צהל תוקף בעזה - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מטורף, הלכתי לישון, קמתי ומלחמה...

אותו דבר אבל בהחלט הפתעה נעימה לקום לשתות קפה ולגלות שמתו כ200 טרוריסטים (עשה לי את היום והלוואי שההמשך יהיה זהה)

לגבי המבצע- טוב שלא קראו לו משקולת נייר :P

ומה הקטע עם 60 מטוסים???

50 מטרות הייה אפשר לתקוף גם עם חצי מזה....

קודם כל מה רע בשם?

ואי אפשר לתקוף גם עם חצי מזה ולהשאיר את גורם ההפתעה כי אז היו מפנים כל מטרה אסטרטגית.

מפציצים בניין ואז עד שהF16 עושה ת'"פרסה" כבר פינו את שאר המטרות ומה יצא לך מזה?

וצריך לתקוף כמה שיותר מהר כמה שיותר אינטנסיבי לפני שכל יפי הנפש ואוהבי הערבים למיניהם יתחילו ללחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנאי להפסקת המבצע של צה"ל חייב להיות כניעה של החמאס ללא תנאים, שחרור של גלעד שליט ללא שחרור של אסירים פלסטינים, ופירוז מלא של רצועת עזה מנשק חם.

התגובות האלו מזכירות יותר מידי את תחילת מלחמת לבנון.

גם אז כולם, גם בפוליטיקה מימין ומשמאל, גם בתקשורת ובטח בעם (ובפורומים באינטרנט) צעקו יאללה, לכסח אותם, להיכנס בכל הכוח, אנחנו ננצח, לא לצאת בלי שחרור של החטופים, פירוק חיזבאללה וכניעה של לבנון ואני לא יודע מה עוד.

גם אז כולם הזהירו מפעילות קרקעית וכניסה לבוץ של עזה (אההה, סליחה, לבנון), וגם אז אחרי היום הראשון כולם היו שיכורים.

פעילות שתנסה למוטט את החיים ברצועה בלי להשאיר פינה של אור, שתחשוב שרק בעוד ועוד TNT אנחנו יוצאים גברים - לא תוביל לכלום.

"המלחמה היא ההמשך של הדיפלומטיה" - והמטרה פה היא להסכם, כי בלי פעולה קרקעית ומאות חיילים הרוגים לא נמוטט את החמאס, ואם לא ישאר לצד השני בשביל מה להילחם חוץ מלהיכנע, הוא פשוט יתאבד וימשיך לירות כי כבר לא יהיה לו מה להפסיד.

אני רק מקווה ששחרור גלעד שליט יהיה חלק מההסכם.

לא יודע מה איתכם, אבל אותי התקשורת מעצבנת. הם אומרים בדיוק איפה נפלו הקסאמים והגראדים שחמאס משגרים. למשל שאמרו שנפל בנתיבות ופגע בבניין - אז המשגרים יודעים לאן לשגר וישגרו לאותו מקום. או כשאומרים שנופלות רקטות בשטחים פתוחים - אז המשגרים יודעים לשנות קואורדינטות.

למה לתת לחמאס את כל המידע הזה?

איזה מידע? הרקטות האלו הם סטטיסטי (אם אפשר לקרוא להם ...) ואיפה רקטה אחת נפלה לא אומר להם כלום.

גם אם הם ישימו את הרקטה באותה צורה, עם אותה כמות מדוייקת של חומר נפץ ואני לא יודע מה - הרדיוס שהיא יכולה ליפול נע בהבדלים של ק"מ.

הם לא יכולים לפגוע באותה נקודה פעמיים.

היום הקפיצו את גבעתי בצהריים , כנראה שלאחר מכן תבוא כניסה רגלית

ואיך תגובה כזו פה עוזרת? זה מידע שלא צריך להיות פה.

תשמרו קצת על בטחון מידע אנשים - קצת שכל. לא כל מידע צריך להעביר לצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעילות שתנסה למוטט את החיים ברצועה בלי להשאיר פינה של אור, שתחשוב שרק בעוד ועוד TNT אנחנו יוצאים גברים - לא תוביל לכלום.

"המלחמה היא ההמשך של הדיפלומטיה" - והמטרה פה היא להסכם, כי בלי פעולה קרקעית ומאות חיילים הרוגים לא נמוטט את החמאס, ואם לא ישאר לצד השני בשביל מה להילחם חוץ מלהיכנע, הוא פשוט יתאבד וימשיך לירות כי כבר לא יהיה לו מה להפסיד.

אני רק מקווה ששחרור גלעד שליט יהיה חלק מההסכם.

וואו... כנראה שנהיה קצת קריר בגהנום... אני אשכרה מסכים עם זה... :errrr:

הפעולות שלנו אף פעם לא נועדו למוטט את החיים בעזה. הבעייה היא שהשלטון שלהם אף פעם לא בנה להם את הפינות אור האלה- חוץ מלמות שהיד וכו'... ואני מקווה שאתה מבין את הבעייה פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gtabak_37- שיגנו, שהעולם יתהפך.

נמאס מהם. הם יכול לתקוף אותנו 24 שעות עם 5000 קסאמים ורקטות אפחד לא פותח את הפה. אבל שאנחנו יוצאים למבצע להפסיק את זה כולם קופצים עלינו.

זה נראה אבל כמו סתם משהו פוליטי באמת כמו שמישהו פה אמר. הגיע הזמן לעקור את החמאס מעזה ולשלוח אותם הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העובדה שהסורים אומרים שזה פשע מחריד , לא גורמת לי לחשש מתקיפה - הם לא . ( לפחות לא בשלב הזה )

שנית תענוג גדול היה לקום בבוקר ( צהריים ) ולראות ולשמוע על התקיפה - חאלס נישבר הז** כבר מהתדמית החלבית של - זה לא עוזר לנו באיזור הזה בכלל

שלישית - זו בעיה שהעולם מכיר ויודע - עזה היא בת ערובה בידיי אירגון מוסלמי פונדמיטלסטי שיוצא מאירן , העולם ברור לו הנושא הזה , גם לישראל ואפילו גם לסוריה ולכן הם רק יגנו , אני חושש מהחיזבלה וטרור מתאבדים כי זה הנשק של החארות האלו ( שיעים) , העזתים הם אנשים מסכנים בני ערובה בטיפשותם ובהיתלהמותם הם הביאו את החמאס על עצמם - כמו שאמר אך לא פירט השר המיצרי ( שר החוץ ) היום בערב .

אז כן - יש מה לרחם על הפלסטינים - אבל הם הביאו את זה עליהם . השאלה מי אחראי על הוצאת החמאס מעזה ? אם זה העולם צריך לתת לנו לעבוד , בניתוח הזה יפגעו גם עזתיים חפים מפשע ( פחחח קשה לי לקרוא להם כך ) אבל החמאס צריך להעקר משם אם לא , זה יחזור שוב ושוב , העזתיים לא יעשו הפיכה ולא שום דבר כזה - אם לא יעזרו להם מבחוץ , החמאס ישאר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהטרור השיעי מאיים יותר על מדינות ערב מאשר על מנידות המערב

הערבים נותנים למערב להילחם באויבים שלהם קרי הפונדמינטליסטים המוסלמים השיעים

מדינות ערב יודעות מה קורה באמת

אכפת להם מהפלסטינים - בעיקר לנגח בהם את

אבל הם שונאים את החמאס הרבה יותר אבל הרבה מאוד יותר מאשר את .

עם אפשר לדבר ולעשות עסקים

עם השיעים זה או שיעי או מוות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לחכות לעסקים עם סוריה, הפיתוחים החקלאיים שלנו יכולים לצמצם במידה ניכרת את הרעב בסוריה, ולהכניס לנו לא מעט כסף וקרדיט בעולם הערבי.

וכל זה אתה מוכן לקבל בשביל הגולן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד הגולן. פיסת נייר עם חתימה של אסאד וליבני לא תעצור את הטנקים.

עכשיו בוא נחזור לנושא הדיון :)

הגיוני שהערבים מעוצבנים. מצד שני, במשך שנים לא ממש היה איכפת לנו, אין סיבה שעכשיו כן יהיה לנו איכפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערבים חייבים לגנות, זה ענין דיפלומטי.

אבל גם מצרים וגם פת"ח צוחקים מתחת לשפם, ואנחנו רק עושים להם את העבודה.

ירדן בטוח לא יגידו שום דבר שלילי עלינו, וסוריה, היא עדיין חושבת שתקבל את הגולן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...