מכבי "אלקטרה" תל-אביב - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי "אלקטרה" תל-אביב

jayz0r

Recommended Posts

בגלל הרכישות של מכבי אין הרבה קבוצות שיש להן סיכוי סביר להעיף את מכבי מהאליפות השנה

אולי אולי ירושלים אבל גם זה בספק

בנוגע לבני השרון בניגוד לשנה שעברה שאם לא היו פציעות בסוף בטח הינו מנצחים את מכבי 4-0 ולא 3-1

השנה אין לנו הרבה סיכוי לנצח עוד הפעם את מכבי זה שניצחנו את מכבי ואת ירושלים במשחקים לא חשובים לא אומר הרבה

במשחק חשוב לצערי בני השרון לא אחת מהגדולות השנה

בנוגע לחגג ופיזר במשחקים חשובים באירופה אף אחד מהם לא מקבל הרבה דקות גם ככה

ואם מכבי ישחררו אותו בקרוב הם ישלמו פחות כסף ככה שבטח ישחררו אותו חוץ מתשלום מופחת זה יחסוך כרטיסי טיסה וחדרי מלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמע , הקבוצות שרשמתי יכולות בכל יום נתון או לנצח את מכבי או להפסיד למכבי.

ירושלים תגיע לנוקיה בעוד שבועיים בדיוק אחרי משחק חוץ של מכבי בברצלונה , בלי קשר למה תהיה התוצאה של אותו משחק , לירושלים יש סיכוי לא רע לתפוס את מכבי ביום חלש , הישארות של פייזר כרגע בסגל , נותנת למכבי מרווח נשימה אפילו אם הוא יעלה לדקה וחצי בכל רבע במשחקי היורוליג.

שכחתי לרשום את זה בהודעה הקודמת שלי אבל אני מאמין שהרכש של פיני עכשיו הוא מעולה (לא ספיצפית בגלל השחקנים האלה אלא מבחינת עמדות)

פיני הבין שכדי להמשיך במשחק ריצה הוא חייב רכז (לגבי די בראון אם הוא 1 טבעי או לא זה לא משנה כרגע) שכל הזמן רץ אבל גם נותן לחץ בהגנה (כמו בימים היפים של דרק שארפ שהוא היה מתעלק על שחקנים יריבים) והוא צריך מס' 4 מסיבי ואתלטי שיכול לשחק גם בריצה וגם במשחק עומד (מה שאין לכספיהו).

עמדה 5 הופכת להיות יותר ויותר קרובה ל4 מבחינת אתלטיות, אין היום מקום לשחקנים כבדים שלא עושים פעולות וורסטיליות (כמו בייבי שאק שלא תורם שום דבר)

ולכן גיינס יהיה מושלם למשחק של מכבי (אני מאוד מקווה שהוא לא יאכזב).

אפשר להשוות את גיינס לווטסון בירושלים או אפילו לסניד ששניהם 2.03 (ווטסון סנטר וסניד סמול פורוורד) אבל הם עושים הרבה מעבר הגדרת העמדה שלהם.

מה שגם טוענים שגיינס משאבת ריבאונדים שזה חשוב היום למכבי מאחר ורק פישר קופץ לחסום ולריבאונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה עתיד ורוד לשתי הרכישות האחרונות.. הראשונה עוד נכונה בעיניי, אבל השנייה - 2.03? לא צריך רק בשר, צריך גם גובה ליד פישר, מישהו שיכול לשנות זריקות, זה בטח לא בארקלי שייקח פה 10 ריבאונדים על הקבוצות הגדולות.

התקציב הוא לכל מה שמסביב והשחקנים הם רק חלק מזה.

וגם אל תשכח שהעיפו השנה 4 שחקנים ו-2 מאמנים, ולחלקם עדיין משלמים משכורות :nixweiss:

ככה חשבתי, אבל הרבה פעמים לא מתייחסים לזה ככה.

זה לא קשור בכלל, אני מדבר על התקציב המקורי, כל היציאות ממנו זה לא הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , הקבוצות שרשמתי יכולות בכל יום נתון או לנצח את מכבי או להפסיד למכבי.

בני השרון במצב שלה היום לא יכולה לנצח את מכבי במשחק חשוב

למעשה אם נגיע לפינל פור שגם זה בספק השנה המצב הטוב ביותר שאני יכול לחשוב אליו זה שיהיה מכבי נגד ירושלים

או מכבי נגד חיפה ואיך שהוא אחת מהקבוצות האלו ינצחו את מכבי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סופית פיזר נופנף ממכבי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3663413,00.html

או במילים אחרות

אמרתי לכם

אתה גם אמרת שפיני לא מאמן...

ואמרת כל כך הרבה שטויות מאז שנרשמתי באתר הזה שכבר הפסקתי לספור.

אתה יודע קרירין, גם תרנגול עיוור מוצא לפעמים גרגר...

ובלי קשר, אני חושב שמכבי נלחצו וטעו. הם חסכו אולי קצת כסף והביאו זר חדש, אבל הפסידו את פייזר, ואם היו נותנים לו עוד זמן הוא היה מתאושש.

הבעיה היא שהוא התאושש לאט, ומכבי כל כך מפחדים לפספס עוד פעם אליפות שהלכו על גבוה בינוני, אבל שיתרום בארץ ויעזור לנצח קבוצות נמוכות.

באירופה מול גבוהים של 2.10 מ' לדעתי אין למכבי מה לחפש השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם אמרת שפיני לא מאמן...

ואמרת כל כך הרבה שטויות מאז שנרשמתי באתר הזה שכבר הפסקתי לספור.

אתה יודע קרירין, גם תרנגול עיוור מוצא לפעמים גרגר...

ובלי קשר, אני חושב שמכבי נלחצו וטעו. הם חסכו אולי קצת כסף והביאו זר חדש, אבל הפסידו את פייזר, ואם היו נותנים לו עוד זמן הוא היה מתאושש.

הבעיה היא שהוא התאושש לאט, ומכבי כל כך מפחדים לפספס עוד פעם אליפות שהלכו על גבוה בינוני, אבל שיתרום בארץ ויעזור לנצח קבוצות נמוכות.

באירופה מול גבוהים של 2.10 מ' לדעתי אין למכבי מה לחפש השנה.

כן ממש מאמן על שהפסיד לקבוצה קטנטנה בגביע בארץ

ונתנו לו לקנות שחקנים ולנפנף אחרים שלבירנבאום לא נתנו

שיקנה גם את שקיל אוניל וקובי ברינט ויזקה באליפות אירופה ואז תוכל בכלל לסגוד לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ממש מאמן על שהפסיד לקבוצה קטנטנה בגביע בארץ

ונתנו לו לקנות שחקנים ולנפנף אחרים שלבירנבאום לא נתנו

שיקנה גם את שקיל אוניל וקובי ברינט ויזקה באליפות אירופה ואז תוכל בכלל לסגוד לו

בירנבוים הוא זה שקיבל את מרקוס בראון והיה יכול להנות בעתיד ממרקוס פייזר.. פיני קיבל את אלטון בראון / די בראון / צ'ארלס גיינס.. אתה קורא לזה שחקנים, זה קובי ושאקיל? מנעו ממך חמצן כשהיית עולל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין אתה סתם נתפס לקטנות. אם לא ראית שינוי לטובה כשפיני הגיע אז אין לי מה להגיד לך...

ההפסד לנהריה היה בגלל הפציעה של פישר, וחוץ מזה אף אחד לא אמר שפיני קוסם. שחקנים סוג ז' וגם בלי גיבוי מהספסל לא ייהפכו תוך שבועיים לווינרים מדופלמים.

זה תהליך ארוך, ולדעתי מכבי היום היו נותנים בראש לנהריה, רק חבל שזה מאוחר מדי.

ותגיד לי קרירין, אם אתה היית בהנהלה של מכבי היית נותן לו לעשות שינויים? למה שייתנו לאפי לעשות שינויים? הרי ההנהלה נתנה לו תקציב מנופח והליצן הביא לקבוצה את ג'ייסון וויליאמס ודרור חג'ג'.

צריך תמיד לזכור שהבן אדם אשכרה רצה בתחילת העונה להביא את ארז כץ וארז מרקוביץ' :kopfpatsch: וההנהלה והקהל עצרו את זה בזמן...

תחשוב שהמזל הבאמת גדול הוא שפישר התגלה להפתעת העונה ושאליהו וכספי שדרגו פלאים את רמת המשחק שלהם, כי אחרת מכבי היתה קבוצת אמצע טבלה בארץ, ובאירופה אם פיני לא היה חותם אפילו לטופ 16 לא היינו מגיעים.

יאללה זה היסטוריה, העיקר היום בערב :2gunsfiring: :behead: :givemebeer: :cwm21: :beerchug::angryfire::gguyz:

יאללה מכבי, ושיתנו לגרמנים בראש אינשאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בירנבוים הוא זה שקיבל את מרקוס בראון והיה יכול להנות בעתיד ממרקוס פייזר.. פיני קיבל את אלטון בראון / די בראון / צ'ארלס גיינס.. אתה קורא לזה שחקנים, זה קובי ושאקיל? מנעו ממך חמצן כשהיית עולל?

פיני הרס לגמרי את הספסל כי החליט על רוטציה קצרה לפעמים גם במשחקי ליגה חסרי חשיבות בעליל

ואז הביאו עוד שחקנים להציל את הספסל

נכון חגג לא השתלב מי יודע מה אבל היה צריך להכשיר אותו מספיק שייתן 10 דקות סך הכל למשחק חשוב

שאורויו יוכל לקבל מנוחה

בשביל זה צריך היה לתת לו לשחק הרבה במשחקים חסרי חשיבות ולתת לאורויו לנוח במשחקים האלו

אותו הדבר בטיסטה -לא בדיוק חומר לNBA אבל היה צריך להכשיר אותו ל10-8 דקות במשחקים חשובים ואז לא היה צריך להיות בלגן

די בראון וצ'ארלס גיינס הגיעו כי המחליפים האחרים גרועים מידי הרבה בגלל שישבו על הספסל יותר מידי זמן

פיזר זה סיפור אחר אבל היו צריכים לראות אותו לפני חודשים באימונים ולקבל החלטה

אני לא חושב שבירנבאום באמת רצה שהוא ישאר לפי מה שהבנתי הייתה בעיה לנתק את החוזה ובירנבאום נידפק איתו

בכל מקרה תראו איזה זהב עושים מהספסל במלגה השנה -ככה צריכים להראות קבוצות בתקציב גדול

ותגיד לי קרירין, אם אתה היית בהנהלה של מכבי היית נותן לו לעשות שינויים? למה שייתנו לאפי לעשות שינויים? הרי ההנהלה נתנה לו תקציב מנופח והליצן הביא לקבוצה את ג'ייסון וויליאמס ודרור חג'ג'.

אם הייתי בהנהלה אז לא אני ולא אף מאמן או עוזר מאמן היה מחליט את איזה שחקנים להביא ואת איזה לזרוק

מאמן היה יכול לבקש אבל אתה יודע מי צריך לדעתי להחליט את ההחלטה הסופית ?

צוות סקאוטינג איכותי

ושאני אומר איכותי זה לא מקורב כזה או אחר אלה אנשים רצינים שבאמת מכירים את התחום

וגם הייתי מחתים אותם בחוזה עבודה שהתשלום שלהם תלוי הרבה בהישגי הקבוצה כל עונה

שיהיה פחות סיכוי שאיזה סוכן יגלגל להם כמה שטרות לכיס

זה שבמכבי הצוות סקאוטינג הקיים אתר ומתיעץ אם גולשים נראה לי מגוחך אני מקווה לטובתם שזה רק פירסומת ולא באמת מתיחסים לזה

למרות שאני רוצה להמליץ להם על לבן מרסר \ופאנן \ועוד שחקנים "מעולים " היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, וויליאמס הוא 3, ואם אתה רוצה לראות אותו בתור 2 אז הוא לא מוביל כדור, ולא שולט בו מספיק טוב, שזה מה שמכבי צריכה (עוזר לארויו). באטיסטה לא טוב מספיק בהגנה ולא טוב מספיק בריבאונד, הוא סביר מינוס בתחומים האלה וזה לא מספיק. שנה שעברה הוא הוכיח יכולות התקפיות לא רעות בכלל, אבל השנה בעקבות השהייה על הספספל כנראה - איבד לגמרי את הבטחון. אז מה יש לעשות עם שחקן כזה? גם את מה שהוא יודע (שכביכול זה לא מה שצריכים ממנו) - הוא לא עושה טוב. כנ"ל חג'ג', אתה לא יכול לבוא ולהגיד "היו צריכים", צוות המאמנים הם צוות המאמנים, הם בתוך המערכת, ואתה צופה מבחוץ, מן הסתם שהניתוח שלהם שווה פי אלף משלך, ואם הם החליטו שחג'ג' פשוט לא יכול לתרום את הדקות האלה - זה המצב. זה לא אומר שדי בראון וצ'ארלס גיינס יהיו הצלחות גדולות, כבר ראינו מה יצא מאלטון השמן. אבל, היחידי שהכוונה של המהלכים שלהם לא ברורה לו זה אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה נבואה שמגשימה את עצמה

אם לא מאמינים בחגג והוא לא משחק גם במשחק חשוב הוא לא יכול לתרום הרבה

אבל בגלל הלחץ של מכבי לנצח כל משחק הם מסתכנים בפציעות של שחקנים במשחקים לא חשובים וגם מיבשים את הספסל [br]פורסם בתאריך: 29.01.2009 בשעה 20:54:16

טוב הקפצת עדכון

מכבי נגד ברלין מחצית ראשונה

מכבי משחקת הרבה יותר טוב ודי בראון נכנס לקראת סוף המחצית ועשה הרבה נקודות

מכבי סימה את המחצית ב17 אפשר לטובתה

בכל מקרה רק 50 אלף $ לדי בראון לחודש ? איך שהוא נראה הוא אחת מתגליות השנה

משחק ראשון וכבר מפציץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...