גם לכם האינטרנט איטי? (בזק בין לאומי) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם לכם האינטרנט איטי? (בזק בין לאומי)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להוריד לא ניסיתי... אבל הגלישה הייתה חלקה (אתר נענע+GAMER עלו במספר שניות). עכשיו הסיגנל צנח ל32 אחוז ואני לא יכול להתחבר... חבל שלא לקחתי אז סקרין..

אגב היום ביליתי את רוב היום במשחק בCOD4 לא היה רגע אחד עם פינג גבוהה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביררתי עם השכן והוא אמר לי שדרך החברה הם מחוברים בקו ניפרד לאירופה (יענו פרוביידר GOOGLE) וגם הוא הזיז את הרואוטר קרוב יותר לחלון כדי שגם אני אוכל להשתמש... אך מה נדיבים הם עובדי ....

בקיצור אתה סתם מחרטט ובמקרה הטוב אתה גולש על 3 מגה.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני ממש מיואש, מהירות ההורדה סבירה (באתרי בדיקת המהירות, כן? ) אבל הגלישה נוראית, זמן תגובה מאוד איטי ..

אתה מדבר על בדיקת מהירות ההורדה משרת yahoo/acdsee שנמצאת באתר של בזק? כי זה סתם חרטה ברטה.. הכי רחוק שזה מגיע זה לפרוקסי של בב"ל ובחזרה..

בכלל, אין בעיה בגלישה בארץ, הבעיה תמיד הייתה לחו"ל בגלל רוחב הפס המוגבל. לבזק בכל זאת יש את מרבית רוחב הפס משאר הספקיות בארץ מן הסתם, אבל בזמן האחרון הם באמת התחילו לפשל. בדיוק שלשום עברתי ל012.. בלי התחייבות כמובן.. אי אפשר לדעת מתי הספקית תחטוף תקריזה שלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בלילה האינטרנט התנתק לי ולא יכולתי להתחבר, בבוקר כשהתחברתי האינטרנט חזר לקדמותו.

ועכשיו הוא פועל יפה מאוד.

אני חושב שהיה תחזוקה אזורית או משהו.... בכל מקרה יש להם לא מעט תחזוקות וזה מעצבן! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בלילה האינטרנט התנתק לי ולא יכולתי להתחבר, בבוקר כשהתחברתי האינטרנט חזר לקדמותו.

ועכשיו הוא פועל יפה מאוד.

אני חושב שהיה תחזוקה אזורית או משהו.... בכל מקרה יש להם לא מעט תחזוקות וזה מעצבן! :P

כנראה שראו את ההודעה האחרונה שלך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לבזק בינלאומי והם פתרו לי את הבעיה.

מי שרוצה לבדוק את האינטרנט שלו שהיכנס לכתובת-2.i014.net

(לכתוב 2 אח"כ נקודה אח"כ i014 נקודה net).

לא יודע למה זה כותב לי את זה הפוך.:/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הייתה הבעייה?

הבעיה חזרה..... :-\

אני עדיין כרגע בשיחות עם נציגת שירות, היא עושה ניסיונות...

פעם זה בסדר פעם זה לא, משהו לא יציב בעליל. :s07:

עידכון: הגיעו למסקנה שיש לי תקלה בשם משתמש וייחזרו אליי מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שנהירה המונית החחוצה מבזק בינלאומי זה מה שיעשה את ההבדל.

אמרנו אולי זה שידרוגים אבל זה כבר חצי שנה ככה, כמה אפשר כבר לסבול...?

בעוד כ-3 חודשים ההתחייבות שלי מסתיימת ואין לי ספק שאני עובר לחברה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה לבדוק את האינטרנט שלו שהיכנס לכתובת-2.i014.net

אתה מדבר על בדיקת מהירות ההורדה משרת yahoo/acdsee שנמצאת באתר של בזק? כי זה סתם חרטה ברטה.. הכי רחוק שזה מגיע זה לפרוקסי של בב"ל ובחזרה..

בכלל, אין בעיה בגלישה בארץ, הבעיה תמיד הייתה לחו"ל בגלל רוחב הפס המוגבל. לבזק בכל זאת יש את מרבית רוחב הפס משאר הספקיות בארץ מן הסתם, אבל בזמן האחרון הם באמת התחילו לפשל. בדיוק שלשום עברתי ל012.. בלי התחייבות כמובן.. אי אפשר לדעת מתי הספקית תחטוף תקריזה שלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...