ואני מאו מאוד "מתחיל"...

וזה באמת הגיוני...על איזה תוכנה אתם ממליצים ל:פ-נ-ט-י-ו-ם 4?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות גבר...

תגיד..יש איזה תוכנה שאתה ממליץ עליה לבדיקת חום של המעבד...[br]פורסם בתאריך: 1.01.2009 בשעה 22:41:57

אה..סורי לא שמתי לב שכתבת EVEREST...

אני מחפש תוכנה אחרת אם אתה מכיר משהו שייתן לי עוד אינדיקציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו ה OC עומד על 2961 ועובד יפה לאללה...אני מריץ בדיקה עם התוכנה OCCT ורק עכשיו אני רואה שהמחשב עובד על 28 מעלות!!!

אני לא אוהב את זה או משהו אבל אני אוהב את העובדה שהמערכת קרה מאוד!....יכול להיות שזה יאפשר לי אפילו להגיע לתוצאות גבוהות הרבה יותר מהמשוער!...

אחליף גם משחה טרמית בקרוב...צריכה להיות בעיה אם אני מפרק את המעבד ומחזיר כשהמחשב כבוי כמובן?

אני שואל כי יצא לי לפרק ולחבר חזרה במחשב אבל לא יצא לי לעשות זאת באינטל...

אני מקווה שיהיה לי שיא יפה לאללה למעבדים האלה עם המערכת שלי כי אני מאמין שזה הולך לקרות!.

נראה לי גם שאחליף את המאוורר שלי במאוור של ה- הישן יותר מהסיבה שהוא גם גדול יותר וגם עובד על סל"ד הרבה יותר גבוה...

אגב..הבדיקה שאני מריץ עם OCCT...אפשר לסמוך על אמינות התוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X-tremoder תעיין בקשה בחוקי הפורום ! להבא במקום להגיב שוב פשוט תערך את התגובה הקודמת שלך..

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=59771.0

ואני לא יודע למה את החושב ככה.אבל להשקיע במערכת שלך בקירור מים זה ביזבוז..גם אם זה "רק" 200 שקלים....לשבור שיאים..זה לא יקרה..

המערכת חלשה מהבסיס...

לגבי השאלות שלך..מין הסתם שבגלל שחורף עכשיו המערכת שלך קרירה..וזה כמובן משפיע על יכולת הOC לטובה..רק אל תשכח שאחנו לא גרים בקנדה..ופה עוד כמה חודשיים יהיה קיץ !

ואתה יכול לפרק..רק תנתק את המחשב מהחשמל..ותמרח משחה טרמית בהרכבה..

וOCCT אמינה מספיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את החוקים וכתוב שמותר לעשות "דאבל פוסט" אם יש מידע רלוונטי וחדש...מה שיש בכל הודעה שנייה שהוספתי...

וחוץ מזה אני לא הכי מבין עדיין בפורום ככה שאין צורך סוג של לתקוף...

ולא דיברתי על לשבור שיאי עולם,דיברתי על לשבור שיא סוג של פרטי..ולהתאמן ב-OC עד שיהיה לי משהו יותר רציני...

ואל תיפגע או משהו פשוט הרגשתי שאתה טיפה מתנשא עליי שאתה מסביר לי שאנחנו לא גרים בקנדה וכו'...

אני לא טיפש,אני יודע שחורף עכשיו ושהמערכת תהיה יותר חמה בקיץ אבל גם בקיץ ההפרשים לא היו בשמיים...אולי 4 או 5 מעלות....

וחוץ מזה אתה מסכים איתי שהמערכת באמת יותר קרה ממערכות אחרות בנות גילה וסוגה אם היא יותר קרה אפילו מטמפרטורת החדר!(וזה בדוק!)

אני לא בא "להשיב לך תקיפה" או משהו פשוט הרגשתי שהמודעה שלך הייתה קצת תוקפנית...

וחוץ מזה למה לא להשקיע במערכת קירור?אפשר להעביר את זה.זה לא ביג דיל!

אחלה יום..אריאל

אה...ואשתדל להבא לעשות עריכה בקום לעשות תגובה חדשה!...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תסביר לי איך שברת כמה חוקים בפיזיקה,

והוכחת שהמעבד שלך יותר קר מטמפ' החדר? בקירור אוויר כמובן.

או שמה, החדר שלך נמצא בסיביר, ואז הטמפ' חדר היא מינוס 30,

ואז בעצם כל הבעיות נעלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא מדחום אנושי אבל לפי המד טמפרטורה ששמתי בחדר,המעבד הראה תוצאות קרות יותר...

אני מבין דבר או שניים בפיזיקה(לא יותר מדי) ואני לא מכיר חוקים ששברתי....אבל אם יש אז כנראה שבאחד מה"מודדי-חום" יש טעות...

אני נוטה להאמין שהמדחום ששמתי בחדר הוא ה"לא מדויק" א:כי הוא דיגיטלי.ב:מעל שלוש תוכנות הראו תוצאה קרובה מאוד בבריחות של עשיריות טמפרטורה..

ואולי תפסיקו לתקוף על כל דבר שאני כותב!...אני לא הכי מבין בעניין וכל אחד מתגלה כמדען גרעיני שאני שואל שאלה...

זה שאתם מבינים יותר ממני,הבנתי...בגלל זה פניתי אליכם...הבדיקה שעשיתי ועליה הסתמכתי היא בדיקה בסיסית וחשבתי שהיא מראה תוצאות נכונות...

אפשר לדבר גם בטון של "בוא אני אסביר לך" ולא רק בטון של "אל תבלבל ת'מוח,אתה לא יודע כלום"!

ואשמח אם לא תיפגעו או משהו ותבינו שאני סך הכל מחפש עזרה...ושתשנו את הגישה ותפתחו את הראש לשמוע איך הגעתי למסקנה שהמעבד יותר קר מהחדר במקום להגיד לי ששיניתי את הפיזיקה ושאני קרוב לוודאי סתם מחרטט או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...