Q6600 לעומת E7300 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Q6600 לעומת E7300

AviadTe

Recommended Posts

שלום אנשים!

רציתי לשאול מה יותר עדיף לי: Q6600 2.4Ghz או E7300 2.66Ghz ???

בגדול המחשב מיועד למשחקים וכל זה....

האם קיים הבדל גדול בביצועים של המשחקים בין שני המעבדים???

בתודה מראש!

אביעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אין עדיין משחקים שמנצלים 4 ליבות (Q6600) השאלה היא אם אתה מתכוון לעשות OC כי אם כן אתה יכול לעשות OC רצחני ל Q6600.

כך בחשבון שלבשיל OC טוב אתה צריך לוח וקירור מתאימים.

אם אתה לא מתכנן OC לך על ה E7300 תחסוס קצת כסף ותקבל אחלה מעבד או שתקנה E8400 שעולה קצת יותר מה 7300 והוא מצוין למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אין עדיין משחקים שמנצלים 4 ליבות (Q6600) השאלה היא אם אתה מתכוון לעשות OC כי אם כן אתה יכול לעשות OC רצחני ל Q6600.

GTA IV כן מנצל

כך בחשבון שלבשיל OC טוב אתה צריך לוח וקירור מתאימים.

ל- OC קטן הכל אפשרי

אני בהחלט ממליץ לקחת מבין האפשרויות את ה- Q6600 ותוכל לעשות לו בעזרת הדרכת הפורום OC ל- 3GHZ ותהיה מרוצה עד השמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחי לא כ"כ מבין ב OC וכל השידרוגים האלה.....זה ישפר את האיכות של המשחקים????

האם E7300 פחות טוב במשחקים מאשר הQ6600??..

אתה צריך להבין משהו:

Q6600 - מעבד עם 4 ליבות 2.4GHZ

E7300 - מעבד עם 2 ליבות 2.66GHZ

משחקים תומכים ב 2 ליבות כרגע, אז עדיף לך לקחת מעבד עם 2 ליבות יותר חזקות מאשר מעבד עם 4 ליבות יותר חלשות.

אני הייתי ממליץ לך אם אתה משחק במשחקים כבדים ללכת על ה E8400 3GHZ, אחרת על ה E7300.

המחיר שלו הוא 800 שזה ביניהם והוא יביא לך ביצועים יותר טובים משניהם.

אני בהחלט ממליץ לקחת מבין האפשרויות את ה- Q6600 ותוכל לעשות לו בעזרת הדרכת הפורום OC ל- 3GHZ ותהיה מרוצה עד השמים

גם אפשרות השאלה אם בא לך להתעסק עם זה (זה לא מסובך מדי ויש מדריכים מצוינים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי המחשב הוא לתקופה ארוכה מאוד כמה שנים ככה...אז נראה לי שאנ אקח את ה Q6600....

ומה אתה מגדיר משחקים כבדים?...crysis, 4 , וכל זה?..

וחוץ מזה אנשים אמרו לי שאני יכול לעשות שידרוג OC ל 3Ghz....וזה יהיה יותר חזק מה E7300 2.66Ghz....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי המחשב הוא לתקופה ארוכה מאוד כמה שנים ככה...אז נראה לי שאנ אקח את ה Q6600....

ומה אתה מגדיר משחקים כבדים?...crysis, 4 , וכל זה?..

כן, ואל תשכח לעשות לו OC :)

הנה מדריך:

http://hwzone.co.il/guides/oc_cpu/

וכנס גם לפורום אוברקלוינג וקירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחי אם אני מבין אותך נכון...בגלל שאני רוצה מחשב לתקופה מאוד ארוכה אז שווה לי לקחת את ה Q6600 ולעשות לו OC?.. כי כאילו עד אז כבר יצאו משחקים שתומכים ב 4 ליבות?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחי עלית עלי! תבין אותי אני רוצה להיות בטוח במחשב שאני קונה כי הוא יהיה לעוד 5 שנים ככהה..אז אני עושה בירור מעמיק בכל מיני פורומים...

[br]פורסם בתאריך: 24.12.2008 בשעה 21:49:06

יש לי עוד שאלה...בקשר לזיכרון...יש הבדל גדול בביצועים של המשחקים בין ל ????
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יודע מה בוא נגיד את זה ככה...אם יש לי מחשב E7300 עד 2GB זיכרון DDR2 וכרטיס מסך 9500GT 1GB זה יריץ לי משחקים כמו crysis או 4 או America's Army 3 (מתי שלא יצא...) או פיפא 2009 חלק?..[br]פורסם בתאריך: 24.12.2008 בשעה 22:40:37

אחים שלי בבקשה תשובה זה דחוףףף
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...